K. Mitrovica: Raskinuta koalicija

Nije zelen nego žuti :lol:

Какав год,
Већ видим како Вјерица мења Наду Кулунџију, на месту шефа посланичке групе!!!
А онај "скупштински информатички просветитељ",
више неће моћи да се игра на лап-топу на седницама!!!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Какав год,
Већ видим како Вјерица мења Наду Кулунџију, на месту шефа посланичке групе!!!
А онај "скупштински информатички просветитељ",
више неће моћи да се игра на лап-топу на седницама!!!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Nemoj sad da nam mrsiš račune. Lepo su rekli pre tri dana da su Vjerici i ekipi smanjene nadležnosti :lol:
A što Milivojević neće moći da se igra? Možda ga i zaposle da pokaže nekima kako se koristi Paint pošto više od toga ni sam ne zna ;)
 
DS neće u koaliciju sa SRS

Demokratska stranka neće ući u koaliciju sa Srpskom radikalnom strankom u Kosovskoj Mitrovici, ali će odbornici DS u ponedeljak doći na sednicu Skupštine opštine, izjavio je danas Tanjugu poverenik DS i član Glavnog odbora te stranke Dragiša Đoković

Ne precizirajući razloge zbog kojih će to učiniti, Đoković je kazao da izlazak D S S i NS iz koalicije sa SRS podrazumeva podnošenje ostavki na direktorska, funkcionerska i mesta u upravnimm odborima.
"Ja nisam video da je iko iz koalicije D S S-NS podneo ostavku. Tu ne možete samo ostati na verbalnoj priči. Ali, neko hoće verbalno na konferenciji za novinare da izađe iz koalicije a da zadrži sve beneficije i privilegije i ostane i dalje na vlasti", rekao je Đoković.
On je istakao da su za sada vanredni izbori jedino rešenje za izlazak iz krize i da bi trebali da budu održani u što kraćem roku o čemu bi trebalo obavestiti Vladu Srbije.
"To je nešto na šta bi sadašnja vladajuća koalicija trebalo da obrati pažnju i obavesti Vladu odnosno resorno Ministarstvo da više nemaju većinu i da se ta koalicija raspala", dodao je Đoković.
On je ocenio da će u Kosovskoj Mitrovici doći do presedana gde će sadašnja vlast sama tražiti da se uvedu privremene mere i da se raspišu novi izbori.
Održavanje sednice Skupštine opštine Kosovska Mitrovica nakon jučerašnjeg raskidanja koalicije SRS, D S S i NS i dalje je neizvesno.
Sednica bi trebalo da bude održana u ponedeljak, a privremene mere i novi izbori mogu se izbeći jedino ukoliko dođe do koalicije između SRS i DS.
 
Jesu li tebi poznate afere Jaksic Marka & Co :whistling:

Sto se tice Marka Jaksica, za njihove afere nista ne znam , znam samo da su od svih funkcionera jedino njegova deca jos uvek na KiM, dok su svi ostali poslali decu za Beograd, a pojedini i u inostranstvo. Ne zelim da branim nikoga, jer sad covek ne moze da garantuje ni za rodjenog brata, ali mi je malo cudno da se potezu afere bas u trenutku kad dolazi Eulex, pa kad se to zavrsilo , svi cute, ili na primer ono sa Artemijem i Crnom Rekom , bas u trenutku kad je Bajden hteo da poseti Visoke Dechane. I da se nadovezem na jos jedno, uvedu li nam carine izmedju centralne Srbije i KiM, stvar je zavrsena, Srbi vise nista nece kontrolisati na Kosovu, a kad to kazem , mislim pre svega na to , da ce moci kad im se digne da zabrane ulazak bilo kog ministra iz Srbije, ili ulaz bilo kakve humanitarne pomoci.
Trenutno je stvarno smesna situacija, sa medija se napadaju ljudi koji su uspeli da organizuju narod u odbrani grada, a na funkcije dolaze Oni koji su svojevremeno radili u vladi Haradinaja, ili pak ONI koji su poterali Srbe iz ostalih gradova na KiM, lepo ziveli u unutrasnjosti zadnjih 10 godina , pa sad dosli kao spasioci, BRUKA!!!!!!!!!!!!
 
Skupstina je odrzana , DS je dao kvorum za rad, dakle nista od privremenih mera, niti od izbora, tj. nova koalicija DS-SRS. Poverenik za DS u K. Mitrovici je rekao kako treba raspisati sto pre izbore, pa pozove svoje odbornike da odu na skupstinu i zajedno sa radikalima daju kvorum, zanimljivo zar ne!?!?!?!?!?!?!
 
Kosovska Mitrovica i sever Kosova je sve do prosle zime dobijalo struju iz N. Pazara, od ove godine sve je prebaceno na Obilic, tako da ce nas ubiti i sa strujom, cim zahladni malo.
Tacnije, sve je predato u ruke Shiptarima, oni se pitaju za sve , a nama je jedina alternativa u ovakvoj situaciji da prihvatimo njihove institucije, eto na cemu radi nasa vlada!!!
 

Back
Top