Ja bih te ljubio... : P

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Snezna_kraljica:
Meni je bas veselo! :D

U prevodu: Petherchina Pan sad jede mooda ssto on nije TAJ predmet interesovanja. Eh, pa da bi se privukla pazznja Snezzne Kraljice, trebao bi on da poseduje i odredjenu kolichinu klikera - a nema ih, on siroma', ni gore, ni dole, prichaju mi vecc mnoge poznanice s Foruma koje se na-zzalost u to vecc uverisse. Ja, naravno, to ne govorim iz svog iskustva (sa muzzjacima ih definitivno nemam), vecc iz empirije vrlo gotivnih i respektabilnih dama koje ovde sretoh. I ljubih ! : P
 
Petar_Pan:
Imas srece sto sam sad u nekoj frci... ali za par dana cu ti ja vec zapusiti usta...

E, nesrecco jedna, nema srecce sa tobom na bilo kojoj temi. Toliko si gloop i neinventivan, da nemass bolje opravdanje za ostajanje bez teksta. Idi i oomri. Bre. Odmori. Samog sebe jedino smori.

Ako niste znali ssta znachi metafora "kao muva u mleku", onda vam je chista primena za to, prisustvo Petherchine Pana na Forumu, jel'te... I to joss na mojoj temi.

I prvo da Petherchino Pane zapusshiss brojne rupe u svojoj glavi. A ja sam ti nedohvatan. Toliko si dole i u manjku svega dobrog u odnosu na mene, da si eonima i zilionima svetlosnih godina daleko. Hvala Bogu. Zadnji si i prosto nepostizzljiv stadijum glooposti, pa i ludila. Ej, aman, zaman...
 
dugi777jezik:
E, nesrecco jedna, nema srecce sa tobom na bilo kojoj temi. Toliko si gloop i neinventivan, da nemass bolje opravdanje za ostajanje bez teksta. Idi i oomri. Bre. Odmori. Samog sebe jedino smori.

Ako niste znali ssta znachi metafora "kao muva u mleku", onda vam je chista primena za to, prisustvo Petherchine Pana na Forumu, jel'te... I to joss na mojoj temi.

I prvo da Petherchino Pane zapusshiss brojne rupe u svojoj glavi. A ja sam ti nedohvatan. Toliko si dole i u manjku svega dobrog u odnosu na mene, da si eonima i zilionima svetlosnih godina daleko. Hvala Bogu. Zadnji si i prosto nepostizzljiv stadijum glooposti, pa i ludila. Ej, aman, zaman...


...e brate...splasni malo!!!...svako ima pravo da bude glup ako hoce...takodje ima pravo kao glup da pise postove na tvojoj temi ili bilo cijoj...
...je*ao si par ribica sa foruma i mislis da si pokupio svu pamet sveta....
...ego ti je toliko naduvan da imam utisak da ces puci svakog trenutka...
 
Bliss:
...e brate...splasni malo!!!...svako ima pravo da bude glup ako hoce...takodje ima pravo kao glup da pise postove na tvojoj temi ili bilo cijoj...
...je*ao si par ribica sa foruma i mislis da si pokupio svu pamet sveta....
...ego ti je toliko naduvan da imam utisak da ces puci svakog trenutka...

Ha, ha, ha ! Blagoslovena, toliko je tvoj post zazvuchao dobronamerno i komichno, da ti oprasstam sve, narochito zbog onog sa ribicama. Chudo jedno koliko fama o meni galopira ispred mene, da.

Ali veruj mi, da uopsste nije ego, chak sam dosta stidljiv (pitaj Blondi, Petu W. , Jovanu77, tri divna lika chijem se integritetu i pameti divim).

Narochito je tvoj prvi deo komentara u redu. Jeste, svako ima pravo da se pljuvachi gde stigne. Ali dozvoliccess, ako smem da primetim i da i ja imam (bar ponekad) pravo da mi se to i ne svidi.

