KADA SE GAZDA ZOVE OLEG........

ВАла баш,

Твоје песме, твоји снови ....


z:poz:z:poz:z:poz:z:poz:

A što tebe to toliko boli, mare...ebg, jasno je k'o dan da nikad nećete imati trunku vlasti više...to što ste imali Zemun, to vam je zanavek da se sećate da ste negde nekad i vi bili šatro glavni...c'est la vie

Nego, ja ti prijateljski preporučih, brže ti kod Tome dok je još vreme, ako misliš da ostaneš tu gde si ;)
 
Tacno tako, ja svakog volim iz ponekog razloga i ne vidim razloga da to ne kazem i javno i tajno i kako god.
Ne bavim se forumskim tracevima kao poneki muskarci sto su kao zene.
A za tvoje postovanje zabole me.

volimo i mi vas.... z:mrgreen:

p.s. goxyja ne volem nimalo :lol:

na temu... rusi ko rusi nisu nish bolji no gori od bilo koga ko ima lovu. kriv je sistem u duklji kog je stvorio krimos milo i dozvoljava im ono sto sam napisao. i ne prezaju ni od ubistva da ostvare svoj poslovni naum. kada je drzava uredjena i postoji zakonodavstvo koje stiti pre svega interese pojedinca ****** bi oni mogli to da rade. bash kao ovde...setimo se 100 struqe prodaje stanova i gde su zavrshile te pare...
 
Ni Srbija nije uredjena zemlja, nista vise nego Crna Gora, prema tome, razni "Olezi" bi i nas vrteli oko malog prsta. Kapital je kapital, mafija je mafija.

pa i vrte nas ali tragicno je da nas vrte oni koji se izdaju za srbe.. aj sto nas vrte nema veze svaka vlast to radi... ali sto guraju drzavu svakim postupkom u mulj jer moraju da slusaju svako jebenu naredbu koju dobiju to je problem....
 
nikada se nisam bavio poljoprivredom niti imam bilo koga u porodici ko se time bavi, al opet to mi ne bi smetalo, da kad bi me Rusi ostavili bez posla, kupim neku njivu zaposlim par forumasa DS-ovske provincijencije i krenemo u neku masovnu poljoprivrednu proizvodnju z:D

evo avanturista je meni licno rodjen da bude radnik na farmi svinja u donjem guberevcu z:D

Odakle ti lova frajeru, odakle ti lova? :zimag:
 
A što tebe to toliko boli, mare...ebg, jasno je k'o dan da nikad nećete imati trunku vlasti više...to što ste imali Zemun, to vam je zanavek da se sećate da ste negde nekad i vi bili šatro glavni...c'est la vie

Nego, ja ti prijateljski preporučih, brže ti kod Tome dok je još vreme, ako misliš da ostaneš tu gde si ;)


Видиш,
друже мој ....

Да ти савети ваљају,
вероватно би прво себе самога посаветовао
па би ти било боље ....

Овако, шта рећи ....

Пробај мало да не слушаш самога себе,
а ни оне који су те довде довели ....

z:poz:z:poz:z:poz:
 
pa deripaska otpusta 2.300 radnika ocigledno zato sto je firma neprofitabilna. na zapadu svakodnevno imas vesti gde neka firma otpusta 2 3 4 5.000 radnika.

mislim zavrsio se komunizam i samoupravljanje gde se radno mesto drzi do kraja zivota po svaku cenu.

u kapitalizmu , ako firma posluje uspesno radnici imaju radna mesta, ako ne , firma otpusta radniek i kraj price.

kom se ne svidja sistem nek se preseli u Kinu ili Severnu Koreju z:D

Uobičajeno licemerje srbskih patriota, da ne govorim o ulizištvu i nedostatku racionalnosti. U redu je kad batko Rus otpusti radnike, a nije u redu kad to uradi "žuta" vlast ili neki vlasnik sa Zapada...jad i beda srbskog patriotizma.
 
Uobičajeno licemerje srbskih patriota, da ne govorim o ulizištvu i nedostatku racionalnosti. U redu je kad batko Rus otpusti radnike, a nije u redu kad to uradi "žuta" vlast ili neki vlasnik sa Zapada...jad i beda srbskog patriotizma.
А шта ћемо са лицемерјем црноБорских или хрБавских патриота? ШиБтарских? Можда ипак јеБрејских патриота? Или аБеричких патриота?
А са лицемерјем Будала?
 
super je kad rus otpusta u neprijateljskoj drzavi prema srbiji tj u crnoj gori.

nije to nikakvo licemerje vec radost zbog toga sto antisrbi dobijaju ono sto su zasluzili.

a vidim tebi je krivo sto antisrpska crna gora dobija otkaze. vidis meni je milo i drago.
 
super je kad rus otpusta u neprijateljskoj drzavi prema srbiji tj u crnoj gori.

nije to nikakvo licemerje vec radost zbog toga sto antisrbi dobijaju ono sto su zasluzili.

a vidim tebi je krivo sto antisrpska crna gora dobija otkaze. vidis meni je milo i drago.

MNOGO SE PRAVIS LUD!

Sta ces da kazes sutra za NIS?

Значи знаш? А не примењујеш? Ццццц...

Ne razumem...z:hm:
 
super je kad rus otpusta u neprijateljskoj drzavi prema srbiji tj u crnoj gori.

nije to nikakvo licemerje vec radost zbog toga sto antisrbi dobijaju ono sto su zasluzili.

a vidim tebi je krivo sto antisrpska crna gora dobija otkaze. vidis meni je milo i drago.

Baš pravoslavno hrišćanski. A ko su pa to Srbi da njihovi neprijatelji "dobijaju što su zaslužili"? Ah da, zaboravih, "nebeski narod"....z:mrgreen::zskace:
 
http://www.nacional.hr/clanak/58036...-oligarh-trazi-gasenje-aluminijskog-kombinata



http://www.vesti.rs/Region/CG-Deripaska-otpusta-2-300-radnika.html


Mračna sudbina radnika Crne Gore

U Nikšiću, rodnom gradu predsjednika vlade Crne Gore Mile Đukanovića, već osam dana štrajka stotinjak radnika Rudnika boksita, pet tisuća metara pod zemljom. Oni zahtijevaju isplatu pet plaća koliko im se duguje, realizaciju socijalnog programa i da rudnik nastavi proizvodnju. Tim gigantom, koji zapošljava oko 1.100 radnika, vlada ruski tajkun Oleg Deripaska, nekadašnji "strateški partner" crnogorske vlade.

************************************************

tako vladaju ruski tajkuni............mafija izasla iz koznog KGB mantila u preskupa odela....gladna svega i svacega, iz cokula u "gucci" cipele, neokupana mesecima odjednom se davi u bazenima punim parfema.................

mala opomena za one koji prizivaju ruse........rece neko, " pazite da vam se zelje ne ispune"........z:hm:

ma jok i nije mafija , to su fiiiiiiini russi z:mrgreen:tako su rekli i za NIS , nema ulaganja ali zato zajedno sa vladom srbije podizacemo cene benzina do ludila i delicemo kolac sa istima a narod ko **** nek se buni , marva je to, makalo ce srati ali zato mi imamo nove zakone i mi smo se zastitili:zelenko::zelenko::zelenko:
 

Back
Top