Kako izleciti vekslu

veKsla:
pa sta si se utronjo
popio si dva tri nokdauna
meni je tako stalno
kad mi dopizdi
posaljem marlona
da proseta kera al
sad moram biti oprezan
sjebali su most a nemaju
peraje
Nisam se utronjo a nisam ni popio nikakav nokdaun. rekose mi da je ovde zezanje, pokusah da ga prihvatim ali vam prica nije bas kako treba. pozdravljam vas.
 
King 7:
Nisam se utronjo a nisam ni popio nikakav nokdaun. rekose mi da je ovde zezanje, pokusah da ga prihvatim ali vam prica nije bas kako treba. pozdravljam vas.
jao kako su bezobrazni... ajd ostani... nisu ti rekli scenario na PP? e bas su neki...

i ne moras da prihvatis samo se uzivi nismo mi tako losi ko sto izgleda 8)
 
marlon:
e moj King Kong nisi ti dugo ovde. nasli vi da zezate profesionalca blondi, znate vi bre ko je to....Wickipedia za zezanje :lol:
eh marlone pa sto mu nisi sapnuo scenarij na PP - eto ode decko :?

elem stojimo ovako (doduse ja sedim) a ko stoji nisam bas sigurna :lol:

ja sam mala plava inace dezurno glupa (dobro i onako sam glupa al pustimo sitnice) a marlon i veksla imaju ker (doduse imaju oni jos nesto sta ih veze ali nece nijedan da prizna) e onda marlon ima probleme sa zenama a veksla sa kerom i tako zene setaju marlona a ker vekslu - jel sad jasnije? 8)
 
blondi:
eh marlone pa sto mu nisi sapnuo scenarij na PP - eto ode decko :?

elem stojimo ovako (doduse ja sedim) a ko stoji nisam bas sigurna :lol:

ja sam mala plava inace dezurno glupa (dobro i onako sam glupa al pustimo sitnice) a marlon i veksla imaju ker (doduse imaju oni jos nesto sta ih veze ali nece nijedan da prizna) e onda marlon ima probleme sa zenama a veksla sa kerom i tako zene setaju marlona a ker vekslu - jel sad jasnije? 8)

Auuu sad ce da krene osveta. Ovo ne spasava ni vecera u Slonu, samo izvinjenje na pp, inace odoh sa ovog foruma zauvek :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top