Izraelski napad na Gazu - vesti i događaji

pa dobro prica se da ce i Muftija Jusufspahic otvoriti jos 3 dzamije u staroj turskoj varosi Beogradu , pa ces imati gde da klanjas i da se radujes , jos akojednu sagrade sagrade blizu onog bloka 70 sve tvoje ljubavi ce biti na 5 minuta laganog hoda :sanke:
aj bundi ne zaebawaj.niko ne voli mudzahedine al svaki normalan covek se grozi zverskog izivljavanja nad civilima.na delu je cionisticki genocid.
samo se ustase raduju ubijanju zena dece i staraca!
 
Ако си палио џамију 17. марта 2004, или бар разумео с правом љуту омладину, онда те разумем...
Али мислим да ниси, него си ти лицимур који воли рокање муслимана само кад то раде Амери и њихови савезници, а сети се интереса Србије само кад их наводно угрожава Русија.
pa da je mufija iz te Bajrakli dzamije pucao po obliznjoj zgradi Voje Kostunice onda bi jos i razumeo "ljutu omladinu " sto mu pali dzamiju a ovako su u pitanju obicni debili , koji btw verovatno sada zajedno sa tim istim muftijom na trgu pruzaju podrsku islamskoj braci cije su verske objekte palili , mislim ne tvrdim sigurno da su to bas ti ali je vrlo moguce sudeci po ekipi koja se tamo skuplja , izgubljeni u svemiru z:lol:
 
Па добро Карамазов, моје је питање упућео форумским прозападњацима и мало је подјабавачко у суштиони душе своје. Пази шта је фора.
Они воле, или су волели да причају о РЕАЛНОСТИ. Е па реалност је да су:
1) Руси некажњено поцепали Грузију
2) Кинези задивили свет организацијом ОИ (ајд' да видим Лондон 2012.)
3) ЕУ никако бре да се конституише...
4) Карл Маркс се вероватно смешка од задовољства у гробу
5) Па ето, никако да крене тај напад на Иран

НИЈЕ ВИНО ПОШТО ПРИЈЕ БЈЕШЕ...

1) Ja tu ne vidim nista cudno, to je samo blago nadigravanje Amerike i Rusije, ali jasno je da Amerika i dalje supersila broj 1
2) Kina je sila, to niko ne spori, organizacija je bila dobra, u Londonu ce sigurno biti na vrhunskom nivou
3) EU je jaka kao sto je i bila, konstituisanje ce biti zavrseno, bez sumnje, ili ce oni koji se budu protivili zazaliti
4) Karl Marks je bio u sustini budala, o tome su govorili mnogo pametniji ljudi od mene, a socijalizam nikad nece dostici stepen uspesnosti kao sto je to kapitalizam
5) Mozda jos nije trenutak? Niko ne zna kako ce taj problem biti resen, ima vremena, polako
 
1) Ja tu ne vidim nista cudno, to je samo blago nadigravanje Amerike i Rusije, ali jasno je da Amerika i dalje supersila broj 1
2) Kina je sila, to niko ne spori, organizacija je bila dobra, u Londonu ce sigurno biti na vrhunskom nivou
3) EU je jaka kao sto je i bila, konstituisanje ce biti zavrseno, bez sumnje, ili ce oni koji se budu protivili zazaliti
4) Karl Marks je bio u sustini budala, o tome su govorili mnogo pametniji ljudi od mene, a socijalizam nikad nece dostici stepen uspesnosti kao sto je to kapitalizam
5) Mozda jos nije trenutak? Niko ne zna kako ce taj problem biti resen, ima vremena, polako
meni u Atini bilo bolje ,a i nije neka sila u pitanju
 
1) Ja tu ne vidim nista cudno, to je samo blago nadigravanje Amerike i Rusije, ali jasno je da Amerika i dalje supersila broj 1
2) Kina je sila, to niko ne spori, organizacija je bila dobra, u Londonu ce sigurno biti na vrhunskom nivou
3) EU je jaka kao sto je i bila, konstituisanje ce biti zavrseno, bez sumnje, ili ce oni koji se budu protivili zazaliti
4) Karl Marks je bio u sustini budala, o tome su govorili mnogo pametniji ljudi od mene, a socijalizam nikad nece dostici stepen uspesnosti kao sto je to kapitalizam
5) Mozda jos nije trenutak? Niko ne zna kako ce taj problem biti resen, ima vremena, polako

Добро да ти не реметим атлантскоеуро оптимизам, ја сам ионако прошлу годину прогласио берићетном, а за друге ме заболеz:plez:
Само је "мало" контрадикторно бити такав оптимиста, а делити панични страх од муслимана који не могу да оно мало Јевреја баце у море. И онда у том страху оправдавати масовна убиства...
 
pa da je mufija iz te Bajrakli dzamije pucao po obliznjoj zgradi Voje Kostunice onda bi jos i razumeo "ljutu omladinu " sto mu pali dzamiju a ovako su u pitanju obicni debili , koji btw verovatno sada zajedno sa tim istim muftijom na trgu pruzaju podrsku islamskoj braci cije su verske objekte palili , mislim ne tvrdim sigurno da su to bas ti ali je vrlo moguce sudeci po ekipi koja se tamo skuplja , izgubljeni u svemiru z:lol:

