Језиво или занимљиво?

Ја сада први пут видим, кад је скинуо ону крпу, пелену, шта је већ, а оно мрднуло окицама само ми се нешто згрчило у стомаку...и шта радиш са тиме, толико је реалистично због тих очију, бррр...
 
Ја сам прво помислила да су то оне силиконске лутке на којима будући родитељи вежбају пресвлачење и слично ...али кад сам видела очи, изразе лица, има белих, црних, косооких, стварно не знам шта да мислим, чему служи. Али је деф. језиво.
 
Džaba, mene ta pelena interesuje. :lol:

Ovo je možda novija verzija onih lutaka što plaču kada im izvadiš cuclu. Ja sam imala i male ploče koje staviš pa onda pevaju, plaču, smeju se. Možda je igračka?
Лутка треба да изгледа као лутка, не као живо биће... можда је до мене.
 
Лутка треба да изгледа као лутка, не као живо биће... можда је до мене.

I za moj racun, jezivo mi izgleda.

Ja nesto nisam volele ni bebe lutke. Znas one ogromne bebe koje vicu ma-ma, ma-ma. Imala sam samo jednu i nisam je volela a bila sam lutka FAN.

Za moj pojam lutka ima lepu kosu, dugacke trepavice, haljinu, cipelice, mali nosic i smesak...i predstavlja devojcicu.
Mama mi je kupovala takve lutke do dubooooko kroz osnovnu skolu.

Sada su ponovo popularne, ne pamtim da su bile tako skupe...zapravo, mozda su i bile, pamtim da sam dobila za rodjendan takvu lutku i kolica kao Sara Kej i da mi je prodavacica kazala da sam mora biti bila jako dobra.

Ovakve lutke kao iz uvodnog posta bas i ne vidjam, sada sam videla prvi put.
Nisu lepe, izgledaju mi cudno. Ne razumem im svrhu, cemu uce malu decu.
 
Ја се никада нисам играла са луткама, нисам их волела, волела сам само једног меду и нисам се одвајала од њега.
Али, разумем кад неко воли...само не ово. Још језивије би ми било уживо.
 
Ја се никада нисам играла са луткама, нисам их волела, волела сам само једног меду и нисам се одвајала од њега.
Али, разумем кад неко воли...само не ово. Још језивије би ми било уживо.

Ti si verna bila svom medi!

Jeste li spavali skupa?
Barbika je najgora za spavanje, izbodes se ziv na tanke ruke i noge.

Ovo je jezivo jer izgleda realno.
Kao da neko propagira onu lutku na kojoj uce ljudi reanimaciju, Lusi, ne znam kako se zvase...ta lutka je neprijatna jer je realna.
Zapravo, to jeste lice utopljene devojke, cerke industrijalca koji je dao novac da se lutka napravi kako bi drugi dobili pomoc.
Na nju sam pomislila.

Igracka bi trebalo da aktivira kreativnost, da rasiri mastu...cemu takva realnost...
 
Ti si verna bila svom medi!

Jeste li spavali skupa?
Barbika je najgora za spavanje, izbodes se ziv na tanke ruke i noge.

Ovo je jezivo jer izgleda realno.
Kao da neko propagira onu lutku na kojoj uce ljudi reanimaciju, Lusi, ne znam kako se zvase...ta lutka je neprijatna jer je realna.
Zapravo, to jeste lice utopljene devojke, cerke industrijalca koji je dao novac da se lutka napravi kako bi drugi dobili pomoc.
Na nju sam pomislila.

Igracka bi trebalo da aktivira kreativnost, da rasiri mastu...cemu takva realnost...
Спавала са њим, хранила га, повијала у пелене, васпитавала, свађала се кад није добар...завучем се испод стола, укутка нас фино столњак да се не видимо :heart:
И тако сам истукла другарицу кад му је откинула главу и то намерно, била је љубоморна на њега, а она имала све могуће играчке...онда је истукла и њена мајка због зависти коју је показала :rotf:
 
Спавала са њим, хранила га, повијала у пелене, васпитавала, свађала се кад није добар...завучем се испод стола, укутка нас фино столњак да се не видимо :heart:
И тако сам истукла другарицу кад му је откинула главу и то намерно, била је љубоморна на њега, а она имала све могуће играчке...онда је истукла и њена мајка због зависти коју је показала :rotf:

Srce!!!
 
Спавала са њим, хранила га, повијала у пелене, васпитавала, свађала се кад није добар...завучем се испод стола, укутка нас фино столњак да се не видимо :heart:
И тако сам истукла другарицу кад му је откинула главу и то намерно, била је љубоморна на њега, а она имала све могуће играчке...онда је истукла и њена мајка због зависти коју је показала :rotf:
A meni je mačor bio igračka , oblačila ga, hranila i nosala po celom dvorištu, eh moj Marko :(
 

Back
Top