jao sto nisam bolja riba

ne daj se jagodice!
dok ti od pogleda i dodira ne prodje strujica telom.E taj je pravi.Za seks.Za ostalo ne mora da znaci.Ali nije zgoreg imati i seks po nekada.
Samo da ti kazem nesto u poverenju muskarci se ne obaziru mnogo na ono na sta mi tripujemo.
 
Ne pisem ovo zato sto mislim da je World nesto u daunu, pa ajd' sad da pomagamo...kao, bas si dobra, individuum, neponovljiva (imas dobru dusu...i sl...) Ne pisem ni zato sto je World zabacila udicu - i odmah se naslo sijaset voljnih da budu uz ne tako dobru ribu (subjektivna ocena same postavljacice teme, cim kuka sto nije bolja :) )
Pisem jer, eto, dobila sam alibi da se javno izjasnjavam o nekome sa foruma, a to volim (kao svaka normalna zenska!):
Dakle, mislim da je World izuzetna osoba. Pozitivno.
Ne znam kakva je riba, ali "personality" joj je takav da bi ladno mogla da ima tri sise, nista ne moze da joj zasmeta.
 
hello_world:
pa nasao se
tj oce ali nisam se odazvala pozivu

ali ovako nisam dobra riba to mi smeta. volela bih da jesam. u stvari samo da se ne gojim to bi bilo dovoljno

A on je ribar....sa kanticom soli , da usoli kad ulovi....
Koliko je simpatična ta poistovećenost sa životinjama , toliko je i opterećujuća....
One: ribe,krave,košute,krmače,ptičice, medvedice, jagnje, pile, kokoška, lisica, ovca, škorpija, crna udovica, zmija
On: lovac, ribolovac,pecaroš, indijanac, seljak, čobanin, mesar, kobasičar, strelac, mrežni ribar.....
 
Jagodo,ne valja ti to da budesh riba..naj-ultra-mega-giga ribe uvek nayebu zbog svoje lepote...i kad omatore onda im teze shto vishe nisu lepe,pa moraju da puqnu kintu na zatezanje i isisavanje sala iz dupeta....eto,ti bar taj problem necesh imati.:D
 
zorab:
Ne pisem ovo zato sto mislim da je World nesto u daunu, pa ajd' sad da pomagamo...kao, bas si dobra, individuum, neponovljiva (imas dobru dusu...i sl...).

ej bre shta ti je uobrazicu se :IIII

pa posle te neshto ispalim pa ..... u ona jeziva

pa dobro svako je neponovljiv samo neko vise tezi grupi a neko je vishe sam trenutno sam vise sama

e je l vam se desi da vam je neko drag a da vas ubije u pojam kao ugasi vam neshto
 
muvalo:
pa vidi areta frenklin kaka je riba a debela. sto ne zapevas?

e ja se ubih od pevanja a niakko da se proslavim. josht jedna muka ; )))

e kao svidja mi se dechko ali na pocetku susreta sad vise ne znam nekako nije mi onako lako da piskaram gluposti posle njega a volim da piskaram gluposti. mozda mi se i ne svidja. i jos on ovo cita ponekad a ne napise nista to kao nije njegov stil al moze da procita itd a ne smem da se bunim nije produktivno
 
meni ce da ispadnu zubi i to je neka degradacija

ma ja sam super mega giga naj riba. frozene kad cemo u bioskop sami.

salim se kao ne smem da flertujem ako sam ozbiljna

hahah patak ali "mrezni ribar" : ))

u stvari mnogo stvari koje radish u zivotu su prazne. vidjanje nije prazno ali nije ni pravo vidjanje. :I
 

Back
Top