Janko Tipsarevic

И тако пада Јанкела,тоне све дубље,пуче од Монака у првом колу Мадрида где је бранио полуфинале!
А зашто је у кризи?Зато што је полетео,зато што му је стало само до места на листи а да помогне репрезентацији не више. Због чега?Јер не може да издржи мечеве у три добијена сета?! А може да се шета са турнира на турнир због бодова.Од фебруара до сада човек је играо највише турнира на туру: Дубаи,Монпеље,Марсеј,Индијан Велс,Мајами,Монте Карло,Букурешт,Минхен и Мадрид!Ко овде кога прави лудим?Ударила слава у главу.Оде он ускоро из првих двадесет.
 
И тако пада Јанкела,тоне све дубље,пуче од Монака у првом колу Мадрида где је бранио полуфинале!
Očekivano :lol:
А зашто је у кризи?
Nije on nikad ni bio u formi, on je bio u "lažnoj formi" :lol:Koristio kikseve i povrede drugih boljih tenisera od njega i retardiranost ATP liste :lol: ...Tako se i domogao top-ten...mada su svi koji iole prate tenis znali da je on lažnjara broj 9 :D
Зато што је полетео,зато што му је стало само до места на листи а да помогне репрезентацији не више. Због чега?Јер не може да издржи мечеве у три добијена сета?!
To da ne može da igra na 3 dobijena seta je čista laž, nzm kako ga nije sramota :lol: ...Ne moraš da igraš za repku ako nećeš, ali nemoj da lažeš...ili ako lažeš bar smisli dobru laž :cool:
Оде он ускоро из првих двадесет.
Gde mu je i mesto :lol:...:lol:
 
Očekivano :lol:

Nije on nikad ni bio u formi, on je bio u "lažnoj formi" :lol:Koristio kikseve i povrede drugih boljih tenisera od njega i retardiranost ATP liste :lol: ...Tako se i domogao top-ten...mada su svi koji iole prate tenis znali da je on lažnjara broj 9 :D

To da ne može da igra na 3 dobijena seta je čista laž, nzm kako ga nije sramota :lol: ...Ne moraš da igraš za repku ako nećeš, ali nemoj da lažeš...ili ako lažeš bar smisli dobru laž :cool:



Gde mu je i mesto :lol:...:lol:

Hahahahha covece!Mislim da bi pored onog na tvom profilu "zajebavanje Novakovih fanova,trebao da dodas i zajebavanje Jankovih fanova! :lol: :hahaha:
 
U Beogradu otvorena teniska akademija „Tipsarević”

Teniska akademija „Tipsarević” otvorena je početkom maja u okviru sportsko-rekreativnog centra „11. april” na Novom Beogradu. U okviru novog kompleksa, nalaze se tri otvorena teniska terena sa svim pratećim sadržajima, kao i kafić „Tipsy Time”.


Više o tome - Link


Tacademy.jpg
 
U donjoj polovini nalaze se Janko Tipsarević i Viktor Troicki i sastaće se na žalost već u prvom kolu! Pobednik tog duela sastaće se sa pobednikom duela Aleks Kuznjecov, Albert Montanjes. U trećem kolu Janka, ako prođe, može da čeka repriza prošle iz godine protiv Mihaila Južnog iz Rusije. U četvrtom kolu pobednika će najverovatnije čekati Endi Mari, prošlogodišnji finalista. A dalje, protivnici će biti već ponmenuti Conga, Nadal ili Federer, ako ne bude većih iznenađenja.
 
