jao sto nisam bolja riba

otrovala sam se duvanom.za sedam sati popusila sam kutiju cigareta.
ja sam samoubica.po tome sudeci.
ne smem.jagodichnjak se vec koleba.
ali ako me pitas jos jednom ja cu da napisem i onda cete moci samo mene da gledate.
 
rile_laki_oblak:
mojra.... poslasticare rade sutra... sad svi bodrimo neozbiljka da posalje pp struji... a, da se nije mozda oznojio, pa da ga struja ne udari? hm.. mojra... znas sta, kralju? ti isto mozes sa nama, posto vilenjaci vide super... i onda mozes da nam kazes da li ima sladoleda od vanile na 100 metra udaljenosti... e, salim se, kralju... ne bismo mi tebe nikad zbog toga pozvali... nego zato sto volimo da i ti dodjes da se druzis sa nama...

ajde rile...ali da gledas samo tracaru, da ne bude posle...znas ti kako ona ima tesku narav. jos kad popije neku pre rebaraca...
mozda neozbiljko vise voli cokoladu, zbog fleka
 
Jao, moja najbolja drugarica je bila takva, non stop kukala kako je debela, ruzna, kako je momci ne pimecuju. Rekla sam joj da prestane da kuka vise i da uradi nesto po tom pitanju. Krenula je u teretanu, drzala dijetu, posle dva meseca je imala savrsenu liniju, pocela da se doteruje, ofarbala kosu u plavo (koja joj fenomenalno stoji) momci su poceli da se okrecu za njom, da joj se udvaraju. Postala je prava lepotica, lepsa i od mene. Ljubomorna sam! :D
 
Jao, moja najbolja drugarica je bila takva, non stop kukala kako je debela, ruzna, kako je momci ne pimecuju. Rekla sam joj da prestane da kuka vise i da uradi nesto po tom pitanju. Krenula je u teretanu, drzala dijetu, posle dva meseca je imala savrsenu liniju, pocela da se doteruje, ofarbala kosu u plavo (koja joj fenomenalno stoji) momci su poceli da se okrecu za njom, da joj se udvaraju. Postala je prava lepotica, lepsa i od mene. Ljubomorna sam! :D

nishta se ti snajke ne sikiraj...zapustice se udajom :mrgreen:
 
ne znam i kad sam bila mrshava nije bilo nishta spec drugacije, mozda je stvar u plavoj kosi i godinama, mada sam se i unakazila
ma kul je ovako :ok:
valjda moji momci i nisu ti shto registruju mrsavost i plavu kosu ionako cu za dva meseca onda opet biti deblja, to bi vise njima smetalo nego meni
cek pa nije da je nula
 

Back
Top