Izletjelo u pogreshno vrijeme pogreshno ime

A shto uopshte prozivati u toku seksa? da provjerish da li je budan? ne kontam...

mojoj drugarici je izletilo ime drugog lika...momak njen se izbio,spustio mu se [zna da ga je prevarila s tim likom,i preshao je preko toga]...i ona ga nekako ubijedi da ona nije izgovorila ime od sedam slova vec njegovo od cetiri...i onda su se nastavili seksati...

ja sažaljevam ovaj slučaj zaista:sad2::sad2::sad2:
 
A shto uopshte prozivati u toku seksa? da provjerish da li je budan? ne kontam...

mojoj drugarici je izletilo ime drugog lika...momak njen se izbio,spustio mu se [zna da ga je prevarila s tim likom,i preshao je preko toga]...i ona ga nekako ubijedi da ona nije izgovorila ime od sedam slova vec njegovo od cetiri...i onda su se nastavili seksati...

ma jok, ono kao - Stanko, tooooo, jao Stanko kako ti to radiš, aaaaaaaaaaaaa, Stankooooooooooooooooo
 
a možda ga pali kad ga zoveš po imenu :think:

pa onda fino odradish ovaj fazon i boli te klit :mrgreen:

post-it-jane.jpg
 
Једном сам се заЕбала и изговорила име бившег. :udriglavu: Уопште није било пријатно, једноставно ни данас не знам који ми је ђаво био, нити је тај био бољи, нити ми је недостајао, нити сам мислила на њега. Од тад, никад ниједног типа у кревету не ословљавам са именом. Универзални надимци и нема проблема :manikir:
 

Back
Top