U donjoj polovini nalaze se Janko Tipsarević i Viktor Troicki i sastaće se na žalost već u prvom kolu! Pobednik tog duela sastaće se sa pobednikom duela Aleks Kuznjecov, Albert Montanjes. U trećem kolu Janka, ako prođe, može da čeka repriza prošle iz godine protiv Mihaila Južnog iz Rusije.U četvrtom kolu pobednika će najverovatnije čekati Endi Mari, prošlogodišnji finalista. A dalje, protivnici će biti već ponmenuti Conga, Nadal ili Federer, ako ne bude većih iznenađenja.
'Ode ti predaleko... momče :lol: ... Ovde je reč o Janku Tipsareviću, ne o nekom vrhunskom teniseru :lol: ...
3.kolo za njega plafon :lol:
 
Izvini, a koliko dugo ti pratiš tenis, od marta ili od aprila 2013? Ako si već neupućen pročitaj ovu temu od početka, naučićeš ponešto.
Izvini ti, ali ja ne "učim" o tenisu po forumima kao ti(nisi jedini ima ovde još par njih):lol:
Koliko dugo pratim tenis?... :think: Pa bar 10 godina(da te ne uvredim :D) duže od tebe ... obzirom da po tvom postu cenim da ti pratiš od 2011' :lol:...

- - - - - - - - - -

najgori igrac koji je ikad usao u top 10...

Kralj svih laznjaka :D

Treba da znaš da budeš Kralj svih lažnjaka... Nije ni to lako :D
 
Koliko dugo pratim tenis?... :think: Pa bar 10 godina(da te ne uvredim :D) duže od tebe ... obzirom da po tvom postu cenim da ti pratiš od 2011'
Aj onda da merimo patke, ja pratim dvostruko duže + 2 godine preko, a ne znam koja ti je teorija o 'lažnjaku' koji je prvo bio prvi na juniorskoj listi, pa je (istina nakon nekoliko godina stagniranja) osvojio nekoliko ATP turnira, bio relativno dugo u top 10, ima poprilično top 10 skalpa, igrao sa Feđom četvrtfinale AO u 5 seta itd. Verovatno su sve to slučajnosti?

Ako pričamo o lažnjacima mogu da prihvatim da su od Srba to Viktor i posebno Jelena koja je stigla do prvog mesta bez osvojenog turnira u karijeri, Jankov uspeh je daleko od laži.
 
Aj onda da merimo patke, ja pratim dvostruko duže + 2 godine preko, a ne znam koja ti je teorija o 'lažnjaku' koji je prvo bio prvi na juniorskoj listi, pa je (istina nakon nekoliko godina stagniranja) osvojio nekoliko ATP turnira, bio relativno dugo u top 10, ima poprilično top 10 skalpa, igrao sa Feđom četvrtfinale AO u 5 seta itd. Verovatno su sve to slučajnosti?

Ako pričamo o lažnjacima mogu da prihvatim da su od Srba to Viktor i posebno Jelena koja je stigla do prvog mesta bez osvojenog turnira u karijeri, Jankov uspeh je daleko od laži.
Takoje,objasnio si mu!
 
Aj onda da merimo patke, ja pratim dvostruko duže + 2 godine preko, a ne znam koja ti je teorija o 'lažnjaku' koji je prvo bio prvi na juniorskoj listi, pa je (istina nakon nekoliko godina stagniranja) osvojio nekoliko ATP turnira, bio relativno dugo u top 10, ima poprilično top 10 skalpa, igrao sa Feđom četvrtfinale AO u 5 seta itd. Verovatno su sve to slučajnosti?

Ako pričamo o lažnjacima mogu da prihvatim da su od Srba to Viktor i posebno Jelena koja je stigla do prvog mesta bez osvojenog turnira u karijeri, Jankov uspeh je daleko od laži.

