Justin Bieber

imam 16 god sto? :think: i slazem se sa alisom da si BAREM tekst procitao shwatio bi.
Imaš 16 godina? Pa lepo; ja imam 22. Ti si prva godina srednje, a ja treća na fakultetu. Ti voliš Biebera isključivo zbog muzike i lepih tekstova (koji po kvalitetu, bez uvrede, i odgovaraju tvom uzrastu) i to razumem. Ali ne razumem zbog čega ti njega ovde pokušavaš da braniš od nas koji ga ne volimo? Zašto je tebe briga ako ga neko pljuje i ogovara? Misliš li da je njega briga za to? Ne volim njegove pesme, ne dopada mi se način na koji je stekao slavu (i mislim da je neće još mnogo dugo zadržati, poješće ga neka nova zvezda) i šta ćeš sada da ti uradiš po tom pitanju? Mišljenje ne možeš da mi promeniš, to ti garantujem. Jednostavno se ostavi toga da ga braniš i pravdaš pred drugima, uživaj u njegovim pesmama i još bitnije - ŽIVI SVOJ, A NE NJEGOV ILI NEČIJI TUĐI ŽIVOT!!

Ovo smatraj dobronamernim savetom (ne mogu reći "prijateljski savet" jer se mi i ne poznajemo).
 
A to što ne zna šta je "Germany" nije ništa novo - više od pola amera nemaju predstave o tome šta se dešava u svetu, a kamo li gde se koja država nalazi (za veliki broj država, poput naše, nisu ni čuli). Međutim, za nekoga ko je toliko popularan i ko je obišao, pa možda već i ceo svet (ajde da ne računamo Afriku i neki deo istočne Azije), očekuje se da ima makar neko osnovno znanje. Obrukao se i to je činjenica.
 
Imaš 16 godina? Pa lepo; ja imam 22. Ti si prva godina srednje, a ja treća na fakultetu. Ti voliš Biebera isključivo zbog muzike i lepih tekstova (koji po kvalitetu, bez uvrede, i odgovaraju tvom uzrastu) i to razumem. Ali ne razumem zbog čega ti njega ovde pokušavaš da braniš od nas koji ga ne volimo? Zašto je tebe briga ako ga neko pljuje i ogovara? Misliš li da je njega briga za to? Ne volim njegove pesme, ne dopada mi se način na koji je stekao slavu (i mislim da je neće još mnogo dugo zadržati, poješće ga neka nova zvezda) i šta ćeš sada da ti uradiš po tom pitanju? Mišljenje ne možeš da mi promeniš, to ti garantujem. Jednostavno se ostavi toga da ga braniš i pravdaš pred drugima, uživaj u njegovim pesmama i još bitnije - ŽIVI SVOJ, A NE NJEGOV ILI NEČIJI TUĐI ŽIVOT!!

Ovo smatraj dobronamernim savetom (ne mogu reći "prijateljski savet" jer se mi i ne poznajemo).

A to što ne zna šta je "Germany" nije ništa novo - više od pola amera nemaju predstave o tome šta se dešava u svetu, a kamo li gde se koja država nalazi (za veliki broj država, poput naše, nisu ni čuli). Međutim, za nekoga ko je toliko popularan i ko je obišao, pa možda već i ceo svet (ajde da ne računamo Afriku i neki deo istočne Azije), očekuje se da ima makar neko osnovno znanje. Obrukao se i to je činjenica.


:klap::klap::klap:
 
Swe sto sam imala wec sam rekla na predhodnim stranicama . . . a wi samo tapsite rucicama dok on zaradjuje milione dok ti to radis . . . a da imam potrebu da ga branim jer ga obozawam, i na taj nacin oprawdawam swoje misljenje. . .
 
A koliko pa ti zarađuješ pa možeš nekome da prigovaraš? Na stranu što sve gledaš kroz materijalnu prizmu.
A to što obožavaš nekog koga nisi nikad ni videla, a kamoli razgovarala sa njim - blago tebi... :dash:
 
Ne , ne gledam swe kroz materijalnu stranu, wec se wama neke stwari mogu samo tako objasniti. . . . swako ima prawo da obozawa koga god hoce. . . . to je moj , ne twoj problem, zar ne. . . ?? :cao:
 
Za sve koji vole Justin Bieber bice kao gost u specialnoj emisiji RTS u nedelju 25.12 u 20:00 na RTS 2

Michael Buble: Божићни специјал

Радио - телевизија Србије на Другом програму емитује емисију под називом „Божићни специјал Мајкла Бублеа".

Majkl-Buble.jpg


У свету реномирани канадски певач Мајкл Бубле са својим биг бендом уз обиље музике и скечева у својој празничној емисији угостиће највеће звезде светског шоубизниса.

У вечерашњој емисији велики број познатих певача који се увек радо одазивају позиву Бублеа су кантри павачица Кели Пиклер, латино звезда Талиа, Ед Хелмс, као и највећа тинејџерска звезда данашњице - Џастин Бибер.
 

Back
Top