Kako da budem potpuno siguran da me ne vara?

Wodeni:
Mislim, devojka je sve kul prema tebi ali ti duboko u sebi ipak sumnjas.. Koji su to znaci koje devojke odaju kada varaju tipove? Kako se to moze primetiti?[/quot
NIKAKO! Ako devojka ne zeli da saznas da te vara to nikad neces ni saznati.Isto vazi i za momke.Uhvaceni su samo oni koji su to i zeleli - svesno ili nesvesno, nije bitno.
Sta je sa poverenjem, i cemu tolika sumnja?
Da li iko danas ima poverenja u onoga sa kim je?
Zasto si sa nekim ako mu neverujes?
 
Ana-Marija:
goodday:
Zak:
Pouka ili ne, zasto si ti besna na mene. Samo mi to nije jasno?
P.S.Baviti se generalizacijom medju ljudima je cist idiotluk. :lol:
P.P.S. Kome je to literatura Jove Tosevskog biblija?
ii ja bih se "prishljamcio" sa jednim pitanjem.....ko je on :?:
Neko jako slican Jovanu Maricu :lol:
AAAA....mislish lici na Jorgovana Parabuckog :roll:
 
goodday:
Ana-Marija:
goodday:
Zak:
Pouka ili ne, zasto si ti besna na mene. Samo mi to nije jasno?
P.S.Baviti se generalizacijom medju ljudima je cist idiotluk. :lol:
P.P.S. Kome je to literatura Jove Tosevskog biblija?
ii ja bih se "prishljamcio" sa jednim pitanjem.....ko je on :?:
Neko jako slican Jovanu Maricu :lol:
AAAA....mislish lici na Jorgovana Parabuckog :roll:
Ko ne zna,a zna da ne zna-NAUCI GA!Ko ne zna,a ne zna da ne zna-KLONI GA SE!!! :roll:
 
Armagedon:
goodday:
Ana-Marija:
goodday:
Zak:
Pouka ili ne, zasto si ti besna na mene. Samo mi to nije jasno?
P.S.Baviti se generalizacijom medju ljudima je cist idiotluk. :lol:
P.P.S. Kome je to literatura Jove Tosevskog biblija?
ii ja bih se "prishljamcio" sa jednim pitanjem.....ko je on :?:
Neko jako slican Jovanu Maricu :lol:
AAAA....mislish lici na Jorgovana Parabuckog :roll:
Ko ne zna,a zna da ne zna-NAUCI GA!Ko ne zna,a ne zna da ne zna-KLONI GA SE!!! :roll:
sto je pisac htio rec?
 
goodday:
Ana-Marija:
goodday:
Zak:
Pouka ili ne, zasto si ti besna na mene. Samo mi to nije jasno?
P.S.Baviti se generalizacijom medju ljudima je cist idiotluk. :lol:
P.P.S. Kome je to literatura Jove Tosevskog biblija?
ii ja bih se "prishljamcio" sa jednim pitanjem.....ko je on :?:
Neko jako slican Jovanu Maricu :lol:
AAAA....mislish lici na Jorgovana Parabuckog :roll:
Recimo da obojica mlate praznu slamu sto se tice teorije sexa :roll:
 
Ana-Marija:
goodday:
Ana-Marija:
goodday:
Zak:
Pouka ili ne, zasto si ti besna na mene. Samo mi to nije jasno?
P.S.Baviti se generalizacijom medju ljudima je cist idiotluk. :lol:
P.P.S. Kome je to literatura Jove Tosevskog biblija?
ii ja bih se "prishljamcio" sa jednim pitanjem.....ko je on :?:
Neko jako slican Jovanu Maricu :lol:
AAAA....mislish lici na Jorgovana Parabuckog :roll:
Recimo da obojica mlate praznu slamu sto se tice teorije sexa :roll:
ma da...ja sam skroz za to...planovi, teorije
samo nikako da nadjem dovoljno shiroka zenska ledja da mogu da rashirim kartu
 
