JEDAN MALI RAT JE UVEK DOBAR POSAO !

Tačno, pronašla sam se u tekstu i branim svoj stav. U čemu je problem? Isto tako u Srbiji živi još nekoliko miliona građana koje si ti svojim izjavama direktno izvređao. Ko si ti uopšte da bilo kome ko živi na ovim prostorima kažeš da je imbecil iz ovog ili onog razloga? Ti se se našao pozvanim da izvređaš svoje sunarodnike, a sam si otišao odavde, ili su otišli još tvoji roditelji, nije važno. Ako je tamo tako loše, zašto se ne vratite pa da uživate u Srbiji, zajedno s nama? Svašta.:cool:

Ja sam zbog takvih imbicila i otisao iz Srbije.
A posto si se pronasla u tekstu zajedno sa ostalim "pronadjenima",mogu samo da dodam:
jad,beda,nistavilo,sramota tj.BANDA CRVENA!!!!!!
 
kakve veze ima najbolji srpski teniser sa emigrantskim i dezerterskim sljamom :confused:

Znam da nema definitivno nikakve veze sa sljamom koji je ostao :P sljam je previse blaga rec za takve, ja bi to nazvao shkartom ;), a pitanje je bilo kako se vi siptari osecate kad vas svako malo onako na finjaka trpa sa tri prsta, pa podrska Srpskom narodu, govor za miting, poseta Srbima na Kosmetu i sada smuvao ni manje ni vise Ruskinju :D hehehe
 
Jedan je pusten iz zatvora, kako bi Zapad pomilovao jednoga....., Srbija nije htela da izruci Mladica, shvatila je kakav je taj Sud...

Prema tome, Haradinaj je pusten kako ne bi Mladica trazili i kako bi Srbija najzad potpisala sporazum o pridruzivanju i kako je ne bi vise uslovljavali zbog Mladica...

I ko je ovde izasao kao pobednik........,niko!

Niko zato sto ce oni koji su izgubili najmilije na kraju biti totalno porazeni. A zbog cega!

20 000 ljudi vrede njih dvojica? To je glupost, zato i postoje ratovi, zbog budala....

I zato ratovi "mali" ili svetski za neke su pogotovu dobar posao!
 

Back
Top