kad smo vec kod

he, citam sad ovu tvoju temu i ne nalazim na neko odusevljenje sa muske strane.
kako si dosla na tu ideju? :lol:

pa izgleda da je retko ko to doziveo:???:. ja sam, najiskrenije, mislila d aje to skroz normalno:-? (lepo su mi svi govorili da nisam normalna a ja nisam verovala;)).
mislim da sam to svakom svom decku radila, ili skoro svakom. niko nije odreagovao negativno, jer stvarno je to samo blagi dodir, nikakvo guranje unutra, samo onako nezno. hm....ne znam kako sam dosla na tu ideju....:(
 
pa izgleda da je retko ko to doziveo:???:. ja sam, najiskrenije, mislila d aje to skroz normalno:-? (lepo su mi svi govorili da nisam normalna a ja nisam verovala;)).
mislim da sam to svakom svom decku radila, ili skoro svakom. niko nije odreagovao negativno, jer stvarno je to samo blagi dodir, nikakvo guranje unutra, samo onako nezno. hm....ne znam kako sam dosla na tu ideju....:(

Porazmisli o crvenom... :twisted:
 
pa izgleda da je retko ko to doziveo:???:. ja sam, najiskrenije, mislila d aje to skroz normalno:-? (lepo su mi svi govorili da nisam normalna a ja nisam verovala;)).
mislim da sam to svakom svom decku radila, ili skoro svakom. niko nije odreagovao negativno, jer stvarno je to samo blagi dodir, nikakvo guranje unutra, samo onako nezno. hm....ne znam kako sam dosla na tu ideju....:(

:lol: qq

Nisu odreagovali negativno tek samo nicim izazvani vristeci izjurili iz stana.
 
kad nisam iznenadjen zasto ova tema ima 12 stranica... znaci, kraljevi... vas rikan ceka pare na kladionici... porsmotuh da izadje u keca... i, kad su vec svi digli ruke od toga... cap... penal za porsmaut u 93 minutu... 'ej... kralju... i onaj promasi... i vas rikan ostade bez para... al' nema veze... nije mi krivo... veceras subota... a ja sam video pevacicu Milenu danas... u cevapdzinici... znaci... jedva cekam da je vidim veceras na njenom radnom mestu...
 
imam ja sta da kazem o toj problematici.. obori me olimpijakos sinoc, igrao sam keca... i Milena mi vise nije tu... otisla da peva u nekom drugom lokalu... dusa moja mala... da li ikad i pomisli na njenog prijatelja i velikog postovaoca njenog rada? njenog rikana... eh... zivote...
 

Back
Top