Kako nagovoriti nekog da te slika golog?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Čula ili ne, ja sam problem rešio... Muchos Gracias, Ne važim se!!!!!!!!!!

Не знам да ли причаш истину или не, али ако је цура са нета коју знаш само са те слике, и она ти тражи слике где си го пре него што се видите... пази се.
Мени све ово на то личи, а ти можда нећеш да признаш. Извини ако грешим.
 
Нећу те питати за разлог. :eek:
to sto kazes...bolje da neke stvari ne budu otkrivene...
Moja devojka želi da ima moje nage fotografije, nemam pojma šta će joj... Treba mi neko od frendova da me slika, jer mi je sramota da molim žene....
ovaj...ljude koje je sramota zena i koji traze da ih drugovi slikaju su...ono,da nisi jedan od onih sto pogresne stvari guraju u pogresne otvore?
 
ne...prijatnije mi pred zenskom osobom da se skinem nego pred muskom...moguce je da sam gej...volim da budem go pred zenama,a ne pred muskarcima...sekusalno sam devijantan...

Ma nisi devijantan, nego ne znam, meni nekako logichno da ako se lozish na zene pred lepim zenama bude ti neprijatno... bar je meni tako.... a za likove treba da te btoli ku*ac...
 
Ma nisi devijantan, nego ne znam, meni nekako logichno da ako se lozish na zene pred lepim zenama bude ti neprijatno... bar je meni tako.... a za likove treba da te btoli ku*ac...

jeebi ga...da bi doslo do onoga,moras se skinuti...pa meni bi bilo prijatnije da me zensko slika golog,a ne musko...ustvari,nikada ne bih zeleo da me musko slika golog...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top