Psihičko odbijanje muškarca?

Neno

Elita
Poruka
20.451
Vjerovatno da dosta toga radite potpuno nesvjesno ali tim radnjama i postupcima, zaista odbijate muškarce od sebe.
Dakle, nije vam de fakto namjera niti vam je to u pllanu ali takvim ponašanjem zapravo samo odbijate muškarce od sebe a da to svakako niste htjele.

O čemu se radi?
Postoji mnogo toga uvredljivog i veoma uvredljivog kod žena koje tim svojim navikama samo nanose štetu svom muškarcu ili nekom potencijalnom.
Jedna od najvećih uvreda koja se može uputiti (svom ili nekom) muškarcu je zbijanje šale ma račun njegove muškosti. Ovo je najniži i najbolniji udarac za muškarca. Čak i da nije "veliki" muškarac to ne biste smjeli spominjati osim ako nećete totalno da mu srozate samopouzdanje i odbijete od sebe.

Kritikujete ga pred drugima. Muškarci mrze kada pred prijateljima iznosite sve njegove mane. Sa tim ništa dobro nećete postići.
Takodje neko "poredjenje" sa druigim muškarcima.. kako bi se vi osjećale da vas poredi sa drugim ženama?
Uporedjivati muškarca sa nekim bivšim je totalno pogrešno u ljubavnim vezama.. iskopavanje nekakve prošlosti obično nikome ništa dobro ne donosi, niti je to potrebno.
Kritkovanje je obostrano veoma štetno i kontra produktivno.. sve se može reći na lijep način. Kritike su suvišne.
Govoriti da ono što radi nije dovoljno dobro. Mnoge žene to govore na veoma ružan način i podrugljivo. Budite opreznije.
Ono što posebno odbija muškarca je flertovanje sa drugim muškarcima.. naročito ako ste u vezi.

Većina ovoga se može sagledati i obratno, zavisno od okolnosti i vremena.. svakako da postoji još dosta tih da kažem, nekih nepotrebnih navika koje samo pogoršavaju vezi i odbijaju partnera od vas. Mnogi će iz ličnog stečenog iskustva imati šta da pridodaju na ovu temu.. mada, nikada nije kasnoda se promjenimo i na vrijeme uvidimo prvo svoju grešku.
 
Meni jedna likusa rekla "a ti pijes dzin tonik, to samo ****** piju, zensko pice" Ne secam se tacno sta sam joj odgovorio ali sam malo jace raspalio nesto i posle nije pricala samnom a verovatno je htela da mi pridje i ispadne zanimljiva kako je moja drugarica primetila tj svidjao sam joj se a ja burno reagovao i upropastio kao priliku.

Mislim to je isto kao kad bih ja reko nekoj osisala si se na kratko ko lezbaca neka to je muska frizura i da ocekujem od nje da cu joj biti zanimljiv...
 
Meni jedna likusa rekla "a ti pijes dzin tonik, to samo ****** piju, zensko pice" Ne secam se tacno sta sam joj odgovorio ali sam malo jace raspalio nesto i posle nije pricala samnom a verovatno je htela da mi pridje i ispadne zanimljiva kako je moja drugarica primetila tj svidjao sam joj se a ja burno reagovao i upropastio kao priliku.

Mislim to je isto kao kad bih ja reko nekoj osisala si se na kratko ko lezbaca neka to je muska frizura i da ocekujem od nje da cu joj biti zanimljiv...
Nisi ti upropastio priliku, ona je.
Mada ok, mi smo muskarci, trebao si joj reci : to je zato sto sam gej, ali ti imas sansu da promenis to.
 
Meni je nezamislivo intimno s muskarcem. Ne mogu shvatiti derpeta. Povraca mi se.

A ne razumem ni zene i muske koje nemaju teznju ka drugoj polovini.

Vise me zanima pitanje broja i koliko je osnovano to samo dvoje...Vise mi deluje da su religiju pisali ljudi a ne bogo.
 
Meni jedna likusa rekla "a ti pijes dzin tonik, to samo ****** piju, zensko pice" Ne secam se tacno sta sam joj odgovorio ali sam malo jace raspalio nesto i posle nije pricala samnom a verovatno je htela da mi pridje i ispadne zanimljiva kako je moja drugarica primetila tj svidjao sam joj se a ja burno reagovao i upropastio kao priliku.

Mislim to je isto kao kad bih ja reko nekoj osisala si se na kratko ko lezbaca neka to je muska frizura i da ocekujem od nje da cu joj biti zanimljiv...
trebao si da joj kazes " volim ja i Bailey's....."
 
Шта бре психичко одбијање?
Какве плачипиччке данас расту?
Она ме неће.
ОК. Идем даље.
Она ме назвала оваквим или онаквим именом?
Јака ствар. Ако је истина, може да ме боли до сутра, истина је.
Ако није истина, она је куччка.
И шта с тим? Ништа. Ћао здраво и свако добро...
Идемо даље за исте паре.
 
Било чија сујета, умишљенсот, фантазирање... Одбиће било којег нормалног човека, невезано за пол.
Da.. ono što bih mogao dodati kao veliku grešku je da ne pokazujete nikakvo poštovanje. Ne morate se diviti svom muškarcu (ili ženi) ali poštovanje je osnova zajednice dvoje ljudi. Ako ga ne možete poštovati, zašto želite provesti život sa njim?
 
Da.. ono što bih mogao dodati kao veliku grešku je da ne pokazujete nikakvo poštovanje. Ne morate se diviti svom muškarcu (ili ženi) ali poštovanje je osnova zajednice dvoje ljudi. Ako ga ne možete poštovati, zašto želite provesti život sa njim?

Што би песник рекао... Ја сам ти љубавна сиротиња, отимам а ништа не дајем
 
Generalno mislim da je aktivno kritikovanje nekoga najveća glupost koju osoba može da uradi. Ok, nekada ti se nešto ne svidi, negoduješ, saopštiš, kritikuješ, ali ako ti se to često dešava onda idi od te osobe, nemoj ubijati u pojam tu osobu i praviti glupu atmosferu.

Da.. ono što bih mogao dodati kao veliku grešku je da ne pokazujete nikakvo poštovanje. Ne morate se diviti svom muškarcu (ili ženi) ali poštovanje je osnova zajednice dvoje ljudi. Ako ga ne možete poštovati, zašto želite provesti život sa njim?

Što se ovoga tiče, tu sam odavno primetio da vrlo mali broj ljudi znam koji će pričati jako afirmativno i pohvalno o svojim partnerima. Znaš ono da kaže ja sam ponosan na tog čoveka, ženu, jako mi je lepo ili šta god... Češće čuješ ono "onaaaaj mooooj", "onaaa mooooja", bla bla...

Ne znam stvarno zašto neko za ozbiljno bude sa nekim koga u najmanju ruku ne ceni, ne poštuje ili nema bar par stvari zbog koje je ponosan što je to njegov/njen odabir.
 

Back
Top