kako da me zavole

da li se bojan ubio 21.12?

  • jeste

  • nije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
fathere kolko staje u inbox na pp-u?...evo josh jednog klasika s pochetka...

mnogo kenijash po netu
a i ja isto
danas nemoj nisam dobro ali ovih dana predlazem da se udruzimo
sad idem da nadjem neki restoran,gladan sam
nemogu da serremgladan
gde zivish
ja Ita
i ja tebi
ciao

nekako....chim sam dosho ovde....i primio prvih par nebuloza....odma sam znao....gospode to je to...ovo je mesto na kome najzad pripadam....rashiritju svoja plutja da udahnem ovaj sladunjavi miris kreacije (: joooj shta sam ja sve dobijoooo (:
e jel ovo zabranjeno nekim propisima?....mislim ne pishem ko mi piso....e ajd da otvorimo temu....al da se ne zna ko je kome shta slao...nego samo onako random ...evo josh jednog...

Sta si ti po nacionalnosti :
Da si srbin ne bi mrzeo svoju izvorno muziku.

komentar na moje pljuvanje po narodnjacima (: ...kaaakav busen...e eve ga prvi pp...

Ne verujem.Nisam ni sa kim chatovao.

to sam ja pito nekog dal se znamo s nekog chata....omashio sam....a to "poznanstvo" se taaaako izvitoperilo na ovome forumu da je to smijurija....majq mu shto su ti ljudi....shizofrenija je u bukvalnom prevodu rascep dushe....to je bash onako....zayebano....al skroz funky....e al jeste smor bash...mislim nema nekih tema koje bi kao iziskivale neshto....nego samo onako...ko neke vucibatine....ajd ko prevede rech probisvet na engleski....
 
pa ti si me zavolela to mi je dovoljno ; )))) u stvari nije poshto nemam neke vajde od toga osim psiholoshke ali i to je puno. bar da hoces da me ozenish pa da ne idem ovako kukavna svetom.

e ovi iz ove priche...juce smo se druzhili ok kao jednim delom nekako bas sam bila normalna.. rec je o jednom horu.. i onda posle pevanja ne znam nisam vise bila takva ali ok nije ni mngo bitno. ali skroz mi je bilo fino pre podne nisam se izdvjala, posto sam ujutro isla na drugi hor shta znam sta je doprinelo..nekako navucem u nekom trenutku neki lsoh tri.p i ne mogu medju ljude ponekad maada ja uvek lazhem i foliram i nije dobro da pisem jer me to remeti

i onda nemam pojma sta bi ja im napisem na mail istinu..posto ima u horu nekih neregularnosti ali se poshteno iskenj.am bar da sam napisala to taksativno bez onih mojih dosadnih zavijutaka nego zabiberim...to je bez veze mozhda..mislim sta sam pisala a drugo i sta sam na mail.ai onda sam mislila kako sam pametno to uraidla.. a neko je prokomentarisao kako spavam. i jos sam se setila kako sam neprijatelj uvek i kako me uvek isteraju iz hora jer sam takva, mislim radim ono sto treba koliko mogu ali nisam ortak, mada sam bila juce bas jednim delom. a posle vise nisam. u stvari i mogu d abudem ortak jedno vreme a onda nesto zabrljam ljudi me zamrze i tako...a tamo gde se to nije desilo kao meni nije dovoljno i otishla sam.. ma provale me pre ili kasnije a nekako to mi je zdravo da budem u horu. i tako idem iz jednog u drugi, dok me ne izvale, za sad jos mogu ne ide previse prica o meni a i otkrila sam da negativan stav mnogo lose deluje
i sad necu da citam sta sam im napisala
ja sam kukavica a povremeno uhvatim to

u svakom slucaju ja sad ne smem da citam svoj mail i da vidim sta pise nekako razmisljala sam da ne odem vise tamo a opet mozda ce me proglasiti za idiota ili potpredsednika a meni ta pozicija nije dovoljna....a mozda ce proci neprimetno
ok pozicija idiota je ok
ali ne znam mozda sam pokrenula nesto lose volela bih da bude kao i do sada i eventualno da se uzme u obzir ono sto sam napisala ali nenametljivo...ili makar da se razmisli
ali da lije to moguce u istu reku se ne ulazi dva puta
e tako sad pevam neki nizhi glas to je inace besplatna aktivnost..a meni izgleda odgvara vishe vishi a mogu da ga imam kada ga razradim ne mogu uvek da pevam
eto suvise sam ispisala a imam da pisem neki rad da li ja to mogu...sta ce biti s mojim roditeljima...ne vidim na daljinu neshto a moram da mislim da mogu da ne bi bilo katatstrofa..sad sam u muskom drustvu ali nadam se da ce biti ok...samo mene ujede nekad guya. e sad cu da stanem i da pokusam da zavrsim domaci. ne vidjam vise jednog dirigenta koji mi je gotivan ali me on pomalo mrzi a i meni ide na zivde ali mi je i gotivan. a ja sam tgovac nisam pevac samo da vidim koliko cu izdrzati. mislim da cu da zaebem tog dirigenta a imam i dirigenticu ona je dobra i bilo mi je vazhno ali kao da je vise nema a bez nje je teshko ipak ali zivi se, moze se. ja sam pateticna, nisam se javila krvetu danas. izvinite sto sam ponavljam u svojim tehnikama samoiskazivanja, sada moderatori spavaju pa mi se mozhe :)
cao lilu intrigantna si mi
voelal bih da nemam crnih misli da imam obican posao i sve obicno *sada* i da idem na planinu da se skijam i tako da se druzhim jedno neko vreme..
i onda da porastem i da imam petoro dece ali uspeshno.. mislim sad ne bih decu..ali dabudem neko ko to hoce. i kao sve super
mislim to je normalno ali sad i h necu...nego to bi bilo zdravo
ali da budu iz epruvete razume se
osecam se glupo kad ne pevam 1 glas :( nemam nista da vam kazem

da li je ovo konachni uvod za prostituciju
????
previse texta
 
hja sam bila razmazhena i stidim se :(

ali cu moguce nastaviti dabudem

jao volish me super sta cu s tim
neko slusha bjelo dugme... ovde :))
hehe
otic ce mi ochi...nemam vishe ochi

pa sve poruke sa starog foruma su ovde?!?!? valjda
samo moras da izlistash kao SVE posto nekad prikaze samo neke zadnje...to ima negde opcija
imam bre oci
 
ljubav...to je kad morash da im objashnjavash de idesh...?????

pozdrav od nezavisne mene...shatro ; ))))


a to treba nekad i obajsniti jer ako te kidnapuju onda da bar neko zna...
ma...ne treba mnogo misliti o glpostima
mada shta i ako te kidnapuju....novi drugari
ko je slusao roditelje i u sex trafiku ce mu biti ok
ali ja ih neshto i nisam slusala....pa moram da se molim bogu
a moguce da cu tu posustati drzhite mi fige
odvratna sam i radim nausthrb sebe????
 
ja sam pevala u horu ono tebe pojem tebe blagoslovim i jos plus onu solo deonicu i molim tisja gooooooooooospodiiiiiiiiiiiiiiiii...nisi usamljena ! istina o horu je tamo negde
 
?:
nije meni tolko vazhno da me vole, al mi treba usluga od grupe ljudi. ne mora cela grupa nego poneko
kako da dobijem te usluge a da ne napravim razdor


We'd like to know a little bit about your for our files
We'd like to help you learn to help yourself.
Look around you all you see are sympathetic eyes,
Stroll around the grounds until you feel at home.
 

Back
Top