Izbor zivotnog partnera?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
leno,dokle ćeš,bre?
ako si takva i sa pacijentima,teško njima...šta si zapela sa plaćanjem i sa omalovažavanjem drugih...te,ova nije doktor,te ona ne zna da piše,te ovo,te ono što uopšte nema veze sa temom... i tek si se uključila,a već znaš kakav je ko,kome je dosadno,kome nije i slično...a šta znamo o tebi?samo da voliš da se svađaš i da si maliciozna,zaključismo iz tvojih desetak postova...ništa više...
možda si ti mađioničar,a predstavljaš se kao ljekar...?nemamo dokaza...a uostalom,nikoga ovde nije ni briga,koliko mi se čini...ovde na forumu se ništa ne plaća...svi pričamo ni za čije babe zdravlje,već što želimo i niko te ne tjera da pišeš,a ni čitaš,ako nećeš...ali pomalo je smiješno to tvoje prepucavanje bez svrhe i odbrana nečeg što nije ni napadnuto...:roll: svoje mišljenje o članovima zadrži za sebe ako možeš i vrati se na temu koja je vrlo zanimljiva i nema jedinstveno rješenje...da se matematički izrazim...:)
 
Znam svoju satnicu, sto sam ti i rekla. A sestre zaradjuju oko 90.000 godisnje, pa ti sama podeli.

Ne vidim da sam dala ikakve pouke o jeziku, osim da se latinski ne pishe cirilicom, profesorka. Jel se i imena prevode? I trebala si na filozofskom fakultetu da imas bar malo psihologije ako se ne varam?

Znaci zato ti imas toliko vremena da komentarishes sve zivo? Sad mi je jasno. Lepo. Drago mi je zbog tebe.

Moju satnicu znash, nemoj da se pravis naivna:P

Управо дајеш поуке о језику, а не би ти било пријатно да их добијеш, могла бих ја свашта да ти напишем, а тек Хелен...

Прва си почела да делиш Софији лекције, што је врло ружно.
На форуму има људи различитог образовања и није згодно да свако у свом домену дели лекције, куда би нас то одвело?

Ако се ти тако понашаш у РЛ, твоја ствар, али овде је најблаже речено неумесно. И врло непристојно.

На тему сам одговорила и немам жељу да пишем поново, те се за офтопиковање извињавам, али ми се оваква комуникација не допада.

Иди, жено, у неку причаоницу па тамо ћаскај, и наплаћуј сатницу за то, боли ме уво!

А тема је сасвим занимљива и врло ми је жао што си је ти довела довде.
 
Znam svoju satnicu, sto sam ti i rekla. A sestre zaradjuju oko 90.000 godisnje, pa ti sama podeli.

Ne vidim da sam dala ikakve pouke o jeziku, osim da se latinski ne pishe cirilicom, profesorka. Jel se i imena prevode? I trebala si na filozofskom fakultetu da imas bar malo psihologije ako se ne varam?

Znaci zato ti imas toliko vremena da komentarishes sve zivo? Sad mi je jasno. Lepo. Drago mi je zbog tebe.

Moju satnicu znash, nemoj da se pravis naivna:P

Molim te da me na pp obavestis o svojoj satnici, kao i o lokaciji i vremenu u kome mogu da koristim tvoje usluge.
 
Hellen, inace sasvim mi je jasno kako si ispisala 20.000 bisera mudrosti. Neko nekom nesto kaze i ti se okacis da prodiskutujes..Valjda te bar placaju za to?

Ili je ovo tvoj mali svet gde ti shefujes? Sitni ljudi i sitna shefovanja. Uvek i svugde vidjam isto!

Jel moze jedno pitanje cime se bavis u tvom zivotu? Mislim na zanimanje. Eto bas sam radoznala. I pre nego pomislish, nemam nikakve skrivene misli, samo pitam iz ciste radoznalosti.

Tako se ne komunicira na forumu Krstarice.
Niko - bio moderator (plaćen ili neplaćen), ili bilo koji drugi korisnik - nije dužan da toleriše lične prozivke. Zato: spusti malo loptu. ;)

A o skrivenim mislima ... Mislim da ponekad te "skrivene misli" mnogo više otkrivaju nego što skrivaju.
 
Znam svoju satnicu, sto sam ti i rekla. A sestre zaradjuju oko 90.000 godisnje, pa ti sama podeli.

Ne vidim da sam dala ikakve pouke o jeziku, osim da se latinski ne pishe cirilicom, profesorka. Jel se i imena prevode? I trebala si na filozofskom fakultetu da imas bar malo psihologije ako se ne varam?

Znaci zato ti imas toliko vremena da komentarishes sve zivo? Sad mi je jasno. Lepo. Drago mi je zbog tebe.

