Kako izgleda vaše buđenje?

Kako izgleda vaše buđenje?

  • Tek pola sata posle alarma.

  • 5 minuta posle alarma ali polako ustajanje.

  • Kasno posle alarma ustajem i posle idem kao pijan do pola sata posle buđenja.

  • Ustajem ko iz topa i obučem se kao munja.

  • Dok ne dođe neko drugi da me probudi alarm nema šanse protiv mene!

  • Ništa od ovoga.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Meni ovako:

Probudim se u 7:00, vrpoljim se po krevetu do 8:00 -_- , konačno ustanem i počešem ledja, ispijem se vode ko krava, upalim računar, idem da vidim šta rade ovi moji i uzmem nešto za grickanje(ako ima) i idem za računari tako stojim sa poluzatvorenim očima jedno pola sata...

Malo ludo zar ne... z:mrgreen: ali šta ćeš kada je to istina...

'ajde sad vi. z:)

Nekada ne mogu ni da yaspim do 3,pa ti vidi kada je moje budjenje...:) Otvorim oke iyjutra,pa se jos malko gledim u plafon,pa se rasteyem,pa vrpoljim,pa sedim u krevetu,skuvam nesicu i krece dan...Moj momak kaze da sam tako slatka izjutra,pa me mi kaze,da sam njegov lepi čupko...i posle kafice,do kupatila da se ocesljam i nekada upalim komp,a nekada ne..interesantno,da sam uvek nasmejana izjutra i dobre volje.Osmeh na lice od ranog jutra...........:)
 
idem tehnikom 2x1
2 mobilna
1 sat
sat prvi zvoni i na dohvat je ruke da mogu da mu se osvetim sto me probudio
zatim za 2 min. prvi mobilni koji je u ladli lili u cosku sobe, znaci sto dalje da se razbudim dok dodjem do njega
zatim drugi mobilni takodje za 2 min. razlike i isto je van domasaja
i dok sve to uradim, razbudim se kao da cu na koridu, eto savet pa probajte
 
Ima nekoliko vrsta mog budjenja

1. Prirodno. Tad brzo ustanem, čim se probudim
2. Budjenje uz alarm. Najčešće su to loše prospavane noći u kojima se probudim mnogo pre alarma, ali ima i situacija u kojima me stvarno probudi alarm
3. Noći u kojima me celu noć budi mačak, pa se ujutru uspavam
4. Retka jutra u kojima mi se ne ustaje iz kreveta. Tad sam u stanju da ne ustajem dok god mi ne kažu "Ustani, znaš koliko je sati "
 
Будим се доста рано, око пет или пола шест. Попијем топлу воду са лимуном, одем до продавнице или пекаре, доручкујем. После сам на форуму, онда следе разне обавезе.
 
Ima nekoliko vrsta mog budjenja

1. Prirodno. Tad brzo ustanem, čim se probudim
2. Budjenje uz alarm. Najčešće su to loše prospavane noći u kojima se probudim mnogo pre alarma, ali ima i situacija u kojima me stvarno probudi alarm
3. Noći u kojima me celu noć budi mačak, pa se ujutru uspavam
4. Retka jutra u kojima mi se ne ustaje iz kreveta. Tad sam u stanju da ne ustajem dok god mi ne kažu "Ustani, znaš koliko je sati "

Mačak me više ne budi :hahaha: spava i kada ja ustanem. U koje god vreme lego, najčešće se probudim prvi u kući. Tad se ili smaram u krevetu (dok ne čujem da je još neko ustao) ili se uspavam. U svakom slučaju ne pamtim kad sam ustao posle pola devet
 

Back
Top