Jeremić: Kosovo će propasti

Јбг... а да се "отрезне" па да схвате да и нису Срби, него да прогласе још 3-4 нације и језика на својој територији, и поделе се да не остане више ни Срба ни Србије, онда би сви били паметни и не би живели у бајкама, него би могли да стварају неку нову Југославију.

И да, што се тиче теме: Косово неће пропасти. Ја само не видим икаквог смисла у овој дезоријентисаној српској политици, а не видим ни било какву алтернативу. Чак испада тачно оно што је Ђинђић рекао, да ће у случају стварања шиптарске државе на Косову, Србија бити с*ебана, и то не на неко време него дугорочно. А тако ће највероватније и бити.

P. S. И није "србијански" министар, него српски, јер није министар Србијанаца, него државе Србије. Мало би сусједи требали обратит позорност на... пуј! како се каже граматика на сусједском? писмослов?

:lol:....znaš susjedski?:lol:
eeeee, syebani smo izgleda dugoročno
 
Biće im bolje nego nama. Definitivno. Kod njih se ne pravi podela na "Izdajnike" i patriJote.
Pa šta sad čekaš???
Trči onda tamo po njihove papire jer ionako im sad u kosovskoj policiji treba par njima tako zavidnih i oduševljenih Srbalja da ih kao pande slikaju za strane medije!!! Odeš tamo i odmah budeš i kandidat za poslanika u skupštini Kosova!!! Jbga, kad nema nikog drugog, onda si ti i takav, najbolji mogući izbor!!!:rotf::rotf::rotf:
 
А ја не могу а да не прокоментаришем Чедину изјаву данас, како се због наше деце нада да ће ускоро Срби и Албанци живети као Немци и Французи, и да ће Србин Албанца да гледа као Француз Немца, а Албанац Србина као Немац Француза.

Пре ће да се гледају као Немци и Јевреји. Или као Израелци и Палестинци...
 
А ја не могу а да не прокоментаришем Чедину изјаву данас, како се због наше деце нада да ће ускоро Срби и Албанци живети као Немци и Французи, и да ће Србин Албанца да гледа као Француз Немца, а Албанац Србина као Немац Француза.

Пре ће да се гледају као Немци и Јевреји. Или као Израелци и Палестинци...

Najbolji post za danas:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
А ја не могу а да не прокоментаришем Чедину изјаву данас, како се због наше деце нада да ће ускоро Срби и Албанци живети као Немци и Французи, и да ће Србин Албанца да гледа као Француз Немца, а Албанац Србина као Немац Француза.

Пре ће да се гледају као Немци и Јевреји. Или као Израелци и Палестинци...

Dobro, vjerovatno je narkomanijak bio tu u pravu!!! Čovjek se nada da ćemo se gledati onako kako su se Francuzi i Englezi gledali u vrijeme Napoleonovih ratova!!! Samo što mu još niko nije objasnio da samo idioti, a ne vizionari mogu da predviđaju sadašnjost!!!
 
Dobro došao ademe mnogo si nam nedostajao. Sad imamo malo pojačanje u realnoj politici.

hvala, a onoj drugoj strani se izvinjavam sto sam ponovo ovde.

slavka69
Ademeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,pa gde si covece

evo me breeeeee ...moderator odlucio da se malo odmorim od krste i tako....
ps. mada sam pratio tvoje avatare i tokom ovog perioda, nemas brige, tako sto ne propustam:lol::lol::lol:
 

Back
Top