Jeremić : Hrvatska da prihvati da je izvršila etničko čišćenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
И шеф младог Јеремије се курцобеса по вољеној Европи нациљаној из Калињинграда.

Tadić: Srbija sa Kosovom u EU

Predsednik Srbije Boris Tadić odbacio je mogućnost bilo kakve promene dogovora o rekonfiguraciji međunarodnog civilnog prisustva na Kosovu koji je Srbija postigla sa Ujedinjenim nacijama. Bilo kakva promena dogovora koji je Srbija postigla sa UN o rekonfiguraciji civilne misije nije prihvatljiva, bez obzira na očekivanja Prištine , poručio je Tadić u Varšavi,


Tadić je ponovio stav da Srbija smatra dobrodošlim prisustvo Euleksa na Kosovu, ukoliko misija Evropske unije poštuje princip statusne neutralnosti i ako je potvrdi Savet bezbednosti UN. Predsednici Srbije i Poljske bili su saglasni u stavu da je Srbiji mesto u Evropskoj uniji, ali je Tadić naglasio da naša zemlja, uprkos tom strateškom cilju, neće odustati od očuvanja Kosova i Metohije u svojim granicama. Kačinski je ocenio da je teška istorija naše zemlje dodatni argument za brže približavanje Srbije Evropskoj uniji. Poljski mediji prenose i da je predsednik Srbije rekao da je strateški cilj Beograda približavanje EU, ali da neće odustati od očuvanja Kosova i Metohije u granicama Srbije. Tadić je pozvao Kačinskog da poseti Beograd. Predsednik Poljske je, nasuprot poljskoj vladi, protivnik nezavisnosti Kosova. Tadić je u Varšavi u utorak prisustvovao, na poziv Kačinskog, svečanosti obeležavanja 90. godišnjice nezavisnosti Poljske
 
AL ga je uvalio velikom magu Tadicu :mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha::super:

Bravo jeremija.
Yebote, nije valjda da baš toliko parcijalno posmatrate stvari? :eek: Zar misliš da je on to tako rekao, bez koordinacije s Tadićem. Nije, naravno. Nego je to opet problem s vašom pogrešnom percepcijom Tadića, i poimanjem njegovog diskretnog, tananog, PRAVOG patriotizma, koji uvažava realnost, za razliku od lažnog, demagoškog radikalsko-koštunjavog.
 
Šta je tu "nenormalno"? :think: Samo lepo čitaj, i ne pravi se lud, zna se šta vi mislite o DS. :mrgreen:

P. S. Da se zna: ovo meni sigurno nije mesto za "лечење комплекс и животних проблема", možda je nekima od vas. :think:

Ненормална је твоја потреба да у све умешаш коштуњавог и радикале као да ти изнад главе висе.

Одговори нормално на тему и сложи се са једним патиЈотом који зна да похвали када и жути ураде нешто добро. :mrgreen:
 
јао јадо па то није памперс:dash:
ај поново:hahaha:

хахаха неко ми обриса поруку, усрани кроасански форум

А ти извини нисам знао да ти је толико хитно, ево ти екстра ларџ паковање

PampersKingSize.jpg


:rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
 
Srpski ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić je ukazao da je Hrvatska izvršila etničko čišćenje više od 250.000 Srba i da bi zato bilo dobro da i vlasti u Zagrebu i svi drugi u regionu konačno prihvate činjeničnu realnost. Povodom aktuelne polemike zvaničnika u Beogradu i Zagrebu, Jeremić je u izjavi TV Pink ponovio da Srbija ne može biti izuzeta od odgovornosti za teške stvari koje su na prostorima bivše SFRJ činjene tokom 90-ih godina prošlog veka, ali da ostaje nepobitna činjenica da je hrvatska država na brutalan način proterala 250.000 ljudi sa svoje teritorije samo zato što su bili srpske nacionalnosti.To je sušta istina i mi se zbog toga nikome ne bi trebali izvinjavati - naglasio je Jeremić. On je dodao da je to nešto što se zaista desilo i zbog čega bi bilo bi dobro da svi u regionu prihvate realnost i okrenu se pomirenju i izgradnji zajedničke budućnosti u EU.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...bf5a6a35d430cb921&dan=12&mesec=11&godina=2008

Млади јуришник Јеремија бије па разбија, а Месић не може да дође себи од клемпи које добија :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:


radujte se malo...
prestati ce on da to prica i prije nego sto ce vam biti drago....
najprije se klinci, onda dobije "po nosu", nije on liscu Mesicu dorastao...:)
 
Na žalost, vi niste to sve pravilno shvatili. Drugo, Tadić je bio u Bratuncu, za Božić, i to smo odavno ovde dokazali.

Погрешио је у ономе што је најбитније. Прво он као припадник србског народа је требао и био је дужан прво да оде у Кравицу и Братунац па тек онда у Сребреницу. Тиме, како је поступио, ударио је шамар србском народу преко Дрине.
 
..jel' treba nokte da ti chupamo ne bi li rekel..kakav projekt, keve ti?