Ti si prvi hteo da merimo patke :lol: Dobro...Dakle kako neko ko prati tenis preko 20godina(tako sam te razumeo :lol:)može da kaže da Janko spada u top 10-8? :lol:
Druga stvar...Kažeš Janko bio prvi u juniorskoj konkurenciji? Tu si u pravu, ali zar ne misliš da je juniorska konkurencija nešto SASVIM drugo od seniorske profi konkurencije? :lol: Pa i Gael Monfis je bio prvi u juniorskoj konkurenciji, i Timo de Baker (:hahaha:) a Novak recimo nije... Toliko o tome :lol:
Dalje...Zar stvarno misliš da je 4 ATP turnira serije 250 dovoljno da igrač zaslužuje da se nađe u TOP 10 ili top 8?! Ja razumem da to kaže neko ko prati tenis od 2011, ali ti kažeš da pratiš preko 20g i još to misliš...Malo si mi sumnjiv :roll:
Igrao sa Feđom četvrtfinale AO kažeš...Malo si pomešao lončiće, bilo je to u 3.kolu :lol:
Skidao skalp top 10 igračima? Sa Gaskeom ima skor 0:2, sa Del Potrom 0:4, sa Wavrinkom 0:1, sa Nadalom 0:3, sa Fererom 1:4(jeee skinu skalp :lol:) sa Federerom 0:6 :sad2:
Da ne bude da ga samo "omalovažavam" ima skor sa Novakom 2:5(jedna pobeda dok je Novak bio povređen, druga na onoj plavoj šljaci :lol:) i zaista za divno čudno, sasvim solidan skor sa Marejem 3:5 :D
Jedini teniser iz top 10 trenutno sa kojim ima pozitivan skor je Berdih... 5:3 u korist Tipsy-a :klap::klap::klap:
A sada neki od tenisera kojima je "krao" poziciju u top 10 :D ... Počnimo od Žil Simona...skor sa njim 2:7 :lol:, Almagro 0:2(nijedan set mu Janko nije uzeo od 6 :lol:) pa Monfis 2:4, pa Haas 1:3, pa Južni 3:4(sve negativno jbt :lol:), o čemu da pričamo više kada ima negativan skor čak i sa mlađanim Raonićem 0:2 :lol:
U suštini njegovo neko realno mesto je od 25-30 :D Što je odlično da se razumemo :D

- - - - - - - - - -

Takoje,objasnio si mu!

"Tako je" se piše odvojeno, a ne spojeno u tvom slučaju :lol:
Sve mi je "objasnio"... :lol:
 
Gde nađe ovu statistiku, ja to sve iz sećanja :) Ok, skalp znači da je pobedio bar jedan meč, dakle ima ih dosta. Dalje, 100% sam siguran u četvrtfinale sa Feđom, to je bio prvi osvojen Novakov AO 2008, prvo ga je Janko iscrpeo u 1/4, pa ga je Novak tako izmaltretiranog samleo u polufinalu i onda je igrao finale s Congom.

Janko je većinu mečeva sa najboljima igrao ravnopravno, ima i dosta pobeda - njegova pozicija nije ostvarena u nekoj sezoni kada je bilo povreda i slično, on je odličan igrač ali nije konstantan. Lažnjaci kao Viktor i Jeca imaju pobeda protiv bolje rangiranih toliko da se izbroje na prste jedne šake. U periodu 2007-2013 vrlo je teško osvojiti muški ATP turnir zbog dominacije prve četvorke, svi ostali se bore za mrvice.
 
Gde nađe ovu statistiku, ja to sve iz sećanja :) Ok, skalp znači da je pobedio bar jedan meč, dakle ima ih dosta. Dalje, 100% sam siguran u četvrtfinale sa Feđom, to je bio prvi osvojen Novakov AO 2008, prvo ga je Janko iscrpeo u 1/4, pa ga je Novak tako izmaltretiranog samleo u polufinalu i onda je igrao finale s Congom.

Janko je većinu mečeva sa najboljima igrao ravnopravno, ima i dosta pobeda - njegova pozicija nije ostvarena u nekoj sezoni kada je bilo povreda i slično, on je odličan igrač ali nije konstantan. Lažnjaci kao Viktor i Jeca imaju pobeda protiv bolje rangiranih toliko da se izbroje na prste jedne šake. U periodu 2007-2013 vrlo je teško osvojiti muški ATP turnir zbog dominacije prve četvorke, svi ostali se bore za mrvice.
Jaka memorija ;) A ti si svoju sigurno "oštetio" čim svrstavaš Janka u top 10-8 :D
I mnogi drugi teniseri su skinuli skalp top 10 igračima, eto Lukaš Rosol čak Nadalu u 5 setova i sad bi da ga turimo u top 10? :D
A za Federer-Tipsarević na AO možemo da se koljemo :mrgreen: ...Ali ja sam siguran ne 100% već 1000% da su igrali u 3.kolu :D
 

Back
Top