Ja - ona - on na kaucu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svega ovoga ne bi bilo da je Pera otisao ravno u policiju. :lol:

Ej aj malo spanski sada.
Htedoh reci nije pristojno u drustvu pricati jezikom koji neko ne razume.

I za sve one koji u svemu vide samo sex, i cude se kad neko dozivi neke emocije i bez njega Mp3 predlog: Beton.
 
stoi aki? no,no puedeser! stoi muerto! :?
perdona me,porfavor! :(
hanibal,no vajas,no me dehes...ke mierdo! :cry:
vragolasta es un pervertido.vesicka tam bien.
pero,saves ke? mi e hani-siamos cikas buenas! :wink:
adios,guapo! 8)
 
Upravo mi je jedan blic sevnuo pred ocima:

Stoje Peach i Hany naslonjene laktovima na sto i gledaju neke strane recnike...vise slikovnice, cerekaju se. I onda primete mene iza sebe. I onda podignu suknjice, naravno gacice ne nose, a minice uvek! :lol: I kazu "Pero pridruzi nam se, vidi ovaj recnik sto je lep" :lol: i nastavljaju da citaju ...

Al to bi bilo "ona-ja-ona na stolu" a to nije tema.

Sad me zivo zanima u koju je srednju isla Hanybalavica. Ocigledno neku jezicarsku. :?
 
....[mada...nikad se ne zna...mozda se i ona primila...i sta i da inicira vas susret ponovo? konstatovao bi brze-bolje:ma,droljetina obicna,nasla sa mnom da vara mog druga! :x tako da...nekad je bolje da se sve zadrzi na masti.posmatraj to ovako:lepa devojka mi ulepsala dosadno vece.i sledeci put ce neka druga.nadajmo se slobodna! :wink:[/quote]

e ova ti je dobra, stvarno ne vidim zasto bih svoju partnerku morao da gledam u oci celo vece , kada smo vec izasli medju ljude...to definitivno ne mora da ima veze sa flertom, jednostavno zanimljiv sagovornik i zanimljive teme...:))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top