Јединство нације - истина

Koštunica je, na sednici Saveta omladine DSS, objasnio da takva politika insistira na unutrašnjoj obnovi Srbije, na najboljim demokratskim i evropskim načelima i standardima.
Немој да Коштуница опет "обнавља" земљу на демократским и еуропским начелима.Чак је Коштуница био успешнији у сурадњи са Хагом.То је већ виђено и није било ама баш никакве разлике од ДС-овских начела.Све што ради ДС ,радила је и ДСС,а ко хоће може да се прави луд да то није тако.
 
amfilohije.jpg

:mrgreen:

Јел то онај попо који је крстио Чеду и држао опело Ђикују?
 
Poslednja izmena:
Веома је чудно то што многи коштуницу проглашавају за необавештеног, спораћа, корњачу, мачкара...............а са друге стране му приписују да је криминални мастер мајнд, организатор Ђикујевог убиства и ко зна шта још.............нешто се ту не уклапа.



Дакле ради се о тоталним глупостима које докони и инфериорни људи измишљају да би га омаловажили.


А он је једини политичар који је без икакве преке потребе вратио свој мандат народу, који се одрекао СВИХ привилегија и свих апанажа.............и за то му скидам капу.
такође, економија нам је за време његове владе имала највечи узлет, динар био најјачи, било је највише инвестиција, стандард је био највиши а држава је после мнооого година полако почињала да личи на државу.....
 
Ово је последњи интервју Зорана Ђинђића (гле случајности, дао га је новинару Двери Српских)

Да не знате да је ово рекао Ђики, рекли би да је 100% Коштуница............Класична прича коју прич и Коштуњави.........без разлике

 
E zato gledaš u ovoj bedi da završiš fax i pališ ;)

Није баш ни то решење..........ја сам завршио факс, отишао у ЈАР, завршио специјализацију..........и никада нисам радио у струци....као што ни сада не радим када сам се после 9 година вратио.
Када се запали из земље буди сигуран да ћеш неке ствари добити а неке изгубити.......никада није све црно или бело........на крају све испадне сиво.
Немој иделизовати неке ствари.............можеш се мнооого разочарати.
 
Није баш ни то решење..........ја сам завршио факс, отишао у ЈАР, завршио специјализацију..........и никада нисам радио у струци....као што ни сада не радим када сам се после 9 година вратио.
Када се запали из земље буди сигуран да ћеш неке ствари добити а неке изгубити.......никада није све црно или бело........на крају све испадне сиво.
Немој иделизовати неке ствари.............можеш се мнооого разочарати.

Mene su ovde zajebavali i bio sam škola za pačiće male ali tamo je potpuno druga situacija, ljudi su daleko ozbiljniji po pitanju svega a naročito posla. Imao sam problema u početku jer tamo nea humora... A ovde? Izgubio sam prijatelje koji su mi stalno zavlačili ruku u dzep i saplitali me na svakom projektu. Šta li bi mi radili neprijatelji tek? :lol:
Toliko o Srbiji ;)
 
Ali u odnosu na sta?

Na "standard" za vreme Djindjica, ili na ovaj standard?

Dajte, molim vas...

I meni se najvise u zadnjih 10 godina "dopadalo" to vreme, ali ne iz razloga standarda.

Da, moglo je da se mulja i zaradi a to je meni odgovaralo dok sam bio na faxu. I uvek si nešto jeftinije od najeftinijeg mogao da nabaviš a sad sve ima samo u nekoliko prodavnica u Beogradu. I sve ide miškoviću u džep a malo se preliva i ovim žutim govnima.
 
Кад од тебе то долази онда је то комлимет, за познавање истине, ти си шеф, па зашто ти ниси одговоруио на оно питање кад си знао ко је он? Па по твојој логици то му је један плус.

Tebi da asteroid padne u dvoriste Tito bi ti bio kriv, nekako bi vec nasao vezu.
 

Back
Top