Moju satnicu znash, nemoj da se pravis naivna:P
neje reknula filozofski neg daj svršila
nekaki fiziološki fakultet.

eto meni kolko daš daš
za ovu poduku štoj sum ti dadno

nemam neku izgrađenu satnicu
neg višlje vako paušalno ištem kolko se pogodim.

eto jel mlogo dvaes dolari za ovo.
ak je mlogo nemoraš ništa da daš
al greota da ne daš trudijo sum se.znanje se plaća
 
neje reknula filozofski neg daj svršila
nekaki fiziološki fakultet.

eto meni kolko daš daš
za ovu poduku štoj sum ti dadno

nemam neku izgrađenu satnicu
neg višlje vako paušalno ištem kolko se pogodim.

eto jel mlogo dvaes dolari za ovo.
ak je mlogo nemoraš ništa da daš
al greota da ne daš trudijo sum se.znanje se plaća

:hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Не могу да престанем да се смејем!
Шиљем ти дваес нечега само за то што си ме насмејао вако болесну! :)
 
Limunado draga, steta da ne citas sve...Ja nisam imala stav povodom mog zanimanja, nego je doticna iznela svoj stav "Ako je uopste medicina u pitanju ako nije neka srednja skola ili neka srodna grana"...uobrazen stav tipican za mediokritete u medicini...Ja sam na primer vrlo zadovoljan znanjem medicinskih sestara i vrlo uvazavm njihovo misljenje...no jel nije tema...Bojim se obrisacete mi postove...Sva sam se prenerazila od straha...

Satnica, koja vam toliko bode oci, nije najvisa ovde (cak naprotiv, te nemoj da se jedite toliko) A ponovlejna je toliko puta jer draga Hellen pokushava da izvuce besplatne odgovore po vec ne znam koji put. Ako nema da plati neka ne pita...

I da, vrlo sam zadovoljnas vojim znanjem srpskog jezika, kao i druga dva jezika koja govorim. Uvek moze bolje, naravno.

Al' latinski se i dalje ne pise cirilicom...i zvuci vrlo nakaradno...E ko nam uci decu...majko mila...

Ne nervirajte se toliko. Pa svi cete izludeti.
 
:hahaha:Nemate pojma kako me zabavljate sto ste se tako ustalasali,....

Sad da li je ta cuvena satnica ili moderatorska funkcija (ko bi rekao da i to zna da bude funkcija)....

Najbolje da me banuje Hellen ili vec ko....pa da mozete da uzivate u "lekar u pokusaju" filozofiranju...bez drugacijeg misljenja...

Pa jel iko od vas ukapirao da ja nisam nista drugo komentarisala???
 
:hahaha:Nemate pojma kako me zabavljate sto ste se tako ustalasali,....

Sad da li je ta cuvena satnica ili moderatorska funkcija (ko bi rekao da i to zna da bude funkcija)....

Najbolje da me banuje Hellen ili vec ko....pa da mozete da uzivate u "lekar u pokusaju" filozofiranju...bez drugacijeg misljenja...

Pa jel iko od vas ukapirao da ja nisam nista drugo komentarisala???

Зашто ово радиш, девојко?
Ако си хтела да скренеш пажњу, успела си! Мени је тужно кад видим да је неком потребна пажња, па макар и негативна, али ја ти је више нећу пружити.

Но, да ти каже тетка Ванда, нађи себи занимацију у животу, пусти доконе форумаше да причају!
 
Ima ko da shiri svoju kompetenciju po forumu. Ja to radim na drugim mestima i za novac a ne za tapsanje po ramenu (ili odobravanje na forumu! O majko mila na sta se nekima zivot sveo:dash:). Cemu ignorisanje moje satnice Hellen:dontunderstand: A cak i ovde mogu da odbijem pacijenta koji mi se ne svidja i da ga posaljem kod kolege...a sad zamisli tek kad nisam placena za to.

Za belinu izmedju redova si sama zasluzna verovatno i to vec zahteva dublju analizu. Ja sam stavila satnicu, a ti ignorishes. Zasto ocekujes besplatnu pomoc? Pa ne mozemo svi volontirati ceo zivot?

Da bi cenila znanje moras ga prvo mukotrpno sticati (u bilo kojoj oblasti). A ovo mesto meni nije ni za sticanje medinskog znanja, niti za shirenje istog. Mada ga neka studentarija pravi pijacom. I dok god je tako niti ce pacijenti imati prave lekare, niti ce lekari mnogo mariti da su u skladu sa najnovijim otkricima iz oblasti medicine.


