Kada,kako,zasto?

Shinoda:
Sasha85:
Moon Child:
e,a ko je spadao u tu staru ekipu?

Keeper... Mortishaaa... Electra... Fizio... JaH_G|rL... Corey... Neven... Bleak...

E,da me ubijes ne mogu da se setim svih... :?
Nazalost... Samo su neki ostali...
A sta se tacno dogodilo sa ovih poslednjih 5???
Fizio doduse vise nije teen ali nema veze...
nashli drugu ljubav... :pPp
 
Shinoda:
Sasha85:
Moon Child:
e,a ko je spadao u tu staru ekipu?

Keeper... Mortishaaa... Electra... Fizio... JaH_G|rL... Corey... Neven... Bleak...

E,da me ubijes ne mogu da se setim svih... :?
Nazalost... Samo su neki ostali...
A sta se tacno dogodilo sa ovih poslednjih 5???
Fizio doduse vise nije teen ali nema veze...

Bleak je postao moderator na drugom forumu... I od tada ne dolazi...
Fizio radi/studira pa nema bas nesto vremena... Dodje on ponekad... Ali sve redje...
Jah i Corey su jednostavno prestali da dolaze...
 
Electra:
Sasha85:
Keeper... Mortishaaa... Electra... Fizio... JaH_G|rL... Corey... Neven... Bleak...

E,da me ubijes ne mogu da se setim svih... :?
Nazalost... Samo su neki ostali...

Jao... ti si mene stavila u staru ekipu... :oops:

I SisaDaPimp... :wink:

Naravno... ;)
Ti si dosla odprilike kad i ja... ;)

Lepo ja kazem... Znala sam da cu nekoga zaboraviti... :?
Ni njega nema...
 
par dana pre uclanjenje sto mi pise u profilu :lol:
decko mi je predlozio(smarala sam se na raspustu)da odem na forum krstarice i citam temice jer cu da se pocepam od smeha.I to je tako i bilo,1. sam citala sa ljubav & sex 2 dana...onda na tinsima...odlucih ja da i ja ucestvujem u diskusijama :wink:
 
Sasha85:
Moon Child:
e,a ko je spadao u tu staru ekipu?

Keeper... Mortishaaa... Electra... Fizio... JaH_G|rL... Corey... Neven... Bleak...

E,da me ubijes ne mogu da se setim svih... :?
Nazalost... Samo su neki ostali...
ja sam bas dosla na forum kada je ova ekipa bila aktivna... (: ali, nisam bila registrovana niti postovala... samo ponekad, kao gost... :oops:
a onda sam se i registrovala i to 11~og januara :D i tad sam nesto kupila sate, pa sam mogla da visim ili tako nesto... i na onoj temi sa dnevnicima clanova napisala sam Bleak~ov dnevnik kao gost i zatim sam se registrovala i priznala svoje delo... 8) samo zbog nekih secanja ne bih menjala nik... :roll:
sto se tice 'zaboravljenih'... dobro, setili ste se Coertney, Sise... a Stasha? :?: tj. Alexandra9... pa ona je jako stari clan, a nju sam prvu primetila na forumu... bas se secam ;) Alexandra9 i tu je stalno bila Sasha koja je uvek smirivala situaciju... tako hladnokrvno 8) kul ;) 8)
a nisam ni rekla... dosla sam na forum jer me je tata ~udavio~ da mi pokaze kako to funkcionise :lol: ma on je genije! :D i prvo sam stalno bila na muzici, jer je jednostavno bilo lakse da se tamo ukljucim i postujem... na Tinejdzerima sam samo cituckala, zapazila par osoba... (((; :*** i na kraju se i registrovala i postovala...
vec rekoh... zapazila sam prvo Stashu na Tinejdzerima :* a na Filmu sam upoznala Teu ~Moon Child (; na muzici Milicu ~mortishuuu (; i onda je dosla Nina ~Rain (; i drustvo se okupilo...
i sada ja nisam zavisnik od neta i foruma... ja... ja samo volim da pricam sa vama... :roll:
 
E kad sam ja dosao nemam pojma.
Uglavnom visio (i jos uvek visim na dosta njih) sam na raznim kompjuterskim forumima koje zbog pravilnika ne bih reklamirao.
A na Krstarici sam prvih 2- meseca visio samo na 'kompjuteri i internet', a posle toga na SF-u i kasnije sam poceo da citam sve sto mi zapadne za oko, pa ponegde i odgovorim.
 
bleach:
a Stasha? :?: tj. Alexandra9... pa ona je jako stari clan, a nju sam prvu primetila na forumu... bas se secam ;) Alexandra9 i tu je stalno bila Sasha koja je uvek smirivala situaciju... tako hladnokrvno 8) kul ;) 8)

:lol: :lol: :lol:

Joaj... Boze... Kako sam mogla na nju da zaboravim... :( :cry:
Uzas...

Ona je uvek bila tu kada i ja... Pa,ono... Racunala sam je kao i sebe sto racunam...
Gde sam ja,tu je i ona...
 
Sasha85:
bleach:
a Stasha? :?: tj. Alexandra9... pa ona je jako stari clan, a nju sam prvu primetila na forumu... bas se secam ;) Alexandra9 i tu je stalno bila Sasha koja je uvek smirivala situaciju... tako hladnokrvno 8) kul ;) 8)

:lol: :lol: :lol:

Joaj... Boze... Kako sam mogla na nju da zaboravim... :( :cry:
Uzas...

Ona je uvek bila tu kada i ja... Pa,ono... Racunala sam je kao i sebe sto racunam...
Gde sam ja,tu je i ona...
Ma Alex je jos uvek tu... :D I drago mi je zbog toga... Zato je i nisi uzela u obzir... :wink:
 
Sasha85:
bleach:
a Stasha? :?: tj. Alexandra9... pa ona je jako stari clan, a nju sam prvu primetila na forumu... bas se secam ;) Alexandra9 i tu je stalno bila Sasha koja je uvek smirivala situaciju... tako hladnokrvno 8) kul ;) 8)

:lol: :lol: :lol:
;) ;) ;) pa tako je... :oops: ;)

Sasha85:
Joaj... Boze... Kako sam mogla na nju da zaboravim... :( :cry:
Uzas...

Ona je uvek bila tu kada i ja... Pa,ono... Racunala sam je kao i sebe sto racunam...
Gde sam ja,tu je i ona...
naravno da je nisi zaboravila bwe.... ;)
znam na sta mislis... ;) samo => 8) zna ona... ;)

Sasha85:
bleach:
Sasha85:
Lepo ja kazem... Znala sam da cu nekoga zaboraviti... :?
Ni njega nema...
e bio je jos neko od 'stare ekipe'... ne mogu da se setim... :? neko na 'P' :oops: i jos neko na 'M' :oops: sta cu kad sam zaboravna?... :roll: :oops:

M? P?
ma ne znam kako se zovu.... :oops: :oops: :oops: ludaca :roll:
 
Sasha85:
Electra:
Bila je jedna devojka... sto je ludela za onim Shinodom iz Linkin Parka... imala je u profilu njega sa rozim zekinim usima... da... Mike girl... 8) Mozda je ona ta na M? :?

Da... I ona... ;)

Ali ovo na P... Hm... Da nije mozda Peruzzi? Njega sam se prvo setila...
e pa to (((: nisam mislila na Mike Girl, ali i ona je dolazila ranije... kao i Roby Girl...
ali mislila sam na Peruzzi~ja 8)
 

Back
Top