kako nastaju bebe seti te se!

kako ste nastali

  • kao plod necije ljubavi

    glasova: 14 82,4%
  • kao rezultat necije greske

    glasova: 3 17,6%

  • Ukupno glasova
    17
  • Anketa je zatvorena .
mojih slika ima
a sto se tice nje ono majka u chernobilu ne radja:)))))

Jel mi verujesh da ja, kao neko ko je upao verovatno u sred rasprave, i ko nema pojma zbog chega si izjavio onu bljuvotinu, imam zelju da je i uzivo vidim, i imam utisak da si joj (barem u mojim ochima) poprilichno digao cenu, jer onaj koga ti napljujesh, uglavnom jeste upravo suprotno od onoga shto ti kazesh...Tako da...tek sad ne sumnjam u heleninu lepotu...
 
yebiga
ja glup pa ne razumijem sta si ovo napisala:)))
kad naucis da kazes ono sto zelis javi se:lol:
ali oce to kad se puno uchi:)))

Prijateljski savet:
Kad pomislish da ponizish nekoga na nachin na koji si to uradio sada sa helenom, pre ishitrenih postupaka, pogledaj se u ogledalo, i izbroj do 10...

Necu da napominjem da si pokushao u proteklih par minuta da udarash po chemu si god stigao (sviranje gitare, dupe - mozak relacija...itd...) Ali dobro i ja i ti znamo neke stvari. Nemoj da pokushavash da se nadjachavash sa mnom menjajuci temu sa kojom smo startovali, da bi me blago recheno "nadyebao"...Te fore su izlizane.
Nije ti smetao moj mozak i moj rechnik, kada se radilo o tvom dupetu, i kada si bio povredjen...i kada sam stala na tvoju stranu iako te iskreno recheno shto i sam znash ne mirishem uopshte. Zato pokri se ushima i cuti, kada se raspravlja o kvalitetima koje ti evidentno ne posedujesh. Hvala i dovidjenja.
 
Ja sam plod 10 godina lechenja i bushenja preko 100 injekcija u pedu moje keve da bi mogla da me rodi.
I naravno,ne libi se to uvek da spomene kad misli da sam neshto zasro da bi pobudila kajanje u meni zbog svoje zrtve.(:
To + carski rez.
 

Back
Top