Кад ће Хрватска и Ватикан се извинити српском народу за геноцид?

za hrvate znamo, i da su bil ustase ali i da su imali najveci procenat pripadnika patizanskih jedinica, ja sam samo spomenuo da je i srbija imala svoju vlast u drugom svetskom ratu i da je ta vlast proganjala odredjene kategorije naroda na osnovu vere, nacionalnosti, politicke opredeljenosti...
Лаж, Хрвата није било више од 18% у партизанима. Док су Хрвати имали своју власт и радили су шта су хтели, дочекали нацисте као приијатеље, Београд је био бомбардован. Власт у Србији је била потпуно под немачко нацистичком контролом. Само се бламираш са лажима. Већина хрвата су били и остали усташе: Дирекор Simon Wiesenthal Center и ловац на нацисте Зуроф рекао чињеницу да је Хрватска усташка данас. Што се тиче партизана, ево усташко-комунистичког Тита и његових комуниста дају подршку усташама и Шиптарима децембра 1929:
1 Пролетер подржава усташе и шиптаре против Срба.jpg
 
Ne, trebao je patrijarhu SPC u Beograd na brifing, upsiiii...taj je tek bio otvoreni nacista.
Већина хрвата су били и остали усташе: Дирекор Simon Wiesenthal Center и ловац на нацисте Зуроф рекао чињеницу да је Хрватска фашистичка данас. Што се тиче партизана, ево усташко-комунистичког Тита и његових комуниста дају подршку усташама и Шиптарима децембра 1929:
1 Пролетер подржава усташе и шиптаре против Срба.jpg
 
Ne, trebao je patrijarhu SPC u Beograd na brifing, upsiiii...taj je tek bio otvoreni nacista.
Већина хрвата су били и остали усташе: Дирекор Simon Wiesenthal Center у Јерусалим и ловац на нацисте Зуроф рекао чињеницу да је Хрватска фашистичка данас.
 
Лаж, Хрвата није било више од 18% у партизанима. Док су Хрвати имали своју власт и радили су шта су хтели, дочекали нацисте као приијатеље, Београд је био бомбардован. Власт у Србији је била потпуно под немачко нацистичком контролом. Само се бламираш са лажима. Већина хрвата су били и остали усташе: Дирекор Simon Wiesenthal Center и ловац на нацисте Зуроф рекао чињеницу да је Хрватска усташка данас. Што се тиче партизана, ево усташко-комунистичког Тита и његових комуниста дају подршку усташама и Шиптарима децембра 1929:
Pogledajte prilog 1483241
ovo su ti novine iz 1929.
Drugi svetski rat je poceo ovde 1941ve
 
pa ta vlada je imala predsednika (nedica) ministra unutrasnjih poslova (policiju, inspektore, zandare)) komandanta srpske drzavne straze, srpskog dobrovoljackog korpusa (sa ukupno oko 40.000 naoruzanih pripadnika) ministra ekonomije, ministra saobracaja, ministra saobracaja, ministra finansija, ministre poste, saobracaja, pravosudja, poljoprivrede..... pa nije nemcima ostalo nista drugo cime bi upravljali:D
Nije imala 40 000 nego 3000 naoružanih (uglavnom pištoljima) pripadnika.Ti možeš mene uveravati da je Srbija tokom DSR bila država kao sve druge ali to ni jedan priznat istoričar ne kaže.Postojala je ta lokalna uprava koju je oformio nemački komandant i koja se nazivala vlada ali svi da to nije bila vlada kao što znaju da Srbija nije bila država tokom tog perioda.
 
za hrvate znamo, i da su bil ustase ali i da su imali najveci procenat pripadnika patizanskih jedinica, ja sam samo spomenuo da je i srbija imala svoju vlast u drugom svetskom ratu i da je ta vlast proganjala odredjene kategorije naroda na osnovu vere, nacionalnosti, politicke opredeljenosti...
Pišeš gluposti.U tim godinama rata 95 % partizana na području današnje Hrvatske bili su Srbi.
Domaća vlast nije progonilila ni jednu etnoversku grupu .Jevreji su se sami predavali Nemcima verujući da će biti preseljeni u Poljsku.Proganjani su komunisti jer su komunisti izazivali odmazde okupacione uprave.Takve je i trebalo progoniti i istrebiti.
 
