Kafanica za bivše trudnice :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tićo znači ti sutra na venčanje...kako je to lepooooooooooooooooooooo...evo i ja bih obukla neki kompletić u ove hladne dane,ali mislim da će i ona crna haljina koju si odabrala biti baš dobra...mada ja vidiš nikad na venčanje ne bih obukla crno...ne znam zašto...ali ti imaš super ukus,sigurna sam da je u skladu sa svečanošću...
 
Posto nemam ni brata ni sestru, osim mojim devojcicama poklanjam deci od devera, kad su ovde, zaovinoj deci (posaljem zaovi novac da im kupi jer i ona ne zivi ovde) a obavezno kupujem muzu i roditeljima...
A sada imam i malog polubrata pa cu obavezno i njemu nesto da kupim... z:)

mi obavezno nas četvero,muž i djever i njegova žena kupimo svekrvi i svekru,popola a bolji poklon a trebam sad da kupim i djeveru i njegovoj ženi a šta uopšte nemam pojma,prošle godine sam neke parfeme,maze i tako,sad ništa neznam,pošto će sledeće godine da usele
u svoj dio kuće,mislila da kupim npr.mikrovalnu ili nešto tako a onda svi mi se smiju kažu gdje ćeš to kad nisu još useliliz:((
 
Tićo znači ti sutra na venčanje...kako je to lepooooooooooooooooooooo...evo i ja bih obukla neki kompletić u ove hladne dane,ali mislim da će i ona crna haljina koju si odabrala biti baš dobra...mada ja vidiš nikad na venčanje ne bih obukla crno...ne znam zašto...ali ti imaš super ukus,sigurna sam da je u skladu sa svečanošću...

Uh da, u pravu si... :aha: Necu onda crnu haljinu...
Imam jednu slicnu crvenu, mozda ce mi ona bolje stajati, ha? Malo iskombinujem nakiti cipele i eto... z:p
 
mi obavezno nas četvero,muž i djever i njegova žena kupimo svekrvi i svekru,popola a bolji poklon a trebam sad da kupim i djeveru i njegovoj ženi a šta uopšte nemam pojma,prošle godine sam neke parfeme,maze i tako,sad ništa neznam,pošto će sledeće godine da usele
u svoj dio kuće,mislila da kupim npr.mikrovalnu ili nešto tako a onda svi mi se smiju kažu gdje ćeš to kad nisu još useliliz:((

Ja sam sverku i svekrvi dala poklone za Bozic, za Novu godinu ne planiram... :aha:
Svekrva je dobila jako skupu ogrlicu tako da joj je to dosta od mene... z:)
A jetvri mozda kupim nesto... Videla sam jedan super sal i rukavice, kao komplet, pa verovatno cu to...
 
Стиже нам Нова година и време за нове почетке! z:)

Пошто је ова тема накупила велики број постова и постала гломазна, време је да се затвори. z:(
Све бивше, садашње и будуће труднице позивам да ћаскање наставе на теми ''Све и свашта....'' која ће бити чет тема отворена за све. z:)

http://forum.krstarica.com/threads/334648

Срећна Нова година и још мноооого лепих тренутака (уз форум z;)) желе вам Хелен и Жена с грешком!

:zjelka3::zjelka2::zjelka:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top