kako da dam do znanja kolegi sa posla da mi se svidja

a sta bi bilo da ne radish nishta... mislim sigurno negde postoje tipovi sa kojima ne morash da smishljash taktike i koji ce da nalecu na tebe ... ne znam gledaj neke sportove da razvijesh takmicarski duh kad se i ostale okome na njega .... pa koja umesi bolju pitu a koja ima lephse gace... jer da si od tih ofanzivnih opakih ne bi ovde trazila i to na vrlo neodredjeno pitanje odgovor * hoces taktiku a samo si rekla da je mushko, da je uljudan i da tu ima jos zena... ili ne znam valjda se tu pravi neka taktika ko u filmovima npr mi nismo andjeli (prvi deo)

shtajaznam mozes recimo da budesh super koleginica kao sve radish super i ne tracaris ostale koleginice...
 
Poslednja izmena:
dada
i ja mislim da cim se nekome ne svidjas
on je derpe da ne kazem pederchina
ili
kurvetina
mamu joj...
"Nisam ono što ti misliš."

Ovu rečenicu, kao u igri šarada, može da kaže svako svakome. Poštena koleginica muškarcu, kurvetina muškarcu i poštenoj koleginici, pederčina kolega poštenoj koleginici i kurvetini, tranvestit kurvetini, poštenoj koleginici, muškarcu i dereru... pardon, pederu. A u njenoj suštini nalaze se genitalije.

Tako se problem mišljenja, prevashodno vezan za moždane vijuge, spušta ispod pupka.

Nepravedno i površno zvuči tvrdnja da je neki tamo kolega "glup kao ku-rac". Da li je ku-rac stvarno glup? Na ovu prilično brzopletu opasku navodi nas to što je možda gologlav ili što tako samouvereno gleda prema nebesima. On je često pametniji od svog gospodara (ovo iskustvo govori iz mene). A i kako da se usavršava? Nije ku-rac ptica pa da odleti u Francusku kod Hani, pa na Sorbonu, ili Hamlet da iz trule i smrdljive Danske otplovi u Vitenberg na filosofske studije.

Ljutim se što se za pi-čku vezuju moralno problematični stavovi. Reći za dismisala... pardon, za nevaljalca da je pi-čka u duši, stvarno vređa moju picofilsku suštinu. Uostalom, ku-rac pre može moralno da posrne i padne nego (malopre imenovana) pi-čka, koja je postojana, mračna i ćutljiva, ni fizički ne može da povredi čoveka.

Ali će se ta nepravda sigurno razrešiti na dan Strašnog Suda, kada će Gospod, koji ne samo što voli našu dušu već voli i naše telo, vaskrsnuti bez razlike sve naše i genitalije kolege naše drage Pitanjce, čak i anuse, kako bi se kolegina braća ****** radovali.
 
Posalji mu postom kartu za neku interesantnu manifestaciju koncert ili sta vec u tvom gradu... drugu kartu uzmi ti pa se nadjite jedno pored drugog pod uslovom da su mesta numerisana...Kao jaoooooo otkud viiiiiiiiiiiii? jel da da nije losa fora?...

A ako on ne provali da je tvoja namestaljka u pitanju, onda ga batali, osim u slucaju da volis morone posto veceg morona sigurno neces naci.
 
Par puta sam bila svedok romansica medju kolegama i ni jedna se nije lepo zavrsila.Posle toga je nastao pakao.Jedan drugog ogovaraju,pokusavaju da huskaju ostale kolege i direktora protiv bivse/g, gledaju se preko nisana, smestaju kojekakve zvrckice jedan drugom,svadjaju se na svakom koraku,jednom recju nepodnosljiva atmosvera.Ja ti ne bih preporucila romansu na poslu,a ti sama prosudi dal vredi il ne vredi.
 
а. Чиме долази/одлази са посла. Намести себи вожњу... онда лаганица разговор...
б. Кад пођеш на паузу, питај га јел хоће да му купиш доручак...
в. Сазнај коју музику слуша, размените дискове.
....
 
ili, mozes, na primer, da mu kazes kako si dobila nagradu od dve porcije u nekoj kafani... i salata pride... i da ne mozes obe da pojedes... il', na primer, mozes da kazes kako si kupila dve karte za sever, sad u cetvrtak, pa ce neko morati da te tesi kad zvozda ispadne od apoela... il', na primer... mozes jednostavno da mu kazes da postoji odredjeni vajb izmedju vas.... ou, jea... vajb... mislim... devla, devla...
 

Back
Top