Nije imala 40 000 nego 3000 naoružanih (uglavnom pištoljima) pripadnika.Ti možeš mene uveravati da je Srbija tokom DSR bila država kao sve druge ali to ni jedan priznat istoričar ne kaže.Postojala je ta lokalna uprava koju je oformio nemački komandant i koja se nazivala vlada ali svi da to nije bila vlada kao što znaju da Srbija nije bila država tokom tog perioda.
a zasto nisu smeli partizani da imaju pistolje u srbiji u to vreme vec samo pripadnici nediceve vlade?
 
Malo je samo držala ljestve / lojtre / merdevine / #
То није ништа у односу на вас Хрвате шта сте починили првенствено Србима а и Јеврејима. Чак су и нацисти повраћали како сте зверски клали Србе, масовно силовали Српкиње па их после клали. Ваш Павелић је рекао Хитлеру да је превише благ према Јеврејима. Покриј се ушима.
 
Pogledajte prilog 1483279
svima daju podrsku, cak i srbima!
Неписмени бламираш се, јасно пише дају усташама и Шиптарима подршку против Срба које називају великосрпским што хоће да задрже своју земљу. Пишу како су усташе у праву и да краљ не сме да насељава Косово Србима и да истера Шиптаре. Само лудак може да каже како комунисти подржавају Србе а комунисти поджавају усташе.
 
То није ништа у односу на вас Хрвате шта сте починили првенствено Србима а и Јеврејима. Чак су и нацисти повраћали како сте зверски клали Србе, масовно силовали Српкиње па их после клали. Ваш Павелић је рекао Хитлеру да је превише благ према Јеврејима. Покриј се ушима.
Zašto da se ja kao Srbin iz RH pokrijem ušima? Pokrij se ti kad ljubomorno čuvaš mauzolej Hrvata Tita
 
Неписмени бламираш се, јасно пише дају усташама и Шиптарима подршку против Срба које називају великосрпским што хоће да задрже своју земљу. Пишу како су усташе у праву и да краљ не сме да насељава Косово Србима и да истера Шиптаре. Само лудак може да каже како комунисти подржавају Србе а комунисти поджавају усташе.
a jel smeo kralj da oduzima zemlju albancima na kosovu i daje je srbima?
 
a jel smeo kralj da oduzima zemlju albancima na kosovu i daje je srbima?
Све говори кад комунистички манијаци дали подршку усташама. Такођер и Шиптарима који су окупатори Косова и немају никакво право на Косово.
 
Све говори кад комунистички манијаци дали подршку усташама. Такођер и Шиптарима који су окупатори Косова и немају никакво право на Косово.
A ko onda nije davao podršku ustašama?
Nacisti jesu
Četnici jesu
Partizani jesu
:hahaha:
 
Zašto da se ja kao Srbin iz RH pokrijem ušima? Pokrij se ti kad ljubomorno čuvaš mauzolej Hrvata Tita
Ти си 100% Хрват и као што је рекао председник Симон Визентал Центра у Јерусалим и ловац на нацисте, да се нисте ништа променили, били и остали усташе.
 
Ти си 100% Хрват и као што је рекао председник Симон Визентал Центра у Јерусалим и ловац на нацисте, да се нисте ништа променили, били и остали усташе.
Imaš li dojam da si možda malo previše fokusiran na mene? Zašto te baš toliko zanimam da konstantno imaš potrebu fantazirati o meni? Odlučio si igrati za protivničku momčad?
 
Све говори кад комунистички манијаци дали подршку усташама. Такођер и Шиптарима који су окупатори Косова и немају никакво право на Косово.
Popis kraljevine jugoslavije 1931
Na podrucju kosova ukupno stanovnika : 552.064
islamske veroispovedi : 379.981
arnautski maternji jezik : 331.549
 
Толико је година прошло и још увек никакво извињење. Ватикан је подржао усташе да изврше један од најбруталнијих геноцида у историји човечанства над Србима, ред је да се извину Српском народу. Кад ће то урадити? Имају ли они уопште намеру то икада урадити?

Jesi li ti pri sebi, uopste?
Zakolje ti oca, spali majku, pobije decu...i onda ti kaze E IZVINI!
 

Back
Top