Kafana Kafana: Zvezdane staze

Volim astrologiju, ali ne čitam dnevne i nedeljne horoskope. Natalna karta je nešto sasvim drugo.
Uvek pročitam trenutne aspekte planeta. A retrogradni merkur ne deluje na mene (jer mi je i u natalu retrogradan), ali ga uvek svesno krivim za sve. :hahaha:
Мораш некога...
 
Немојте, кад виде да пише мод до мода, сви ће да побегну :rotf:
Не стигох синоћ да се запањим шта се десило и ко истресе ове оволке модове 😳

john travolta nba GIF
 
Ако нађете некога да уме да гледа у шољу, пристајем да попијем једну турску, па нек иде живот...
Ne piješ tursku? Znači, nepušač. Znači, devica :mrgreen: A sad odoh da vidim kako sam najneodlučniji znak u horoskopu :mrgreen: i umem da gledam u šolju, uvežbala u studentskim danima, sve šestice viđala :mrgreen:
 
Ne piješ tursku? Znači, nepušač. Znači, devica :mrgreen: A sad odoh da vidim kako sam najneodlučniji znak u horoskopu :mrgreen: i umem da gledam u šolju, uvežbala u studentskim danima, sve šestice viđala :mrgreen:
Пијем нес, била једна од најстраственијих пушача које си видела...и дан данас маштам о цигарети :sad2:
 
Današnji horoskop "kaže":

Osećaj povezanosti sa prirodom može da vam donese preko potreban mir i uravnoteženost naredne nedelje. Potrebno vam je da unapred isplanirate predstojeće neradne dane – postarajte se da budete na otvorenom.

Pa to je primenljivo za svaki dan u godini! Razmišljam, kao ovaj nosonja u mom avataru, kako se organizovati i raditi na otvorenom?
 

Back
Top