Kako izgleda vaše buđenje?

Kako izgleda vaše buđenje?

  • Tek pola sata posle alarma.

  • 5 minuta posle alarma ali polako ustajanje.

  • Kasno posle alarma ustajem i posle idem kao pijan do pola sata posle buđenja.

  • Ustajem ko iz topa i obučem se kao munja.

  • Dok ne dođe neko drugi da me probudi alarm nema šanse protiv mene!

  • Ništa od ovoga.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Cista laganica...
Sve dok je mir mogu mirno i da spavam...
Uobicajeno jutarnje razdrmavanje kupatilo ....
KAFA u mojoj ne maloj soljici ....
Obavezan izlazak pred kucu i oslusnem vrijeme kakvo je ili kakvo ce da bude...
Ukljucim televizor makar nista ne gledala...
Konpjuter kad nije zauzet, imamo veliku guzvu...
Tu negdje sasvim sam se probudila ...
Nije ovako bilo ne tako davno...Sad jeste i neka je samo da potraje...:zimag:
 
stalno idem prepodne,pa imam i neku "rutinu"(al' zamalo:roll::lol:):
-alarm-7.00(kada imam prvi cas)
-naslepo trazim daljinski,i palim tv,kanal je podesen na vh1 ili mtv
(par puta mi se desilo da ne mogu da nadjem daljinski,pa sam morala da ustanem da ga potrazim,i taj da n mi je ,znala sam tad,a tako je i bilo,propao)
-do 7.27,alarm mi je podesen na dremanje,znaci zvoni mi na svakih 9 minuta
-u 7.27 ustajem,kupatilo,sociva,zubi itd
-oko 7.40 sam gotova
-mahnito trazim da sklepam nesto za oblacenje,spakujem par knjiga,ukoliko mi je bas los dan i imam boju koze kao u tifusara,stavim malo tonirane kreme najsvetlije nijanse pomesane sa obicnom kremom(razmera 40:60) sto vam otprilike daje uvid u moje bledilo
i da-brizljivo cesljam moje gnezdo
-to sve traje do 7.55,kada krecem u skolu
i da-redovno se vratim po kljuc,pare,telefon i tako nesto
da doruckujem ne stignem,da se sredim ne stignem i tako:D
i da-ukoliko su moji odsutni,poteskoce pri ustajanju su poprilicno povecane,pa se cesto odlucim za ostanak kod kuce:mrgreen:
sto se raspusta tice-nemam apsolutno nikakvu rutinu
 
SITUACIJA BR. 1-- ak' idem na praxu keva me budi u pola sest posto nikada nmg sama da se probudim, ona uglavnom bane u sobu i drekne "praxa" i ja letim u kupatilo..a uglavnom vece pre toga zaglavim sa drustvom i razbijem se pa sam do podne kao zombi...
SITUACIJA BR. 2-- nema praxe, druga sam smena, lagano otvaram okice oko 10h, meskoljim se po krevetu, te ustajem te jock..onda kuvam kahvu, zagrlim novine ili neku knjigu, zapalim cigaru..tu malo iskuliram pa pod tus i u sk..
SITUACIJA BR. 3-- budjenje u njegovom krevetu..aaa...milina...pored kreveta me ceka kafa i neki sokic, zapalim cigaru, kuliramo..mazimo se, ljubimo..ajoj...me happy! i dok se ja jos uvek razvlacim po kreevetu on ide da spremi neku klopu i tako..:)
SITUACIJA BR. 2-- vikend, bez obaveza sam, budim se oko 2, 3h popodne..blejim u krevetu jos nekih pola sata, sat..kada ubedim sebe da je vreme da get up onda letim pod tus, pa u Rose ne jutarnju kafu i onda oko 5h popodne racunam da mi je dan poceo..
 