па да мало мучнеш "соленком" и сам би дошао до разлога

1. Тадиће је био испљуван због оног свог гафа "извињења"

2. ближе се избори (локални у Србији)

3. Николић се одвојио од Шешеља и тиме узима велики део средишњег дела гласача који су на ваги измђу деснице и левице + шакијеве и тиме може угрозити ЗЕС

и
4. Јеремија је то рекао управо да нарасте у очима тог дела бирачког тела да на неки начин спере гаф и да се додвори десном делу бирачког тела...
јер да је стварно таква политика целокупног ЗЕС друкчија песма би се певала ових година уназад

реалност је међутим подоста друкчија

ал нећу превиш у ширину:)

"битно је да су се муве накачиле"
службеном Загребу одговара ЗЕС на власти:whistling:
 
radujte se malo...
prestati ce on da to prica i prije nego sto ce vam biti drago....
najprije se klinci, onda dobije "po nosu", nije on liscu Mesicu dorastao...:)

na njegovoj strani je istina :cool:
i pravda :D
osim toga bog cuva Srbe, a cak ni stipe zamesic ne moze protiv toga.. :rtfm:
:mrgreen:

samo se pitam, nisam cuo da su nam se hrvati izvinili sto nisu oborili rekord i pobili 1000000 ljudi u Jasenovcu..(nego tek 700000)
 
Poslednja izmena:
kako je realnost drukchija?
hrvati nisu etnichki ochistili teritoriju danashnje hrvatske od srba?

нисам то рекао као ни то да је етничког чишћенја било...не улазим уопште у ту материју:rtfm:
јао бре вама некима треба све човек да црта:dash:

читај између редака:rtfm::rtfm::rtfm:

умеш ли то уопште? :roll:
 
Ненормална је твоја потреба да у све умешаш коштуњавог и радикале као да ти изнад главе висе.
To nije "moja potreba", već samo reakcija na vašu potrebu da u svakoj prilici opljunete po demokratama.

Одговори нормално на тему и сложи се са једним патиЈотом који зна да похвали када и жути ураде нешто добро. :mrgreen:
Nemam šta ja da se "slažem s patriJotom", nikada to neću učiniti. Ja ionako oduvek podržavam "Jeremiju", jer znam da su "žuti", kakvi god sve, ipak uvek bolji, i u biti veći patrioti od lažnih patriota radikalno-koštunjavih. (Eto, pomenuću ih uvek, to treba stalno raditi, ukazivati na njih kao na paradigmu lažnog patriotizma, zbog kojeg i jesmo tako nisko pali).
 
..jel' treba nokte da ti chupamo ne bi li rekel..kakav projekt, keve ti?

sto mislis kad se sad hrvatska diplomacija rastrci (u UN napr.) i citirajuci te i takve izjave predstavlja svijetu aktualnoga ministra Srbije (proevropskog) sa retorikom 90-ih :rtfm:
koliko god on mislio da je istina ovo sto govori(a nije), govori na vlastitu stetu...:dontunderstand:
 
4. Јеремић је то рекао управо да нарасте у очима тог дела бирачког тела да на неки начин спере гаф и да се додвори десном делу бирачког тела...
јер да је стварно таква политика целокупног ЗЕС друкчија песма би се певала ових година уназад

реалност је међутим подоста друкчија[/COLOR]
Ово ти један од најбољих постова. Одлично размишљаш. Погодио си суштину. Добијаш репутацију од мене.
 
Eto. :cool: A nadripatrioti radikalsko-koštunjavi se''endaju o "izdajničkoj DS". Bravo, Jeremija, samo nastavi! :klap: :ok:

P. S. prisetiti se koliko ga ldpovske kreature ne podnose. :think:

mali jeremija i DS su samo hrabri na recima. na delima ste nikakvi

ajde reci mi sta ste to na delima izvojevali . koju ste zemlju srpsku oslobodili ? za koliko ste teritorije prosirili granice srbije?
 
To nije "moja potreba", već samo reakcija na vašu potrebu da u svakoj prilici opljunete po demokratama.


Nemam šta ja da se "slažem s patriJotom", nikada to neću učiniti. Ja ionako oduvek podržavam "Jeremiju", jer znam da su "žuti", kakvi god sve, ipak uvek bolji, i u biti veći patrioti od lažnih patriota radikalno-koštunjavih. (Eto, pomenuću ih uvek, to treba stalno raditi, ukazivati na njih kao na paradigmu lažnog patriotizma, zbog kojeg i jesmo tako nisko pali).

Ај по дозу да лечиш затуцаност
pills1.jpg
 

јао бре вама некима треба све човек да црта:dash:

Baš vala, teški su, do zla boga. Ali, ipak, ne treba odustajati, možda jednom neko ponešto i ukapira. :think:

читај између редака:rtfm::rtfm::rtfm:

умеш ли то уопште? :roll:
Sumnjam da neki umeju da čitaju i redove, a kamoli između njih. :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top