Kafana kod knjiškog moljca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imamo nekih sličnosti.Ja sam imao samo dve malecke materijalne želje i obe sam ispunio tokom prve godine zaposlenja.
Dobro, priznajem da bih rado posedovao kuću, garažu, jahtu... :D ali to je samo da imam o čemu da sanjarim. :roll:
Istine radi "kuću" imam- malu, drvenu, trulu, sklonu padu vikendicu, ali ona ništa ne vredi.Mada, lepo mi je otići ponekad tamo iz solitera, na svoj komad zemlje.
 
Remember when you were young, you shone like the sun.
Shine on you crazy diamond.....
Now there's a look in your eyes, like black holes in the sky.
Shine on you crazy diamond.....
You were caught on the cross fire of childhood and stardom,
blown on the steel breeze.
Come on you target for faraway laughter, come on you stranger,
you legend, you martyr, and shine!

You reached for the secret too soon, you cried for the moon.
Shine on you crazy diamond.....
Threatened by shadows at night, and exposed in the light.
Shine on you crazy diamond.....
Well you wore out your welcome with random precision,
rode on the steel breeze.
Come on you raver, you seer of visions, come on you painter,
you piper, you prisoner, and shine!
 
Activity, dobrodošla.
Reakcije si videla.Hvala što si skinula oznaku.Jesi li je bila isekla sa nekog našeg avatara?
U SF tim se ulazi kroz kviz i druženje sa nama.Biće nam drago da nam se pridruži još jedna dama.

Pretpostavljam da nisi tek sada došla na Krstu, dakle pitanje: ko si, ako nije tajna?
 
oznaku sam posudila od pikaxs bez njenog znanja(vracham je opranu),bila sam jedno vreme ulogovana kao black jack,chisto da uchestvujem u razgovoru,pa sam se malo zezala i lupetala,a neshto od toga je i istina sto sam pisala.onda se sal okomio na mene iz petni zila.pa sam reshila da pochnem od pochetka.dolazim u miru.bila bi zahvalna kad bi me bar u pochetku malo shtedeli(dok se ne ushemim)hvala.
 
Activity:
oznaku sam posudila od pikaxs bez njenog znanja(vracham je opranu),bila sam jedno vreme ulogovana kao black jack,chisto da uchestvujem u razgovoru,pa sam se malo zezala i lupetala,a neshto od toga je i istina sto sam pisala.onda se sal okomio na mene iz petni zila.pa sam reshila da pochnem od pochetka.dolazim u miru.bila bi zahvalna kad bi me bar u pochetku malo shtedeli(dok se ne ushemim)hvala.[/QU
Ako ne budes Lupetala kao Black Jack, onda cu zaista da podrzim tvoj napor da se "uselis" kod nas...

Mada...upad ti je poceo skroz naopako...prvo sa onom levom temom koja nema veze sa Sf-om, onda kradjom avatara ( xexex, ta ti je dobra, " skinula " si sa Miss Pikax, i sad sa vasim zenskim blablabla - om.....

Kuku tebi ako si dosla da razmenjujes recepte ovde ili nam Miss Pikax uvuces u suplju o heklanju & peglanju....:)

Drzim te na oku...:):):)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top