Izdaja!

Iz mog iskustva (a približio sam se sitno do 4 banke) to kome je ovaj narod verovao i nije neka prednost, a to su čega se lično sećam Tito, Sloba i VK, a zbog njih je ovaj narod i najviše nahebao.

Немој тако, не знају радикали, већ Тома и Тодор... А зашто? Е па то је већ друга прича...
Али у наредним данима ће све те приче бити распетљане, и свима ће бити јасно - ДА ЈЕ ЦАР ГО!

Kostunica nije isti kao oni, nije takav, on je skroman i posten covek, ukoliko je to danas najvise moguce!
 
Све је то дивно и красно, само што је народу све горе и горе, а држава све мања и мања...

Koliko narod veruje mlohavom to najbolje pokazuju izbori kako ovi tako i prosli.

Ma uopste necu da se bavim strancarenjem i izborima.
Ja vam kazem ko je drzavnik, i to je sve.
A svima je bilo gore za vreme Slobe, ali sad vidim da nije lako vladati drzavom, cak ni tom Tadicu, nikome, kad su ovakve stvari u pitanju.
Cao.
 
Где нема коња, диве се козама.

Svi smo koze, pa sta?
Da smo ONAJ narod iz 1914, eeeeeeee, to bi vec bilo NESTO!
A ovako smo se pretvorili u sledbenike nekog demokratskog poretka, modernog, koji je upravo "umro" danas u UN.
Nismo vise oni "cisti" Srbi, kojima je cast i moralna obaveza da idu u vojsku, vec mamini i tatini sinovi (i cerke) kojima je vise zao za slupanog "Opela" , nego za coveka.
Zato smo koze, koze nam i "vodje"( osim Kostunice, koji nije klasican "vodja", vec skroman covek).
 
Zna medjunarodno pravo, veruje u Boga, cene ga na zapadu do ljubomore, cak su mu se i Francuzi divili kad je pobedio 2000, i skinuli mu kapu.
Zna zapad ko je kvalitet, ali on je danas osudjen.

Кад је тако квалитетан нек га воде кући да им чува државу као што је нама сачувао.

Какав би то био тројанац.
 
sad sam se opet iznervirala....gde ste radikali???? Gde si Nikoliću, aaaaa??????

Gde si kada se brani Kosovo, a puna ti usta bila Kosova pre no što na prevaru pokupi onoliko glasova čak i nas kojima si oduvek bio odvratan i antipatičan..??????

Gde si Vučiću...misliš da je teško složiti žalosno-našminkanu facu za TV..?????

Pa vi kao opozicija ste mogli pozvati svoje glasače na ulice na dostojanstven protest, a ZAŠTO NISTE?????????????????

:

NE diraj mi Nikolića!

Btw. Smešno je optuživati za krađu one koji su IZGUBILI na izborima!

Ako ti je neko kriv što je Nikolić još uvek u opoziciji, pljuj po onima koji NISU glasali za njega:D

Nikolić će da rešava probleme kada dobije većinu u Skupštini, dotle, ima pravo i da ode na Havaje, ako baš hoće! I ako dobije vizu:D
 
Nikolic je sinoc jedini napominjao RATNU i najavio nesto tim povodom za one koji neznaju: " g-Tadic je jednom rekao da se iamju samo 2 puta u odbrani KOSOVA. 1 je Diplomatski a 2 Rat. Mi izgubismo KOSOVO i METOHIJU diplomatski g-dine PREDSEDNICE stojte iza vasih reci,ali taj isti PREDSEDNIK je rekao ja sam "EVROPLJANIN" i hocu moje dete da odrasta u modernoj evropi i u EU u miru.inace to je bio odgovor kad su ga pitali sa KiM u EU ili bez a ON onako ljigavac neprica vec kao MIR,EU moja DECA.
ETO VAM VASEG DEMOKRATE

RADIKALI tj BRACO SRBI,SPREMITE SE I SPREMAJTE RATA CE DA BUDE i to ovaj put sa SVIMA,nemojte da se pravite LUDI JER NISTE A SVI ZNAMO DA NISTA NIJE NA BALKANU ZAVRSENO da TEK POCINJE!
S'verom u BOGA
 
ZAto i TADIC IZDAJICA iz Big Apple,govori politicari nemojte buditi RAJU vec stisavajte,STA MISLITE STA CEKA BG i SRBIJU u CETVRTAK ha ha ha... ZIVITE u STRAHU GUBAVCI SRBSKOG RODA
 
Nema nama Srbima spasa bez rata! Samo ratom mozemo da opstanemo i sacuvamo ono sto je nase!

Diplomatijom na otimaju sve!

Nemamo snagu. Prvo da odvojimo kukolj od zita u Srbiji, pa onda srediti institucije, pa skolstvo pa ekonomiju pa vojsku ... e onda tek mozemo da pricamo o ratu ali onda cemo vec bit jaki pa cemo sve moci diplomatijom i smo malo vojno, onako cisto da zavrse vec sve pripremnjeno i spremno da se ubere.
 
Nemamo snagu. Prvo da odvojimo kukolj od zita u Srbiji, pa onda srediti institucije, pa skolstvo pa ekonomiju pa vojsku ... e onda tek mozemo da pricamo o ratu ali onda cemo vec bit jaki pa cemo sve moci diplomatijom i smo malo vojno, onako cisto da zavrse vec sve pripremnjeno i spremno da se ubere.

Do tad vise necemo imati za sta da ratujemo.
 

Back
Top