I mnogo si bre dokona zena....al' meni ne smeta, nego mi cudno pomalo...:roll:

...Nema veze s temom- ali ovo ne razumem??!
 
...Nema veze s temom- ali ovo ne razumem??!

Sta ne razumes?
Mozes da odbijes da lecis bilo kog pacijenta, niko te ne pita razlog, samo moras da ga "preporucis" tvom kolegi. Znaci nisi ostavio pacijenta prepustenog samom sebi, nego si ga "usmerio" kod kolege koji zeli da ga prihvati. Razlog moze da bude poptuno licne prirode. Ja nisam to nikada uradila, ali znam dvoje starijih kolega koji jesu. I zbog razloga koji jesu, potpuno ih opravdavam u ta dva pojedinacna slucaja.

Nema veze s temom, ali eto objasnjenja.
 
Sta ne razumes?
Mozes da odbijes da lecis bilo kog pacijenta, niko te ne pita razlog, samo moras da ga "preporucis" tvom kolegi. Znaci nisi ostavio pacijenta prepustenog samom sebi, nego si ga "usmerio" kod kolege koji zeli da ga prihvati. Razlog moze da bude poptuno licne prirode. Ja nisam to nikada uradila, ali znam dvoje starijih kolega koji jesu. I zbog razloga koji jesu, potpuno ih opravdavam u ta dva pojedinacna slucaja.

Nema veze s temom, ali eto objasnjenja.

a el vam doslo nekad da nekog odbijete.. el vam bio neko jako antipatican
 
Od večeras, naplaćujem sve odgovore na forumu. Gde je blagajnik? :manikir:

Ma nemoj, ti dzaba filozofiraj. I vidi ako mozes o necemu o cemu nemas pojma...O ne, bolje ipak o necemu o cemu si nacula...Ali to onako mudro sa stavom, da ti se dive koji nisu ni naculi o tome. Pa ako uleti neko ko nesto zna, a ti opali po tom nekom da izlecis svoje frustracije koliko god mozes....

:ok:

Ja skrenula paznju na necije mudrovanje, a vi podivljali. Kakva ste grupacija simpaticna...ustalasana...

Bas sam se potresla,...Evo sad ovako potreshena ne znma sta da radim:rotf::rotf::rotf:

Ok, hajd sad iskreno stvarno ste me zabavili sa tolikom kolicinom isfrustriranosti...Al to je nekima sudbina i eto ja to poshtujem.

Gurbet je ispao najpametniji zaista:super:
Silno sam se ismejala. Hvala svima na tolikoj paznji!:rotf:
 
@bundeva
Dala sam odgovor, nisam nikog odbila sto se mog profesionalnog zivota tiche. I znam da se borim vrlo dobro i sa napadnim pacijentima. Ima ih vrlo malo.

Ali sam odbila da dam odgovor Hellen jer mi se nije svideo nachin na koji mi je postavljeno pitanje, i to je proizvelo bujicu bezuspeshnih napada. Ali posto je to meni smeshno i zabavlja me....:hahaha: ne smeta mi uopste....

Ako se neko lako vredja ne treba da ulazi u diskusije za koje nije spreman, a onda place kao malo detence i ima citavu bulumentu ljudi koji ne znajuci o cemu se radi staju na stranu svoje hraber, ali ipak uvredjene moderatorke:besna:......

a ja se:hahaha: decjoj psihologiji u odraslim ljudima.
 
Sta ne razumes?
Mozes da odbijes da lecis bilo kog pacijenta, niko te ne pita razlog, samo moras da ga "preporucis" tvom kolegi. Znaci nisi ostavio pacijenta prepustenog samom sebi, nego si ga "usmerio" kod kolege koji zeli da ga prihvati. Razlog moze da bude poptuno licne prirode. Ja nisam to nikada uradila, ali znam dvoje starijih kolega koji jesu. I zbog razloga koji jesu, potpuno ih opravdavam u ta dva pojedinacna slucaja.

Nema veze s temom, ali eto objasnjenja.

Oprostite sto skrecem s'teme ali moram

Poznajem i ja jednu KRAVU pedijatricu ovde u Italiji koja ima problem sa prihvatanjem stranaca pa zavrce oci i kada im vidi bolesno dete,nakon tri dana telefonskih konsultacija kaze pa nije mu nista,daj mu paracetamol i to dete drugu vece zavrsilo u bolnici sa mnogooooooo komplikacija......:evil::evil::evil:
Takvima kao ovoj i bilo kojim drugim dr koji biraju ovog cu leciti a ovoga necu treba iz istih stopa uzeti diplomu!!!!!!!!!!!!!
Ma to nisu ni doktori NE ZASLUZUJU JEDNU TAKVU LEPU TITULU!!!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top