Kako razmišljaju m osobe koje se lako kresnu?

sinmbad:
.... ma jeste,mislio sam da će da razradi i obogati temu sa novim činjenicama,a ona počela o moralu i posledicama takvog "rizičnog" ponašanja.... :roll: mislim šta reći... 8-)
MIsliš da smo isrpli riznicu misli koje se roje u glavi mushkarca koji se lako kresne ?
U tom sluchaju mozemo zakljuchiti da nemam pojma shta je u tim glavama... A ja bih tako voleo da dokuchim... iz chiste radoznalosti, naravno.
 
Episkop:
MIsliš da smo isrpli riznicu misli koje se roje u glavi mushkarca koji se lako kresne ?
U tom sluchaju mozemo zakljuchiti da nemam pojma shta je u tim glavama... A ja bih tako voleo da dokuchim... iz chiste radoznalosti, naravno.
Ima tu puno da se doda,te finese koji oni koriste prilikom osvajanja devojaka ali retko koji želi da otkrije tajne tog "zanata",tako da ćemo najverovatnije ostati uskraćeni odgovora ... :roll:
 
Lakomisleno!!! Ili su mnogo zagoreli ili stvar principa ,hvala bogu po tom pitanju tvrdim pazar ili ti se femkam ko seljachka mlada! Ali moja parola ljudi j.... .. kad god i sa kim to pozelite ali sa zashtitom ! Patak nema tu mnogo filozofije vishe hemije ako se desi trenutna zelja prema toj osobi zashto da ne ko zna.Moja jedna prijateljica je tako posle lude dekadentne noci upoznala sadashnjeg muza i sada su u srecnom i strasnom braku punih 10 god.
 

Back
Top