Kafana Kafana "Žalosna sova"

Woohooo~

tumblr_mbfc4v0VUx1r7xd5jo4_500.jpg
 
Yeah, za tablet je, i sada cu da vidim da li moze to da se disable-uje.
A na poslu smo dobili SSD HD koji su do 10x brzi, i samo meni nece da sljaka jer mi cip na ploci ne podrzava SSD, sto je dobitna kombinacija, SSD i WIN 8. o_O
Neverovatno kako brzo kopira fajlove i kako se aplikacije brze pokrecu, bez cekanja, a WIN se podigne bez loadinga. :)
 
Yeah, za tablet je, i sada cu da vidim da li moze to da se disable-uje.
A na poslu smo dobili SSD HD koji su do 10x brzi, i samo meni nece da sljaka jer mi cip na ploci ne podrzava SSD, sto je dobitna kombinacija, SSD i WIN 8. o_O
Neverovatno kako brzo kopira fajlove i kako se aplikacije brze pokrecu, bez cekanja, a WIN se podigne bez loadinga. :)
Ne može da se disable-uje od consumer preview ako se dobro sećam ali ima neki program da se instalira sa kojim dobiješ stari start mada se ja nisam bakćao sa tim napravio sam sve prečice na desktopu i tasbaru koje su mi potrebne tako da metro start skoro i ne koristim.
BTW što se tiče ssd-a mislim da može na bilo koji komp sve dokle ima sata ne treba ti nikakva posebna ploča za njih.
 
Ja sam skinuo ovaj "ADOBE PHOTOSHOP CS6 EXTENDED EDITION [thethingy]" i izgleda da radi mada samo sam ga upalio par puta od kad sam ga instalirao tako da ne znam dali je zaista trajno aktiviran ili ga jednostavno nisam dovoljno koristio da me provale ,a to ako ti stalno prijavljuje viruse u krekovima moguće je da imaš neki skrnav antivirus sa gomilom false positiv-a.
 
^

SSD kewl!
_____

Aaaaa, kako se crack-uje CS6?!
Pomagajte, treba mi PS CS6!
Dajte mi validan link bez virusa, pa da mogu normalno da ga koristim.

Izvoli :D

http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=7&t=283909&hilit=Photoshop

A sad sta je to novo danas?

Pa Little Busters is OUT!!!!! Odgledao sam live stream, u medjuvremenu pojavio se RAW i sada cu da idem da ga gledam. Iznenadio sam se, ali razumeh gotovo sve. Mora da je zato sto znam sve tekstove iz igre xD Ali i ucim japanski, a ovo je dobar dokaz da napredujem.
 

Back
Top