kako najlakse osvojiti muskarca?

Eh...
Nisu ni muskarci ono sto su nekad bili. Emancipovali su se… naucili da kuvaju, da prave kolace, rastezu kore… Pre ces do njih doci hvaleci njihove kulinarske, nego ljubavnicke sposobnosti.

Muškarci se emancipovali? Dušo... mi smo izmislili jebeni termin :mrgreen:

Postoje muškaraci koji znaju da kuvaju, ali bar jedno 50 puta više ima onih koji ne znaju. I ne, prženje jaja nije kuvanje. A od tih koji znaju, veruj mi, mnogo njih ne voli da kuva. Evo ja kao znam da spremim neke stvari... ne mnogo, ali umem, pričo sam to negde već. Nemaš pojma kolko me smara sve to. Nemaš pojma kolko me smara recimo spremanje gibanice, a to je jedna od prostijih stvari. Smara me bre da oljuštim glupi krastavac. Smara me da isečem paradajz na komade, najradije bih ga jeo ko jabuku. Sve u vezi kuvanja me smara. Kuvam samo zato što moram. Dok prilazim kuhinji uzdišem uz "joj bože". Majke mi.

Zato su kulinarske sposobnosti žene i dalje na ceni, pa i kod mene.


Najbolji nacin stici do savremnenog muskarca je otici na kurseve za vodoinstalatere, elektricare, avtomehanicare i da naucis da zamenis cev koja je pukla, promenis slavinu...zamenis uticnicu... otvoris haubu i za manje od sekunde skontas sta to ovog jutra nije u redu s njegovim kolima…

Kad ovladas sve te vestine, ON je tvoj, samo tvoj. Ni Mis Univrzuma nema sanse pored tebe takve.

Jel neko video da je iko ikad promenio dobrog majstora, a usto ne kosta nista, sem malo zivaca?!

Mi tražimo žene, ne džeka svih zanata. Da oću njega, muvo bi majstor Rašu. :kafa:
 

Back
Top