Kada ste se prvi put u zivotu ozbiljno napili?

sipala rakiju umesto čaja i popila celu flašicu :mrgreen:
Hahahaha.... Secam se ja jednom na nekoj svadbi. Pio mi se sok od jabuke i onda vidim jedan bokal sa zutom tecnoscu i pomislim....Oh, vidi sok!.... Naspem ja citavu casu i uzmem prvi gutljaj kad ono RAKIJA! Ne znam kako sam uopste progutala to, bas jedan veliki gutljaj, ali secam se da me je peklo ko vatra.

@tema
Ozbiljno sam se napila prvi put na proslavi rodjendana jedne moje drugarice, koja me posle toga nikad nije pozvala telefonom.
Prvo sam pila djus votku, onda me je neko ponudio vinom (popila sam 2 case), pa onda sam presla na tekilu (pila sam je ko vodu), eh i onda kada sam vec bila polu mrtva neko mi je naspo veliku kriglu piva. Nisam mogla da se odvucem do WC - a posle toga. Dobro da se nisam upiskila na sred drugaricine dnevne sobe. Da ne pricam o tome kako sam povracala besomucno u kupatilu kada su me tamo odneli. Morala je keva da me vraca kuci, a ja sam lelujala ulicom (mozda sam se negde i srusila) i pevala pesmice. Imala sam 16. Od tada pazim sta radim i koliko pijem. Uglavnom ne vise od 2 casice ili 2 krigle.
Bila sam neiskusna i htela sve da probam od jednom. neka ovo bude upozorenje onima koji idu na proslave a ne znaju nista o picu. ;)
 
pa ono što uzimam istorijski kao početak mog alkoholizma i prvo pomena vredno pijanstvo je sa 16, jedno punolestvo, uglavnom srušio sam se kao letva, ispovraćao pola kuće i noslili su me na rukama do kola i kuće - kako nikad nisam pitao

al sma otad nadoknadio višestruko ono propušteno u nazad i stekao olimpijsko iskustvo i formu, da ne bude šta si čeko

dotad sam stavrno bio pilićar
 

Back
Top