E kako bi to Huso lepo resio. On bi samo stavio jedan zilet unutra i gotovo. I da ga je do tada varala nakon toga ne bi imala vise skim to da uradi.
Mala sala...
Ako te vara, primetises to po poljubcu, u odnosu(ne daj boze da ti u predorgaznom stanju pomesa ime) itd.
Mozes takodje da pustis pricu kako je neki tvoj drug bio prevaren i zatim je otisao kod nje ili njena ... (ostalo prepustam tebi na volju). Mozes koristiti infinitive: ubiti, iseci, zapaliti, iseckati, polomiti, ...
Good luck, you will need it!!!
 
ljubomora je najgora stvar koju covek sebi moze sebi da priusti.... mene je to izjedalo iznutra hteo sam da vrisnem , onda sam jednostavno resio da me nista od njenog ponasanja ne tangira i povukao se napravio sam zid, i gle cuda, ona je najedanput pocela da postavlja pitanja sta ti je, o cemu se radi... itd
opusti se , veruj mi da je zeni dovoljno da prevari muskarca (i muskarac zenu) 1m2, iz izkustva bio sam sa devojkom u 1m2 i niko nije imao pojma sta smo mi uradili nikada mi nebi palo na pamet da to uradim na tako malom mestu. Dakle, opusti se i jednostavno ne razmisljaj....
 
Wodeni:
Mislim, devojka je sve kul prema tebi ali ti duboko u sebi ipak sumnjas.. Koji su to znaci koje devojke odaju kada varaju tipove? Kako se to moze primetiti?
nevalja ti to ako te izjeda crv sumnje :evil: moras da budes pazljiv, iskren, dobar i fin prema njojzi pa te nece nikad prevariti :lol: :lol:
e sad ima jedna prica...
imao stari ciganin puno dece, najvise je voleo najmladjeg sina, jednog dana ga posalje na potok da donese vodu... pre nego sto mu dade bokal u ruke on ga dobro izudara, pita ga zena zasto je istukao dete?!
-pa da ne ispusti i polupa bokal :!:
-kako da ga polupa kad ga jos nije ni uzeo :?:
-bas zato, ako ga razbije kasno je, nema potrebe da ga izudaram 8)
e sad ako si pametan... :idea: :wink:
 
Ana-Marija:
Recimo da obojica mlate praznu slamu sto se tice teorije sexa :roll:
Meni se uopste ne svidja Maric i znam zasto ga ne volim. Ali kako to oni mlate praznu slamu konto teorija?
Ana-Marija:
goodday:
Zak:
Pouka ili ne, zasto si ti besna na mene. Samo mi to nije jasno?
P.S.Baviti se generalizacijom medju ljudima je cist idiotluk. :lol:
P.P.S. Kome je to literatura Jove Tosevskog biblija?
ii ja bih se "prishljamcio" sa jednim pitanjem.....ko je on :?:
Neko jako slican Jovanu Maricu :lol:
Posto sa ovim tvojim iskazom si lupila pa ostala ziva.
 
Wodeni:
Mislim, devojka je sve kul prema tebi ali ti duboko u sebi ipak sumnjas.. Koji su to znaci koje devojke odaju kada varaju tipove? Kako se to moze primetiti?

Moras da znas pre svega kakav je covek,da li je postena i iskrena u drugim stvarima,da je tooootalno poznajes...Ako te mnogo gotivi i postuje reci ce ti sama,a sad...ako je kucka sakrice to kako zna i ume..
Al nemoj mnogo da se opterecujes time,znam i ja sam takva(mnoooogo ljubomorna)sto vise razmisljas to se vise tripujes.....
 
Salim se malo. Nema sanse da budes 100% siguran nikada. Zato se ni ne opterecuj. Ako neko hoce da vara partnera a dovoljno je pametan, nikada nece biti provaljen. Bitna je samo jedna deviza
STO NE ZNA NE MOZE NI DA BOLI !
To vazi i za tvoju ljubomoru. Ne opterecuj se dok ne nahvatas na delu i sa druge strane - i ti ces to isto da radis jednog dana pa ona nece znati
 
pa nikada ne mozes biti siguran ali nemoj da te bolest obuzme oko toga. Ako zaista zelis da se uveris probaj da nesto saznas vise ko bi mogao da bude i onda ciljano je ispituj, dobices puno odgovora koji ce ti biti sumljivi mozda ako je to sto tvrdis istina. A da ne govorim o jasnim znacima koji se primeti na osobi koja laze to je opste poznata stvar, znaci nervoze, cesanje itd. metod proveren
 

Back
Top