Kako se od danas osećaju simpatizeri DSS, SRS i NS-a...

Ma molili su ih da odu sa DS pa da ovi pokažu pravo lice. Čak su im i platili da prekinu pregovore :rotf:

Evo vidim sve ih nagovaraju da raskinu koalicioni sporazum na gradskom nivou... da pokažu narodu ono što Markowac tvrdi...

Ne znam samo zašto Vučić šetka oko gradske skupštine... valjda da uhvati Dačića i da ga natera da prekinu koalicioni sporazum na gradskom nivou... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Odlicna slika!
Ovu sliku svi tupi i glupi SPS-ovci i DS-ovci treba a stave iznad uzglavlja!

A kako da ti objasnim da ovi iz DS ne drže slike partijskih lidera iznad glave (posebno ne partijskih lidera u uniformi vojvode:mrgreen:) niti nose bedževe i slične aplikacije? Nekako je to mnogo seljački, neki ljudi više vole da im je iznad glave neka slika ili možda čak prozor, ali teško da ćeš ti to razumeti.
 
ja se osecam odlicno . krivo mi je sto ovi moji nisu formirali vladu al verovatno je i bolje sto je tako jer bi ta vecina bila jako tanka i klimava. ovako naterali smo demokrate da se po*****ju na djindjicev grob i progutaju sve ono sto su pricali u kampanjama i udruze se sa svojim dojucerasnjim arhineprijateljom SPS-om. naterali smo ih da narodu srbije pokazu svoje pravo lice, lice ljudi koji nemaju ni principe ni ideale i ciji je jedini goli cilj puka borba za vlast, i u tom cilju ce se isti udruziti i sa crnim djavolom ako treba...

:rotf::rotf::rotf:

A moral radikala se ogleda u paktu sa kurwom del Koshtunicom ( rechi vasheg ljubljenog debelog vodje)???

Kakvi luzeri :thumbdown::thumbdown:
 
A vi sada (kao) žalite Đinđića i nazivate (odjednom) SPS "crnim đavolom"... zanimljivo...

Prijatelju, znam ja da tebi nije lako... teško je biti večiti

looser_big.jpg

nemam ja sta da ga zalim nego ste ga vi gospodo licemerna zalili i picali da je SPS zlo a sad ste se udruzili sa tim "zlom" :)
 
A kako da ti objasnim da ovi iz DS ne drže slike partijskih lidera iznad glave (posebno ne partijskih lidera u uniformi vojvode:mrgreen:) niti nose bedževe i slične aplikacije? Nekako je to mnogo seljački, neki ljudi više vole da im je iznad glave neka slika ili možda čak prozor, ali teško da ćeš ti to razumeti.

A pogotovo ne dolaze u skupštinu sa letnjim majicama na kojima je odštampana slika njihovog ljubljenog lidera...

Da, na žalost, neki nikako da shvate da nas ima i drugačijih... :)
 
Dragi moji forumaši iz naslova...
Znam da vam je teško, znam da ste se poslednjih mesec dana radovali i slavili kako ćete upravo VI sastaviti novu vladu...
Znam da ste to hteli i želeli svim srcem, čak je vaš glavni kandidat za premijera V.Koštunica (čovek koji je pobedio Miloševića na izborima 2000-te) bio spreman da ide u pakt sa istim tim SPS-om (kojeg sada nazivate "najvećim zlom" i "crnim đavolom")...
Vidim, sada vam smeta što je vaš potencijalni koalicioni partner prešao na drugu stranu (i što će sarađivati sa DS-om) ... što je hmmm prilično licemerno za ljude kakvi ste vi (pošteni, iskreni, patriote, časni ljudi, pravi srpski domaćini...)...
Vidim ni radikalima ne bi smetalo da budu u koaliciji sa Veljom Ilićem koji je njihove voljene socijaliste rušio bagerom... ali dobro... znamo mi dosta o vašoj časti i ponosu, tako da vam još jednom kažem...
Opustite se, strpite se naredne četiri godine i ako ostanete pri brojnom stanju... spremite se za naredne izbore... :)
 
Poslednja izmena:
A kako da ti objasnim da ovi iz DS ne drže slike partijskih lidera iznad glave (posebno ne partijskih lidera u uniformi vojvode:mrgreen:) niti nose bedževe i slične aplikacije? Nekako je to mnogo seljački, neki ljudi više vole da im je iznad glave neka slika ili možda čak prozor, ali teško da ćeš ti to razumeti.

Drzacete!
Boris Tadic ce i na to da vas primora posto se opasnim koracima priblizava apsolutisti Slobodanu Milosevicu. Cak su poceli nekako i da lice...:cmok:
 
Drzacete!
Boris Tadic ce i na to da vas primora posto se opasnim koracima priblizava apsolutisti Slobodanu Milosevicu. Cak su poceli nekako i da lice...:cmok:

A da, ima Boris Tadić vremena da se zamlaćuje sa tako nečim a pritom je posebno opasan i voli da tera ljude na nešto. Da ne znam o kome pričaš možda bih se i zabrinula ... koliko ja znam nema u DS te partijske discipline a pritom cenim da sam dobro obaveštena iako nisam član.
 

Back
Top