Kafa s profesorom

Moj razredni je bio strah i trepet, stavio me u prvu klupu do katedre da ne galamim ,ne smeš da zucneš.
Pitam drugaricu ima li olovku , dobijem: " (Zvao nas po prezimenu) , da li želiš da demonstriraš slobodan pad kroz prozor ?"
- Ne želim profesore
:lol:
kakvi crni razgovori....
 
za ovo bi danas profesor bio izbacen iz skole ...
Ne znam. Fizičar i to sjajan.Efektno. I učutiš momentalno plus razmišljaš o formulama slobodnog pada.
Naravno da sam znala da ne misli bukvalno.
To što sam imala peticu nije značilo da mogu i smem da galamim na času.
Poslao mi je, dakle, tri poruke. :D
 
Netacno. Zar je zabranjeno pricati ?
Ko kaže da je zabranjeno, baš zato što nije, i što bi se ceo grad digao na noge i osudio takvog profesora. Pričam o nekim vremenima kada se znalo šta je profesor, koje su mu odgovornosti, a koje su obaveze i njega i učenika. U tim vremenima, ne verujem da bi ijednoj učenici palo na pamet da javno traži načina kako da priđe profesoru koji je ljubazan prema njoj.
 
Ko kaže da je zabranjeno, baš zato što nije, i što bi se ceo grad digao na noge i osudio takvog profesora. Pričam o nekim vremenima kada se znalo šta je profesor, koje su mu odgovornosti, a koje su obaveze i jega i učenika. U tim vremenima, ne verujem da bi ijednoj učenici palo na pamet da javno traži načina kako da priđe profesoru koji je ljubazan prema njoj.
mnogi ucenici imaju probleme, problema ucenja, probleme odrastanja, probleme socijalizacije, probleme zdravlja, probleme bezbednosti. Pricati sa profesorom je sasvim ok i otvoriti mu se i odvojiti jedno drugo vreme za to... Druga stvar je ako se neke druge stvari tu kriju ...
 
mnogi ucenici imaju probleme, problema ucenja, probleme odrastanja, probleme socijalizacije, probleme zdravlja, probleme bezbednosti. Pricati sa profesorom je sasvim ok i otvoriti mu se i odvojiti jedno drugo vreme za to... Druga stvar je ako se neke druge stvari tu kriju ...
Naravno da je drugi problem, ali pokušaj da ovde nađeš temu gde profesor fizičkog priča kako je dobio spisak dece čiji roditelji su zabranili da ih drži dok rade vežbe ... malo smo skrenuli, al kako je ionako prosveta na dnu, očigledno niko da se zabrine zašto je to tako, mnogo je lepše imati dobar fon, snimati se i natucati po neko gramatičko pravilo prilikom kuckanja. Za sve ostalo, postoji google, AI...
 
Poslednja izmena:

Back
Top