Kafana Kafana "Žalosna sova"

Awesome xD

Awesome-Hinata-Cosplay_o_140887.jpg

fp2pll.jpg
 
Kakav fanifc? Pisete fanfice?
@anna
Daj liiiiink
Evo trebam sad 4 epizodu Magija pogledati, stvarno mi se svidja
Je li neko gledao K?

Btw, maskirate li se za Haloween?

Pisemo ja i Ana :D

Tek sad visim pitanje xD

I to gledamo ja i Ana... Lepa ideja, za Anu je to Yaoi harem, ali nervira malo isforsirani humor i neke stvarcice koje iritiraju. Ja ti pre preporucujem Zetsuen no Tempest i Tonari no Kaibutsu kun. Sakurasou no pet kanojo je iznenadjujuce dobar, a Little Busters je savrsen.
 
Poslednja izmena:
Kakav fanifc? Pisete fanfice?
@anna
Daj liiiiink
Evo trebam sad 4 epizodu Magija pogledati, stvarno mi se svidja
Je li neko gledao K?

Btw, maskirate li se za Haloween?

dA: http://annahiwatari.deviantart.com/gallery/40109803
i drawing practice: http://annahiwatari.deviantart.com/gallery/40023421 (obozavam da crtam oci *-*)

imam mnogo stvari na dA ali najvise color-ujem linearts :heart:

K je savrsen!!!
Ne, nije zato sto ja to vidim kao yaoi harem, Dusane, nego zato sto je super interesantan, animacija i muzika su savrseni!
Vidim mnogo negativnih komentara na MAL-u ali onda shvatim da su to samo deca -.- jer, jos UVEK im nije jasno sta se desava u animeu.... omg -.-

@Manifold
Hmmm... nema nekog humora. Ima povremeno... kao i ecchi -.-
Znala sam, i bila sam u pravu - Awashima me nervira do daske -.- *kill*
A gledam Kaibutsu... TO me nervira! Sta je on, tsundere?! OH GOD WHY!?
Sukitte je bolji 1000x jer je vise romansa od kaibutsu i NESTO se desava dok ova mala samo uci i ceka da je on zavoli -.-

hehe, objavila sam i 11 ch mog fanfica :D
 
Ma dzaba ga vracaju , ja navikao na torente. Znaci ne menjam Pirate bay ni za 1000 megauploada. 720kbps mi je download za jedno vece skinem sta god pozelim. Toliko sam animea skinuo, ne znam ni sam odakle da pocnem, filmove jako puno gledam u zadnje vreme. Obavezno jedan ili dva filma pred spavanje. Game of thrones sam odgledao 3 puta, zelim da procitam knjigeeee~! Pitam se da li ima u gradskoj biblioteci? Manifold, jel znas mozda? :confused:
 
Ma dzaba ga vracaju , ja navikao na torente. Znaci ne menjam Pirate bay ni za 1000 megauploada. 720kbps mi je download za jedno vece skinem sta god pozelim. Toliko sam animea skinuo, ne znam ni sam odakle da pocnem, filmove jako puno gledam u zadnje vreme. Obavezno jedan ili dva filma pred spavanje. Game of thrones sam odgledao 3 puta, zelim da procitam knjigeeee~! Pitam se da li ima u gradskoj biblioteci? Manifold, jel znas mozda? :confused:
Torrenti su loši kad tražiš starije ;)
 
Torrenti su loši kad tražiš starije ;)

Yup, posebno to sto trebas da trazis torrent koji ima najvise seed-ova... Mada, mene direct dl nervira zbog onih silnih captcha i cekanja -.-
Uvek sam redje koristila direct.
Sad za ove nove on-going uvek uzmem torrent ;)

eh, kad rece... odo da gledam ovaj Kamisama bla bla.
Vidim svi pricaju da je dobar...
(dobra bre ova sezona, ima cool anime)
 
Ma dzaba ga vracaju , ja navikao na torente. Znaci ne menjam Pirate bay ni za 1000 megauploada. 720kbps mi je download za jedno vece skinem sta god pozelim. Toliko sam animea skinuo, ne znam ni sam odakle da pocnem, filmove jako puno gledam u zadnje vreme. Obavezno jedan ili dva filma pred spavanje. Game of thrones sam odgledao 3 puta, zelim da procitam knjigeeee~! Pitam se da li ima u gradskoj biblioteci? Manifold, jel znas mozda? :confused:

Nisam bio, ali imamo veliki izbor, trebalo bi da ima :D

Bilo je na sajmu knjiga, al nisam imao para :D
 

Back
Top