K A F A ... carobni napitak ...Forumasi pijmo je na sto i jeda nacin ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.335
U poslednjih hiljadu godina, kafa je postala neizbježan dio života ljudi u cijelom svijetu.
Početak dana nezamisliv je bez barem jedne šoljice kafe, a odlasci "na kaficu" odavno su prerasli puko uživanje u crnoj tečnosti već su postali okosnica našega društvenog života.
Za nas forumase evo mjesta da je pijemo cascavamo drugare ,kratko procaskamo i KRSTARIMO dalje zadovoljni...
Za srecan pocetak ja cu Vas pozdraviti i pozvati na **kaficu**


d92d4bdd05ea.jpg


5455bbacc407.jpg


503afc14bfd4.jpg
 
http://3.***************/_yOBthELUmLM/S_Mruc8o79I/AAAAAAAAARk/mpay97L7F_s/s1600/00640-funny-cartoons-decaf-coffee.gif

:hahaha:

Pošto retko pijem kafu, mene kofein i te kako "radi" :D Pre nekoliko godina u domu bila promocija Nescaffe-a sa ukusom Milke, ja uzmem dve, i popijem jednu pred učenje, oko 22:00 h, i zaglavim u čitaonici do 5 ujutru, legnem da spavam, a oči kao u karakondžule, zaspao sam u 11 ujutru! Isto ponovim i sledeće veče, i tek onda skontam da zbog kafe nisam zaspao :D
 
:hahaha:

Pošto retko pijem kafu, mene kofein i te kako "radi" :D Pre nekoliko godina u domu bila promocija Nescaffe-a sa ukusom Milke, ja uzmem dve, i popijem jednu pred učenje, oko 22:00 h, i zaglavim u čitaonici do 5 ujutru, legnem da spavam, a oči kao u karakondžule, zaspao sam u 11 ujutru! Isto ponovim i sledeće veče, i tek onda skontam da zbog kafe nisam zaspao :D
U pa ti neredovno to piješ:mrgreen:
morning_coffee_lg.jpg

Inače tvoje pitanje,to je snobovština a mnogo štošta što jedemo i pijemo svakodnevno a nije kafa je prilično ''prljavo'' skoro isto ko to...
Lično to ne bih pio,odvratno je.
 
U pa ti neredovno to piješ:mrgreen:
morning_coffee_lg.jpg

Inače tvoje pitanje,to je snobovština a mnogo štošta što jedemo i pijemo svakodnevno a nije kafa je prilično ''prljavo'' skoro isto ko to...
Lično to ne bih pio,odvratno je.

pa nije to prljavo, kad se "ono" odstrani ostaje fina bobica, pošto ta živuljka bira samo najkvalitetnije i vari samo pokoricu i omotač, a dobije i posebne osobine zbog nekih hemijskih reakcija u organizmu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top