KADA SE GAZDA ZOVE OLEG........

inace vec su u regionu ugasene splitska i zenicka zelezara. jos da se ugasi ova niksicka i nasa smederevska ostaje jedina u regionu sto je znaci nas interes z:D

tako da bi mi trebali da se radujemo zbog gasenja ove konkurentnske kompanije iz strane drzave a ne da tugujemo z:D

tacno je da ce tu i jedan broj srba iz crne gore dobiti otkaze al relaativno mali broj jer je i u tom preduzecu zaposljavano po nacionalnoj liniji sve do skora dok je bilo drzavno
 
znaci.........crnogorci su u stvari izigrali poverenje glupe brace rusa pa im uvaljalli kamen za milione evra???z:Dz:Dz:D

ebote, ovi rusi su jos gluplji nego sto sam mislio.........i vi bi da vam ti dodju ovde da vladaju??z:Dz:Dz:D.........

Продали земљу за кеш и потрошили на западне производе.Е сад кад нема земље ни кеша,криви Руси.
 
inace vec su u regionu ugasene splitska i zenicka zelezara. jos da se ugasi ova niksicka i nasa smederevska ostaje jedina u regionu sto je znaci nas interes z:D

tako da bi mi trebali da se radujemo zbog gasenja ove konkurentnske kompanije iz strane drzave a ne da tugujemo z:D

tacno je da ce tu i jedan broj srba iz crne gore dobiti otkaze al relaativno mali broj jer je i u tom preduzecu zaposljavano po nacionalnoj liniji sve do skora dok je bilo drzavno
А металски завод Тито - Скопље не рачунаш ???
 
Oleg Deripska biznismen z:mrgreen:


3-oleg-deripaska.jpg


oleg-deripaska-415x275.jpg
 
[/SIZE][/B]

pa sta onda stalno mrsomoodis kako se otpustaju radnici po srbiji???

ako im se ne svidja.........pravac koreja, i to severna..........bravo tihi, care , legendo liberalne ekonomije.........z:Dz:Dz:D

Који си ти геније... ДО САДА НИСАМ ВИДЕО ДА СИ ИКАДА ПОСТАВИО БИЛО КОЈУ ТЕМУ О СТОТИНАМА ХИЉАДА ОТПУШТЕНИХ РАДНИКА У СРБИЈИ... а силно си "забринут" за 2 300 рудара у ЦГ... невероватно.

И какве благе везе са тим Олегом има држава Русија...
 
Који си ти геније... ДО САДА НИСАМ ВИДЕО ДА СИ ИКАДА ПОСТАВИО БИЛО КОЈУ ТЕМУ О СТОТИНАМА ХИЉАДА ОТПУШТЕНИХ РАДНИКА У СРБИЈИ... а силно си "забринут" за 2 300 рудара у ЦГ... невероватно.

И какве благе везе са тим Олегом има држава Русија..
.


z:Dz:Dz:D
 

Back
Top