SITUACIJA BR. 1-- ak' idem na praxu keva me budi u pola sest posto nikada nmg sama da se probudim, ona uglavnom bane u sobu i drekne "praxa" i ja letim u kupatilo..a uglavnom vece pre toga zaglavim sa drustvom i razbijem se pa sam do podne kao zombi...
SITUACIJA BR. 2-- nema praxe, druga sam smena, lagano otvaram okice oko 10h, meskoljim se po krevetu, te ustajem te jock..onda kuvam kahvu, zagrlim novine ili neku knjigu, zapalim cigaru..tu malo iskuliram pa pod tus i u sk..
SITUACIJA BR. 3-- budjenje u njegovom krevetu..aaa...milina...pored kreveta me ceka kafa i neki sokic, zapalim cigaru, kuliramo..mazimo se, ljubimo..ajoj...me happy! i dok se ja jos uvek razvlacim po kreevetu on ide da spremi neku klopu i tako..:)
SITUACIJA BR. 2-- vikend, bez obaveza sam, budim se oko 2, 3h popodne..blejim u krevetu jos nekih pola sata, sat..kada ubedim sebe da je vreme da get up onda letim pod tus, pa u Rose ne jutarnju kafu i onda oko 5h popodne racunam da mi je dan poceo..

dve situacije broj 2:lol:
 
Zvoni mi sat u sest, ja ga ugasim i nastavim da spavam, majka me probudi, kako izadje iz sobe ja nastavim da spavam, probudi me drugi put, ja opet, probudi me treci put i ja opet nastavim da spavam, cetvrti put udje cale u sobu, okine mi samarcinu i ja se razbudim :)

Kada se budim sa devojkom... :) Kako odvorim oci, pocnem da je mazim, pa kada se probudi poljubim je, pa se jedno pola sata mazimo i grlimo... Najlepse budjenje... :) Lepo je kada ti dan tako pocne i raspolozen si od ranog jutra... :)

Bato neznam dali je ovo tačno ali za devojku dobijaš repku od mene kao što ćeš i videtiz:)
 
Sat mi zvoni u 10 do 6... Probudim se koliko da ga podesim na ovo "dremanje" sto se kaze :) i ustajem tek u 6 i 20. Istusiram se i spremim se za posao... U 10 do 7 odem na stanicu da cekam autobus... Cekam ga par minuta. Autobus dodje, udjem... Vozim se pola sata do radnog mesta... Dodjem na radno mesto. Odradim posao koji treba da se odradi. Cituckam ovaj forum do 15 i 30... krenem kuci... i kad stignem kuci, istusiram se i razbudim se kompletno :):)
 
Hm, p totalno nesredjeno. Sinoc sam zaspao u 8, nije cudno kad sam prethodno "vece" bio aktivan pa lego u 6 a ustao 9. E, a ustao sam oko ponoci, tako da mi se sad opet spava.

Poenta cele ove price je, ko je bre lud da koristi alarm uz ovakv rezim zivota?
 
Pa, 'vakoz:lol:, nekako se doteturam do kupatila, mozda usput i zveknem glavom , jerbo mi mlogo nizak pritisakz:mrgreen:ondak nekako uspem da skuham kafu i saspem u vel'ku sholju:lol:, mora da je tishina, i natanane ispijam kaficu, i razbudjavam se oko sat vremena:lol::rotf:
 
kad otvorim oci izlezavam se bar pola sata u krevetu ,
onda ustanem i pravac kupatilo,
onda stavljam vodu za kafu i dok se ne skuva
ne progovaram ni rec.
u medjuvremenu dok cekam da voda prokljuca
prelistavam novine.
i tek kad pocnem da pijem kafu mogu da kazem
''dobro jutro''. z:poz:
 
nikad ne ide lako,a ovo je najdramatičniji oblik: s obzirom da nikad ne namestam alarm za budjenje,a iskljucim i telefon,onda neko ko me bas treba gnjavi moju sestru,koja ili posalje svog supruga ili predje licno pola grada da mi opali samar,nakon cega sam budan :)
 
u 7 zvoni sat, ja sam u 7 i 20 već kompletno spremna da krenem :D
vikendom i na raspustu ustajem oko 11, bez obzira kad sam legla.
izuzetak je 1.januar kada mogu i do 17 h da spavam :lol:
inače jako loše spavam (po celu noć se vrtim, ne mogu da se namestim, stalno se budim) tako da se desi i da otvorim oči pre sata.
:manikir:
 

Back
Top