Kako se osecate?

Kako se osecate?

  • Tuzan sam

  • Radostan sam

  • Ravnodusan sam

  • Duboko sam nesrecan

  • Srecan sam

  • Zadovoljan sam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
JerryRopero:
Vi demokrate se zalazete za ulazak u EU. Deo te EU ce biti i Albanija/Kosovo. Po zakonima EU , u EU nema unutrasnjih granica i svako moze da ide da zivi/radi gde god pozeli unutar EU. To znaci da ce Siptarima biti omoguceno zakonski da se dalje sire, naseljavaju i kupuju po Srbiji. Onda ce opet biti cijeg ovce toga i planina. No vi demokrate ste autisticni, egoisticni, vas ne zanima nista van vaseg sela, ulice, kraja. Vecina je Srba danas nazalost takva pa ja predvidjam da ce se nestanak i unistenje srpske drzave i naroda nastaviti. Sve dok se ne promenimo. A ako se ne promenimo - nestacemo. U to nema sumnje.

pa ako insistiras da kosovo bude posto poto sastavni deo zamlje onda ne mozes ocekivati da siptare nateras da se ne pomeraju sa kosova...onda isto tako neki moze da kupi stan ili kucu pored tvoje...mislim ne mozes da drzis teritoriju u sastavu zemlje a da svi tvoji stanovnici nemaju pravo da se sele gde hoce...ili da nemaju pravo glasa npr...ne ide to tako :)

tako da obrni okreni,moci ce u svakom slucaju da se raseljavaju gde hoce :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png


inace izlupetao si se za medalju u prethodnom postu...mnogo si kontradiktoran samo sto izgleda da ne shvatas sta pises... :)
 
Покушао сам да озбиљно размотрим генерално осећање ... Не могу да кажем ништа друго сем да сам љут. Не несрећан него љут.
Тешко је артикулисати све аномалије данашње цивилизације која дозволи да се на начин огољене силе деси ово што се десило Србима. И не само Србима. Потпуно је јасно да више нема никаквих основа за постојање организације УН, међународних судова и сл. Стање какво јесте дозвољава само смисао постојања војних алијанси. Дакле, постављање равнотеже силе. Пошто сила постоји ради профита тј. економије и економски савези имају смисла, и они такође представљају својеврсну силу. Права и остала срања (међународна) немају сврху. Наше је да тражимо партнере ... Ваљда не оне који су нас бомбардовали и направили нам сва ова срања последњих 15 година. Добар дан господине Путин ...
 
JerryRopero:
Interesuje me , forumasi, kad pomislite na sve ovo sto nam se desavalo zadnjih 15 godina, sankcije, ratovi, unistenje Republike Srpske Krajine, antisrpska politika zapada, bombardovanje Srbije, 2 miliona srpskih izbeglica, okupacija i otimanje Kosova, nedozvoljavanje Srbima da imaju pravo na ono sto se vec dozvoljava i daje drugima - koje vam osecanje preovladjuje?

Da li ste tuzni, radosni, besni, ravnodusni, nesrecni, frustrirani, srecni? Hvala na odgovorima.



Tuzan i besan zato sto je Srbija proteklih 20 godina postala mesto koje je puno sovinista i ljudi koji su culi za Fihtea i Bizmarka krajem 20. veka,i zbog toga sto je srpsko rukovodstvo najvise krivo za sva sra.nja na Balkanu poslednjih 20 godina...Tuzan sam i besan zato sto je Srbija puna ljudi koji ne znaju svoju sopstvenu nacionalnu istoriju,a o opstoj istoriografiji i da ne pricam...Tuzan sam i besan zato sto kao nacija posedujemo ogromne potencijale koje ne mozemo da iskoristimo jer je dominantni nacin misljenja plemensko,neobjektivno i ksenofobicno laprdanje o tome da su bas upravo Srbi moralno iznad svih drugih naroda i koji imaju shvatanje moderne drzave kao etnicki dominantne teritorije jednog naroda...A drzava je mnooooogo vise od toga...


Zadovoljan odgovorom?
 
الحمد لله الذي أسبغ علينا نعمه ظاهرة وباطنة
Alhamdulillahi-lathi asbagha 'alaina na'amahul dhahira wal baatina.
Сво величање припада Свемоћном ентитету који нас засипа благословима евидентним и скривеним.


najveca gluposti i laz koju pricaju antisrpski lobisti a prezentuju nam na ovom forumu njihovi teletabisi jeste da teritorija nije bitna.
To je kao da vam neko kaze, nije bitno dal zivis u garsonjeri od 20 kvadrata ili vili od 500 kvadrata.
Али није то то. У демократији-капитализму нису битне границе држава, али је кључно важна приватна својина.
Ти дакле сада, па надаље, и убудуће, имаш право да купујеш колике год хоћеш станчуге.



pa da je to tako, kako kazes, ne bi se za 10.000 godina ljudske civilizacije ljudi nonstop borili i ratovali za teritorije.
То је сада превазиђено и битка за материјална добра је пребачена у финансијски релм.

Дакле треба да освајамо свет преко новца, а не освајачким походима и Огулин-Вировитицом.
Управо због тога је важно да наши људи имају исте услове пословања као други на Западу,
а управо зато је важно да не будемо ни под каквим трговинским санкцијама,
а управо зато је важно да радикали никада не буду на власти.

Само ти слушај мене Џери и далеко ћеш да догураш
Видим ја да ти ниси од оних злих радикала, него само погрешно усмераваш своју исправну енергију



Nacija bez teritorije - je osudjena na propast , njeni resursi i mogucnosti su ograniceni, mogucnost za napredak takodje.
Јел да. Значи Луксембург је прс'о јер нема територију Белорусије



predvidjam da ce se nestanak i unistenje srpske drzave i naroda nastaviti. Sve dok se ne promenimo. A ako se ne promenimo - nestacemo. U to nema sumnje.
Не видим какве везе има уништење државе Србије са уништењем Срба. Нама је циљ да буде уништена Србија зато што нас заболе за било какве "државе," оне су непотребне и штетне.
Тај ко те је убедио да је "држава" нешто пожељно
те зајеб'о, у недостатку књижевног израза.
 

Back
Top