Како на вас утичу временске прилике и неприлике?

Време не утиче на мене.
Само људски безобразлук.
А и то тек ту и тамо.
Изгледа да сам одрастао...било је и време.
Ако те још увек погађа људски безобразлук, још ниси одрастао :lol:
 
Од јутрос су се променила 3 годишња доба, а заједно са њима и моје расположење и енергија.
Како на вас утиче овакво време, топло, хладно, киша, сунце, распон температуре од по 20 степени у року од 24 часа и остале неподопштине :sad2:

Psihicki mi ne utice, ponekad me bole kolena.
Kada sam prestala da treniram kosarku otkidala su me kolena pred svaku kisu.
Kako je to povezano, ama ni dan danas pojma nemam. Bolelo je ono mekano izmedju dve koskice.

Vremenom je bivalo sve manje i manje...danas ponekad pred promenu vremena.
I teniski lakat mi proradi, sada sam imala problem u...u...u subotu...i tacno se pokvarilo vreme. Pomaze mi kada mi muz jako istiska saku i podlakticu.
Pritisak mi je vazda nizak...ali mracno vreme mi vise ne prija, sada vise volim sunce. To je od skoro tako, ranije sam volela poznu jesen i kisu.
 
Шта радиш са тим притиском, контролишеш стално? Најнезгодније је кад варира, знам по себи. Скочи, попијем лек, онда се сроза, гутам слано, ужас...
Ne kontrolisem uopste
Nemam ni merac
Sestro slatka ako krenem jos i time da se opterecujem poludecu
Meni je ceo zivot bio nizak
E sad da li seta ili samo raste ili sta je ne znam, promenila se situacija pre dve god zbog neke terapije.... Sad kad vise nisam na toj terapiji ponadala sam se vratice se u normalu (stalno nizak) ali ne znam izgleda i dalje secka....tacno kako vreme secka tako i meni u glavi nesto secka
Stalno pricam nabavicu merac da pratim ali nikako...
 
Ne kontrolisem uopste
Nemam ni merac
Sestro slatka ako krenem jos i time da se opterecujem poludecu
Meni je ceo zivot bio nizak
E sad da li seta ili samo raste ili sta je ne znam, promenila se situacija pre dve god zbog neke terapije.... Sad kad vise nisam na toj terapiji ponadala sam se vratice se u normalu (stalno nizak) ali ne znam izgleda i dalje secka....tacno kako vreme secka tako i meni u glavi nesto secka
Stalno pricam nabavicu merac da pratim ali nikako...
Ја сам морала пре 2 месеца да купим. Нека ћути ту, користила сам га 2 пута, али ту је. Злу не требало.
 
Али мени је фасцинантније како ми сунце психички значи. Одједном имам вољу да радим, да шетам, да се дотерам, више се смејем.
Не морам чак ни да изађем напоље, довољно ми је да је светло и бљештаво.
Tako je i meni bilo da pre 2-3 meseca, sunce mi je bilo pokretač za sve, sad ni to ne pomaže ne mogu skoro ništa...bice bolje nadam se I dalje.
 
Ја мислила кад је тако висок дуже време.
Nisu ti iskoci stalno, ali mi se desi kod velikog stresa kao tada.
Sad, kad sam se rešila riste teroriste, skoči na promenu vremena ali ne toliko.
Katopil mi stoji na stolu na dohvat ruke, kao i nitroglicerin, za zlu ne trebalo.
Ја сам морала пре 2 месеца да купим. Нека ћути ту, користила сам га 2 пута, али ту је. Злу не требало.
Kako misliš kupila, bez lekara? Sama od sebe? Merač ili lek?
 
Poslednja izmena:
Nisu ti iskoci stalno, ali mi se desi kod velikog stresa kao tada.
Sad, kad sam se rešila riste teroriste, skoči na promenu vremena ali ne toliko.
Katopil mi stoji na stolu na dohvat ruke, kao i nitroglicerin, za zlu ne trebalo.

Kako misliš kupila, bez lekara? Sama od sebe? Merač ili lek?
Мерач :lol:
 

Back
Top