Kako je u trecoj gimnaziji?

bulletproof_cupid:
Treća je zakon.

Da, teško ju je upisati, ali to ne znači da možete lako da se provlačite.
Profesori zapravo NISU sadistički nastrojeni kao u drugim gimnazijama, dobro osim možda Mirre iz hemije..
Mora da se uči i dobija se potrebno znanje :D
Idem u ovu školu već 2 godine i zadovoljna sam...
Što se tiče društva... Pa ima stvarno puno buržuja i fensera, ali kad nađete par pravih ljudi ;) ... Meni su oni vredniji od svih ortaka iz Osnovne zajedno, a na fensere vremenom prestanete da obraćate pažnju :D

Što se bilingvalaca tiče, ne dobijaju oni nešto preterano bolje znanje od nas prirodnjaka... 8-)

P.S. Nije ovo laka škola, ovo je štreberska škola.. Prosto me ubije blam kad dobijem 3 iz matematike, a moji drugovi 5... Koliko god glupo zvučalo, tera te da učiš...

brate,lepo je to shto bar neko u tvomodeljenju dobija petice iz mate..vidish, u prvoj gimn kod mene, na svakom trecem kontrolnom se pojavi ocena veca od 3... tako da...to shto je tebe blam kad dobijesh 3, meni je premija... i nema potrebe da sad neko dopisuje kako smo mi glupi ili shta vec, nego je shkola jednom rechju ludara...treca je provereno laganica..imam 3 druga koja su iz 1. preshla u 3. i njima je full tamo zato shto lade jaja
shto se tiche uchenja..
 
aaaaaa ja evo drzim matish na kolenima i ni ne gledam svesku i sve neshto mislim da cu tako nauciti

al zato je drushtvo suuuuuuuper, mada ima i smradova nije da nema
a bogme ima i onih koji ti se ucine dobri a posle se raocarash
al uglavnom su sve super likovi i bash mi odgovaraju

jao blago nama kad smo tako srecni :lol:
 

Back
Top