Рекао бих по твом тону да си љут на муфтију београдског. Зашто? Није довољно проевропски? Не бране га на "Пашчанику"? Шеф је Исламске заједнице Србије, чиме признаје припадност Србији као идентитет, а није "у Србији", по чему би било да је Србија нека географска област?
То ти види сам са собом....
А ми о вако да се договоримо. Кад преда он урбанистички план за цамије, имаш Ђиласа и градског архитекту, па види да ли су они то одобрили. Ако јесу - пљуј по њима. Није ваљда ако су "жути" да су безгрешни.
Ако ниси, онда је легитимно да муфтија позове своје вернике да гласају за неке друге, зар не... Не мора директно, може суптилноz:poz:
 
Добро да ти не реметим атлантскоеуро оптимизам, ја сам ионако прошлу годину прогласио берићетном, а за друге ме заболеz:plez:
Само је "мало" контрадикторно бити такав оптимиста, а делити панични страх од муслимана који не могу да оно мало Јевреја баце у море. И онда у том страху оправдавати масовна убиства...

Nemoj tako. Ne radi se ni o kakvom euro optimizmu, nego o realnosti. Ako cemo da pricamo, onda daj da pricamo objektivno. Ovde je vec proglasena propast Zapada, sto je daleko od tacnog. Od muslimana ja nemam strah, ali oni su se sami pokazali vise puta. To sto se oni nalaze nasuprot Americi za mene ne znaci nista. Svi smo svesni sta Amerika radi, ali tako bi se isto ponasala bilo koja zemlja na svetu da je na njenom mestu. Muslimani sa druge strane vode agresivnu politiku i da mogu oni bi zapalili pola planete. Isto tako, ne opravdavam nicije ubistvo, ali Hamas je ovo sam trazio. Podsecam te da su oni odbili nastavak primirja. A za civile jesu preterali, ali kad se u nekom ratu vodilo racuna o civilima?! Sto rece jedan moj komsija pre neki dan: mali smo i nikakvi, uvek ce nas neko yebati, ali ako mogu da biram, uvek je bolje da me yebe Amerikanac nego Musliman, sta nam ovi rade je jedno veliko nista, sta bi nam oni radili.
 
Poslednja izmena:
Ne radi se ni o kakvom euro optimizmu, nego o realnosti.

Атлантску компоненту си заборавио.
ПА што онда ЕУ устав није проглашен? Који је позивни број ЕУ?
Колики нам је Дау данас? Колики је био пре шест месеци?
Колико је отпуштених у Америци?
Да ли је Грузија (а и Украјина) степен ближе НАТО?
Да ли је одбрањен "територијални интегритет" Грузије?

Ako cemo da pricamo, onda daj da pricamo objektivno.

Да будем објективан према онима који су убијали мој народ?!
Објективност не постоји, постоје само тренутци тумачења неких вести. Ја сам имао доста повољних тренутака прошле године. Наравно, глобално... Овде у Србији ниеј баш тако.

Ovde je vec proglasena propast Zapada, sto je daleko od tacnog.

О томе је причао Шпенглер и то је баш тако како је он причао. Рецимо демографска криза и немоћ новца. Све је то било већ у историји. Римљани су ти школски пример.
Не мора то да значи и физичку пропаст, јер и мртво дрво стоји док га нешто не сруши.
А сад, какви ветрови дувају...

Od muslimana ja nemam strah, ali oni su se sami pokazali vise puta.

А шта ти значи оно западњачко "али"... Ви без тога не можете.
А постоји ли неко али којим оправдаваш српске емоције према том Западу?

To sto se oni nalaze nasuprot Americi za mene ne znaci nista.

За мене значи и ту се ја и ти разликујемо.
Још нисам добио одговор на питање:
Да ли је Черчил имао нешто против Стаљина 1942? Да ли је то испољавао?!
А видим неки су ту англонску барабу цитирали, његове колонијалистичке ставове...

Svi smo svesni sta Amerika radi, ali

Па понашај се као да си свестан тога. Колико видим ниси ни доследан свом нику.
Прво "али" сам још толерисао, после другог не читам даље.
 
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1055114.html

At least 10 Gaza rockets strike Negev, one near Ashkelon school

Gaza militants fired more than 10 rockets and four mortar shells at Israel's southern communities on Tuesday morning, continuing the cross-border attacks that Israel has sought to stop in its offensive against Hamas in the coastal strip.

One of the rockets exploded near a school in Ashkelon. The strike caused minimal damage, but no casualties.
468STRIP.jpg
 
Ових 1000 цивила (ако је толико колико кажу на ТВ) је колатерална штета. Сада се коначно можемо увјерити како то цивилизовани рјешавају проблеме. Медијске кампање са Запада за људска права и томе слично нема. Зато, памет у главу сљедећи пут! Ако можеш уништити или на дужи период онеспособити противника који би сигурно тебе уништио када би могао, немој се премишљати. Буди брз и ефикасан.
Ми смо ипак, на почетку и на крају, животиње, без обзира колико се ријечима трудили доказати да то нисмо. Опстаје јачи и упорнији. Тако је увијек било и биће.
 

Back
Top