Kako nagovoriti nekog da te slika golog?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Како знаш за то не-геј и да се сигурно не би пробудиле неке мисли? :rumenko:
И да је он сируран у себе, како можеш бити сигуран да кад се скинеш и почнеш да позираш, шта ће онај други рећи... аууууу, оде мени мозак у 3 лепе куване шаргарепе :mrgreen:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Ја се сада стидим. Јако :rumenko:

Ма посао је посао, тешко да ту могу да се јаве неке... сексуалне мисли ако ме разумеш. Ми (мушкарци) то схватамо скроз другачије од вас (жена)... а што се стидиш? :mrgreen:
 
jeste, mozda ce Opelman da postane zrtva :rumenko:

... а можда ћеш и ти. :per: ... поред мене нико није сигуран, чак иако је ваздух који делимо дигиталан. :mrgreen:

Ма ја ништа теби пиле...
Мој најискренији савет ти је да се снађеш за камеру и лепо сам!

Искрено, тако бих и ја урадио... али ако момак има 20 е за бацање, увек има ко је спреман да их заради. :D
 
Ма посао је посао, тешко да ту могу да се јаве неке... сексуалне мисли ако ме разумеш. Ми (мушкарци) то схватамо скроз другачије од вас (жена)... а што се стидиш? :mrgreen:

Хм, а ми жене одмах имамо неке мисли ако шетамо голе једна пред другом?:eek::mrgreen: Ох да, ви мушкарци, направљени сте ви од ПОТПУНО другачијег материјала :manikir:
Па ето, стииидим се, али опет и тријумфујем јер мени није требао фотограф за то :rumenko::mrgreen:
 
Хм, а ми жене одмах имамо неке мисли ако шетамо голе једна пред другом?:eek::mrgreen: Ох да, ви мушкарци, направљени сте ви од ПОТПУНО другачијег материјала :manikir:
Па ето, стииидим се, али опет и тријумфујем јер мени није требао фотограф за то :rumenko::mrgreen:

Naravno da nismo, naprotiv, napravljeni smo od potpuno istogt materijala sa malim razlikama na gotovom proizvodu... e ali upravo je u tim razlikama kvaka. :mrgreen:

Shalu na stranu, vi ste, u globalu, mnogo emotivnije... mislim znam da uopshtavanje vodi k' zaje*u :mrgreen: , ali tako mi se nekako chini... i shta kazesh ono, odmah imash neke misli ako shetash gola pred drugaricom? :mrgreen: Nevaljalice jedna c c c... :rumenko: :lol:
 
Naravno da nismo, naprotiv, napravljeni smo od potpuno istogt materijala sa malim razlikama na gotovom proizvodu... e ali upravo je u tim razlikama kvaka. :mrgreen:

Shalu na stranu, vi ste, u globalu, mnogo emotivnije... mislim znam da uopshtavanje vodi k' zaje*u :mrgreen: , ali tako mi se nekako chini... i shta kazesh ono, odmah imash neke misli ako shetash gola pred drugaricom? :mrgreen: Nevaljalice jedna c c c... :rumenko: :lol:

Нееееее, ја сам тебе питала да ли мислиш да ми то увек имамо? Ја немам :zper:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top