Kafana kod knjiškog moljca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Де сте људи,шта се ради,ја ево спремам се за море,па нисам читав дан долазио
c018.gif
Поз Окси,поз Кули.
 
kolko znam ovo je birtija,tu bar mogu da lupetam(pogotaovo posle kojeg jelenka),a ona leva tema bi mogla da ima veze sa sf samo kad bi vi to hteli.razne priche o nekim babama koje su pukle ili prodale dushu "nechastivom"(mislim kad mogu vampiri,shto nebi i babe)
 
Activity:
panemaju ni vampiri,nemislim da imaju neku nauchnu osnovu ali kao i vampiri se pojavljuju u sf filmovima i knjigama.nema veze batali tu temu,i onako je nema vishe.

Vampiri imaju svoju istorijsku osnovu, sto bi ih moglo gurnuti u mitove, iliti fantasy....a i horor..

Nije problem da toj tvojoj temi damo malo gasa, ali uvek ispadne da nam slecu neki padobranci bas u te fantasy teme, koji nemaju veze sa Sf-om, a jedva docekali da ispricaju nesto kao tipa " Moju babu ujeo vampir, ona se obesila na tavanu, visila 7 godina, ozivela i na kraju umrla od sex-a, sjebjuci se niz stepenica, jadna u 4. mesecu trudnoce "

E, na to mi lice ti padobranski postovi....i gde tu Sf.......:):):)
 
Mali ima 14 godina, iskreno se pokajao i upija sve sto mu kazem.Lepo se izvinuo, i sad polako i sigurno napreduje.Daj mu sansu i podstrek, mi smo mu dali....:)

Malo ga ebe sto jako malo zna o sf-u, mada ja u njegovim godinama nisam znao mnogo vise....

Mr Dan....Bruka i sramota, ali neznam postaviti sliku...probacu, pa sta bude.....:)
 
Пикс

Ма радујем се,кад боље размислим,нигде већ 2 године нисам био дуже од 2 дана :?

Дан

Хвала :))) Јавићу се,мада ме Мини Опера зеза,ал успећу ваљда да набацим неки пост :)))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top