Izgled alatke

Zilav, tvrd i motivisan za rad u svako doba dana i noci, u razlicitim uslovima i pod raznim uglovima. Ja licno vise volim zilav i kada je glavic u obliku pecurke, tj. malo veci. Mada ni protiv "male glave" nemam nista, ako ispunjava navedene uslove s pocetka texta :)
 
ne bih volela da lichi na moj vib.. kupila sam veci broj i sad ga ne koristim :(

ja sam kupila onaj od 23 i ispostavilo se da su u tu velicinu uracunata i jaja :mrgreen:....malo sam bila razocarana jer po dimenzijama nije bio veci od onog sto imam u reali ali kad sam ga isprobala, bas mi je pasovao.....;-) takve smo ti mi zene, alave pa se zaletimo na veliko :lol:....
 
ja sam kupila onaj od 23 i ispostavilo se da su u tu velicinu uracunata i jaja :mrgreen:....malo sam bila razocarana jer po dimenzijama nije bio veci od onog sto imam u reali ali kad sam ga isprobala, bas mi je pasovao.....;-) takve smo ti mi zene, alave pa se zaletimo na veliko :lol:....

23cm?
Ti si imala srece sto nisi dobila sta si zamislila, sa tih 23cm bi sebi jedino povrede mogla da naneses!:lol:
 
ja sam kupila onaj od 23 i ispostavilo se da su u tu velicinu uracunata i jaja :mrgreen:....malo sam bila razocarana jer po dimenzijama nije bio veci od onog sto imam u reali ali kad sam ga isprobala, bas mi je pasovao.....;-) takve smo ti mi zene, alave pa se zaletimo na veliko :lol:....
moj ima 16 cm..ja merila..ali veliki je..misim nema shanse sve da..to shto je 16cm da znash vec..udje..mozda treba da je tanji:-(
 
A да нам одобре тему на коју ћемо да качимо слике наших алатки, ако има заинтересованих посматрачица и оцењивачица?
 

Back
Top