izumrla hiperaktivnost

Ja mislim da ima veze i kako ti je soba osvetljena.Recimo ako je previse mracna,tj.ako kad spavas navuces roletne i zavese,sigurno da ces mnogo duze spavati,jer svetlost ne daje organizmu signal da krene da se budi.A ako ti je osvetljena soba sigurno da ces pocinjati da se budis sa prvim suncem polako i da ces do 9,10 biti na nogama,naravno u zavisnosti od toga kada lezes da spavas.
Ja recimo ostavim dignutu roletnu na jednom prozoru,i kad god legla da spavam budim se oko 9,pola 10.
Probaj,mozda pomogne :)
 
Nekada sam spavala 5 sati u prosjeku...u nazad godinu dana, spavam kao drogirana!Kazite mi kako da se razdrmam ?, :???:

И, колико сати ноћом спаваш сада?

Не капирам какве везе има ''размрдавање'' са дужином сна? Можеш ти да спаваш 8 сати, па да будеш раздрмана цео дан, а можеш и да спаваш 5 сати па да куњаш цео дан...:roll:
 
Sada spavam po 8h u prosjeku, pa mi nije dovoljno o tome i pricam, a prije sam i sa 5 bila
cila ,razmrdana i budna,budna...
Vjerovatno je to i do hronicnog umora organizma....
Evo vec je bolje , polako se vracam u dugogodisnju kolotecinu..Hvala na savjetima.
 
Zavisi da li imas stres na poslu ili okruzenju..sta jedes..kako provodis slobodno vreme..nocni zivot..pusenje..kafa..navijes sat par dana ranije i dobro se oznojis uz neki sport..pa plivanje..dobra hrana i ko nova si za par nedelja
 

Back
Top