Anyway, thanks for your posting. I liked it. : )))
 
Gazdarica:
Hihihi, ispade da je Dugi kresnuo Blondi, Jovanu i Petu... :lol:

Da sam i tebe, Hazjajka pomenuo, ala bih ti bar za pochetak, dok se zaista ne suchelimo pupak-u-pupak, zapussio usta, ovako, kao zzao ti je ssto nisi i ti primila... pohvalu.

Stvarno BEZVEZE ispade, a NISAM.

To su DAME sa kojima sam super, kojima se divim, ali sa kojima na zzalost, nisam postigao takav stepen zblizzavanja. Ali ima vremena, ako budem bolji chovek, mozzda budem udostojen predanoj intimnosti kod one dame koja proceni da je zasluzzujem. Eto.
 
Bliss:
...ja bih rekla da tebe sigurno jeste.... :p

Chim licitirass, znachi da prizzeljkujess. Svi koji se klade, nadaju se dobitku. Ussla si u moj kalendar, bez zakazanog termina, koliko da te utessim, Bliss i nemoj mnogo ovde da se koprcass u stilu "ja ne bi", jer niko ne veruje da "maca necce slaninu"...

Drago mi je da ccess i ti obogatiti skup mojih kussanih aroma...
 
dugi777jezik:
Chim licitirass, znachi da prizzeljkujess. Svi koji se klade, nadaju se dobitku. Ussla si u moj kalendar, bez zakazanog termina, koliko da te utessim, Bliss i nemoj mnogo ovde da se koprcass u stilu "ja ne bi", jer niko ne veruje da "maca necce slaninu"...

Drago mi je da ccess i ti obogatiti skup mojih kussanih aroma...

...ja stvarno ne znam ko je pustio necije slike u opticaj...pre par dana...koje su stigle do mene???? :shock: :shock: :shock: ..pa se sad kao nesto folira da su mu sve tako dobre drugarice...samo se ti s*xaj i uzivaj... 8)
...mozes samo da mastasj da ces me ikada videti...lepo je to... :razz:
...uzivaj u svom haremu...verujem da ih vec imas dovoljno ...ja svoju "slaninu" vec imam...
...takodje da sam slobodna...zadnje sto bih radila je piskaranje na ovom forumu...
...tako da se "slanina" u mom sistemu mnogo lako nalazi...a za sad stvarno nije potrebna....
..tako da usresredi se na te koje vec imas...posto potpisujem da sam za tebe zvezdica na nebu...
...srecna nova...pozdrav... ;-)
 
Bliss (blagoslov) kobajagi. Ustvari, ti si Curse (prokletstvo). Nikakva si zvezdica, pre smrdljiva baretina sreccom daleko od mene, chim tvoj bazd nisam odmah osetio. Prljavo igrass u zzelji da me zavadiss sa prijateljima i prijateljicama. Ako je tachno (A NIJE !) to ssto lajess, possalji na poruke i mejlove to ssto veliss, da vidimo chije slike sa kobajagi mojom net adresom imass. ALI NEMASS !

Podlo stvorenje. Baraba u zzenskom telu. Lazzara. Spletkariss kao poslednja Qrvetina. Djubrussa. Idiotara. To visse nije ni smessno. ZZalosno je koliko si zavidna i uzzivass u intrigama. Idi umri. : (((
 
bliss-CURSE, possto se ponosiss ubudjalom "slaninjarom" koju ne vadiss, nastavi da svojim paklenim zzivotom u skladu sa geslom tvog uchitelja, nechastivog, koji te nauchio (sedajucci u koprive) da "svako ima pravo na svoj (ne)ukus.

Ovoliku zlobu kao kod tebe joss nisam sreo na Forumu.

Forumassi, chuvajte se podlog verbalnog (i inog, jakako) upuva Prokletog zzenskog "blagoslova" !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top