Kafa s profesorom

Не баш. Ми о својим наставницима нисмо знали ни где живе, ни да ли имају породице, ни где излазе. Није нас занимало.
To su najkonzervativnije generacije.

Pre i posle toga je druga prica.

Najjace su ove price o starijim vremenima, kada nastavnici nisu muvali ucenice. Kako da ne.
 
Evo u čemu je stvar. Ja sam u srednjoj školi. A tu je i profesor. On je super. Voli se šaliti. Odnos između njega i mene je zaista komplikovan. Svađali smo se, šalili, pričali...sve. Nekad imamo zaista lijepe razgovore, a ponekad smo ljuti jedno na drugo bez nekog posebnog razloga. Jednostavno nismo raspoloženi tog dana. I ponekad zna biti drzak. Ali nema veze, samo sam ukratko objasnila razlog svog postupka koji ćete sada pročitati. Želim da popravim naše odnose. Želim da znam o njemu više kao što znam o drugim profesorima. Sa njima imam jako dobru komunikaciju.
iskoristila sam gore citirani tekst da napravim kratku pesmicu
postavljač je srednjoškolac pa pretpostavljam da Jala brat/ Buba stil će ići najbolje uz to

 
Деца су потпуно изгубила компас што се тиче предавача.
Сталкују их по мрежама, сада ће и директно да их спопадају по улицама...а родитељи уживају и не баве се својим родитељским послом.
mozda sam prerano otisao iz skole :mrgreen:
 
Не баш. Ми о својим наставницима нисмо знали ни где живе, ни да ли имају породице, ни где излазе. Није нас занимало.
eee kako ko :D
muz moje uciteljice je zeleo da dodje u skolu i da me upozna jer je zeleo da vidi ko to uspesno pomera doope njegovoj zeni posto se stalno zalila na mene
rukovao se samnom :D
:rotf:
 
Hej!

Evo u čemu je stvar. Ja sam u srednjoj školi. A tu je i profesor. On je super. Voli se šaliti. Odnos između njega i mene je zaista komplikovan. Svađali smo se, šalili, pričali...sve. Nekad imamo zaista lijepe razgovore, a ponekad smo ljuti jedno na drugo bez nekog posebnog razloga. Jednostavno nismo raspoloženi tog dana. I ponekad zna biti drzak. Ali nema veze, samo sam ukratko objasnila razlog svog postupka koji ćete sada pročitati. Želim da popravim naše odnose. Želim da znam o njemu više kao što znam o drugim profesorima. Sa njima imam jako dobru komunikaciju.

Evo mog plana. Želim da ga sačekam na parkingu gde parkira svoj auto. To je oko 500m od moje škole. Želim da izgleda kao da smo se slučajno sreli. I hoću da ga pitam "Hocete li na kafu".

Mislim da postoji problem. Ne želim da misli da želim nešto neprikladno. Jer sam žensko. Zaista su male šanse da on to misli jer ja mislim da me poznaje dovoljno dobro.

Pa moje pitanje je da li je neprimjereno da ga pitam jer on nije klasicni profesor, voli da se zeza, da se bavi sportom... I sta da radim ako me odbije i vidim u njegovim ocima sta misli. Samo ne želim da ostavim loš utisak.
Ne znam u kakvim si odnosima sa roditeljima, mamom , pa da sa njom popričaš o ovoj ideji.Inače, to što se profesor ponaša opušteno po tvojoj proceni je možda njegov način da vas opusti i da sa vama formira odnos poverenja ,što je za pohvalu. Pogrešno si protumačila taj njegov metod, ali dešava se u tvom uzrastu tako nešto. Nemoj da praviš još jednu grešku i uradiš planirano jer ćeš kod profesora izazvati promenu ponašanja prema tebi, kao učenici. Koliko god da su profesori ljubazni, duhoviti, probaj da shvatiš da je kod mnogih to način da vas motivišu da radite a ne da izlazite na kafu sa njima.
 
Hoćemo srednjoškolke!
Hoćemo srednjoškolke!
Hoćemo srednjoškolke!

Panties-down.jpg


🐈
 

Back
Top