Kafanske priče

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
image003.jpg
 
jel neko od vas čuo za Mevludina Duvančića parapsihologa iz Bosne ako neko ima njegov broj telefona neka javne

Nema problema...ti samo ovih dana intezivno razmisljaj o njemu i vizuelizuj mu svoj broj mobilnog, a on ako je pravi, sam ce ti se javiti !
P.S. Imas na Googlu, ne bas direktan link, ali malo strpljenja i pomoci sa strane dovesce te do coveka.
 
Poslednja izmena:
Nadam se da niko nece imati protiv da ovde postavim svoje izvinjenje.
Javno se izvinjavam zbog mogucih nedolicnih reci upucenih preminulom forumasu Weishaupt-u, to mi zaista nije bila namera jer sam mislio da se radi o nekakvoj sali.
Neka mu je laka zemlja.
 
Nebitno da li je stvarno "riknuo" ili ne, samo nisam hteo da zbijam salu sa necim u sta nisam siguran.

Barem sam izjavio saucesce unapred, pa ako mu se nesto desi ja sam vec odavno izvrsio svoju moralnu duznost.

PS.
A taman sam poceo da ga oplakujem. :dash:
 
Par ljudi = vi na Krstarici

Pat stvari = nasli ste nacin da mu trajno onemogucite pristup

Moje pretpostavke, naravno...:mrgreen:

Ne znam koji interes bi on imao da objavi ovo na svom sajtu:
http://www.jovoilukic.webs.com/

Mada sve mislim da se on zeza ovim a ako je stvarno izvrsio samoubistvo, to je njegov licni izbor, po meni pogresan, ali ipak je to gledano sa druge strane cin za divljenje i velika hrabrost. Narocito ako to nije uradio iz ocaja vec sa svesnom zeljom za konacnim spasenjem iz brloga ovoga sveta . Ako je u tome i uspeo, mozemo samo da mu zavidimo, mi koji smo ostali u mocvarnoj kaljuzi jada ili brlogu svetovne egzistencije kako bi rekli Tibetanci.
 
Citat:
"Živeo je u Beogradu, Pančevu i Novom Sadu kao slobodni umetnik sve dok nije izvršio samoubistvo (krajem zime 2009. godine) zbog ljubavnih problema o kojima je pisao u svojim knjigama."
IZVRSIO SAMOUBISTVO KRAJEM 2009 GODINE? Izgleda da zivim u pogresnoj godini :) ili je nesto drugo zbog cega sam se sada samo izblamirao :)
 
Ne znam koji interes bi on imao da objavi ovo na svom sajtu:
http://www.jovoilukic.webs.com/

Mada sve mislim da se on zeza ovim a ako je stvarno izvrsio samoubistvo, to je njegov licni izbor, po meni pogresan, ali ipak je to gledano sa druge strane cin za divljenje i velika hrabrost. Narocito ako to nije uradio iz ocaja vec sa svesnom zeljom za konacnim spasenjem iz brloga ovoga sveta . Ako je u tome i uspeo, mozemo samo da mu zavidimo, mi koji smo ostali u mocvarnoj kaljuzi jada ili brlogu svetovne egzistencije kako bi rekli Tibetanci.

i meni se cini da je neka zay**ncija...
mislim da bi ipak glasilo makar "preminuo"...ko bi jos napisao "izvrsio samoubistvo krajem zime???" valja bi bar stajao neki realan datum....:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top